Hanstholm Tragete

Hanstholm pasagjerëve dhe Car Tragete

Çmimet pasagjerëve Hanstholm dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga HANSTHOLM në Lerwick, Shetland ose Torshaven, Ishujt Faroe.

Krahaso gjithë në dispozicion Hanstholm çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Hanstholm makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga HANSTHOLM, Lerwick, Shetland ose Torshaven, Ishujt Faroe me Northlink Anijet apo tragete Smyril Line online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Hanstholm Ferry
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Hanstholm Ferry
me Northlink Anijet apo Smyril Line për anijet me vela nga HANSTHOLM në Lerwick, Shetland ose Torshaven, Ishujt Faroe në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Hanstholm pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Hanstholm biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About HANSTHOLM

HANSTHOLM ndodhet në skajin verior të një kube kripë, dhe kjo përbëhet nga buzë shkumës shumë të vështirë, e cila është arsyeja që erozioni ice age nuk i hiqni këto formacione. Sepse rrymat e oqeanit në këtë fushë parandaluar oqean nga ngrirjes, dhe për shkak të vendndodhjes gjeografike Hanstholm, është vendi i përsosur që të ketë një port që është në gjendje të jetë i hapur gjatë gjithë vitit.

Në 1917, parlamenti danez ka vendosur me ligj për të ndërtuar një port në HANSTHOLM. Kur Gjermania pushtoi Danimarkën në Luftën e Dytë Botërore, ata ndaluan të gjitha ndërtimet në qershor 1943, hequr të gjitha makinat dhe shpërtheu ndërtesat në plazh. Pas Luftës së Dytë Botërore, një luftë politike ka filluar të marrë port përfunduar, por portet e tjera në Danimarkë frikë këtë. Një ligj i ri pa ditën e dritës në prill 29, 1960. Së fundi, port u përfundua dhe u hap në 1967, dhe sot ajo është porti më i madh në Danimarkë.

Porti është shërbyer nga javore traget Smyril Line në Ishujt Faroe, Shetland Islands, Islanda dhe Norvegjia.

Hanstholm Ferry Port

Porti i HANSTHOLM ka, përveç të qënit tregu më i madh peshku në Danimarkë, ishte një port i madh traget, ku kompanitë e trageteve kanë shfrytëzuar pozicionin Hanstholm-së në mes Norvegjisë dhe destinacionet e Oqeanit Atlantik. Vendndodhja e portit gjithashtu e bën atë një lojtar i rëndësishëm në përpjekjet e Danimarkës dhe të BE-së për të lëvizur sa më shumë trafikun e mallrave të jetë e mundur nga toka në det.

Ku ka sasi të mëdha të peshkut dhe shumë e trafikut - një jetë të pasur të biznesit që kanë të bëjnë me mallra dhe shërbime të llojeve të ndryshme ka çelur - dhe kjo ka ndodhur krejt natyrshëm në HANSTHOLM; nga nota peshk, ankand peshk, përpunimit të peshkut dhe bizneset e peshkut të eksportit të mallrave dhe transportin, dyqane dhe shërbime të llojeve të ndryshme të ftohtë - farkëtarët, operatorët bimore ftohje, dok lundrues dhe trawls - të gjithë është që të gjenden në HANSTHOLM (* shih adresat etj në faqen e internetit) dhe analiza të vazhdueshme të përdoruesit tregojnë se Hanstholm është me të vërtetë mirë në servis.

Por Hanstholm është gjithashtu një vend ku ju shkoni me pushime - ka zona e banimit, një qendër shtëpie tregtare, ju mund të vizitoni ankand peshkut dhe qëndrimet kanun - qëndrojnë natën dhe librin e Wellness apo konferencë qëndron në hotelet e qytetit - dhe atëherë nuk është "porta" për të parkut të parë kombëtar në Danimarkë. Përveç nga të qenit vendi ku anglers nga e gjithë bota vijnë për të peshkut në "gumë e verdhë" në mesin e vendeve të tjera, Hanstholm gjithashtu ka faqet e kampit dhe dhomë për të jetuar ...

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Hanstholm garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Hanstholm Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Northlink tragete apo Smyril Line pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga HANSTHOLM. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Hanstholm, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Hanstholm traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Hanstholm makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Hanstholm tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Hanstholm jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga HANSTHOLM në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të HANSTHOLM dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel