Heysham Tragete

Heysham pasagjerëve dhe Car Tragete

Heysham çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Heysham toDouglas, Ishulli i Njeriut.

Krahaso gjithë në dispozicion Heysham çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Heysham makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Heysham, Douglas, Ishulli i Njeriut me avulli Packet Isle of Man trageteve Trageteve online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Heysham Ferry
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Heysham Ferry
me avulli Packet Isle of Man Ferry për anijet me vela nga Heysham toDouglas, Isle of Man internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Heysham pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Heysham biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Heysham

Heysham Port ofron mjedise të plotë për një gamë të larmishme të ngarkesave të përgjithshme dhe është shtëpi për një nga bazat më të mëdha të Evropës në det të hapur të furnizimit, duke siguruar mbështetje logjistike në një nga fushat më të mëdha të gazit në ujërat e Mbretërisë së Bashkuar.

Porti është shërbyer nga një lidhje hekurudhore që kalon të drejtën për një terminal mol pasagjerëve dhe aksesi rrugor është që të rritet më tej nga ndërtimi i fazës finale të një rruge të re Lidhje mes Heysham dhe autostradës M6, duke pasur parasysh go-përpara nga Ministri UK Transportit Paul Clark në fillim të 2009.

linkspans reja kanë qenë element kyç i një investimi kile multi-milion në portin nga pronarët e saj, Ports Peel, grupi dytë më e madhe e Britanisë së Madhe portet. Urat e reja janë të dizajnuara dhe futja e tyre në kohën e duhur për të përmbushur kërkesat e brezit të ri të trageteve mallrave ro-ro duke u futur nga operatorët e mëdha të Detit irlandez, Seatruck tragete dhe Norfolk Line. Isle of Man Steampacket kompanisë gjithashtu vepron moderne pasagjerëve - enët e mallrave në sailings e saj dy herë në ditë në Douglas, Ishulli i Njeriut.

Heysham Ferry Port

Fshati simpatik bregdetar të Heysham, Në rrethin e Lancaster, në buzë të Morecambe Bay është vetëm pak milje nga të dy Lancaster dhe Morecambe. Është e plotë të cottages tërheqëse shekullit 17th dhe tregon e saj të gjallë me lule kanë fituar dy herë atë Britania në Gold fshat të vogël e Blumit!

piktor peizazhi britanik JMW Turner duhet të ketë gjithashtu mendonin se më tepër një vend i këndshëm, ai pikturuar Heysham me një sfond spektakolar Lakeland, kur ai ishte turne Lancashire përsëri në 1790s. Ka pasur një lloj zgjidhjeje në Heysham që nga Epoka e Gurit, dhe si pasojë e gjithë zona është e pasur me vende të lashta, duke përfshirë një nga të mirën faqet e Anglo-Viking në veri-perëndim. Gëzojnë të ajrit të pastër të detit në një shëtitje rreth e Barrows, një sipërfaqe prej shkëmbinjtë ku janë gjetur shumë mjete dhe objekte qeramikë, duke sugjeruar se ishte një herë një tokë të lashtë varrimi. Brenda një zonë relativisht të vogël ju do të gjeni pyjore, grassland hapur, plazhe me rërë dhe pishina thellë shkëmbore.

Zbuloni më shumë rreth historisë Heysham së në Qendrën e Trashëgimisë Heysham, vendosur në një shtëpi në fermë të bukur të shekullit të 17th. Është një dajak 66 milje nga Heysham në Isle of Man, kjo është rreth tre herë më larg se pika më e afërt Anglisë në Francë. Por ju mund të marrë një traget ka nga Heysham Harbour - ajo do të ju merr rreth orë 3.5.

Kur dielli del, lëvizje familjen deri në Half Moon Bay, një shtrirje Bijou e rërës që është e përkryer për një piknik verës. Ose të shkojnë në kishën e vogël të Shën Pjetrit në Heysham, e cila perches në mënyrë dramatike në Cliffside. Kjo Grade-I shënuar datat e ndërtimit nga shekulli 14th por brenda ju do të gjeni një takim gur kurriz i dalë prapa në kohët Viking. Chapel ngjitur e Shën Patrikut është gjithashtu me vlerë një vizitë, ku gur varre mendohet se daton shekullin 11th janë të pasur rreth rrënojat historike.

dashamirësit e natyrës duhet të shkojnë në Heysham Natyra Rezervë, ku një shumëllojshmëri të habitateve strehim lloje të shumta të flutur, fluturat, pilivesa dhe zogjtë migrues. Pasi ta keni hulumtuar pamjet Heysham e ju ndoshta do të keni punuar deri një oreks mjaft - për fat të mirë ka një zgjedhje e vendeve për të ngrënë! Hotel Royal është një pub atmosferike ku zjarret log kërcitje invitingly dhe ka një zgjedhje të madhe të pjatave përzemërt dhe birra vozë të kondicionuar. Ose pse nuk e shijoni eksportin më të famshme të zonës, karkaleca deti Morecambe Bay në Curiosity Corner Cafe në zemër të fshatit historik të Heysham.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Heysham garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Heysham Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët tonë në dispozicion avulli Packet Isle of Man Ferry pasagjerëve dhe Car Tragete biletë çmim në dhe nga Heysham. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Heysham, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Heysham traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Heysham makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Heysham tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Heysham jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Heysham në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Heysham dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel