Hirtshals Tragete

Hirtshals pasagjerëve dhe Car Tragete

Çmimet Hirtshals pasagjerëve dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga HIRTSHALS në Bergen, Kristiansand, Langesund, Larvik, Seysdisfjordur, Stavanger dhe Torshaven.

Krahaso gjithë në dispozicion Hirtshals çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Hirtshals makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga HIRTSHALS, Bergen, Kristiansand, Langesund, Larvik, Seysdisfjordur, Stavanger dhe Torshaven me fiord Line, Color Line ose tragete Smyril Line online me konfirmim të menjëhershëm.

>
Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Hirtshals Ferry
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Hirtshals Ferry
me fiord Line, Color Line ose Smyril Line për anijet me vela nga HIRTSHALS në Bergen, Kristiansand, Langesund, Larvik, Seysdisfjordur, Stavanger dhe Torshaven në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Hirtshals pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Hirtshals biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About HIRTSHALS

Hirtshals është një nga portet më të rëndësishme të peshkimit në Danimarkë, dhe ka gjithmonë shumë në vazhdim e sipër në zonën e portit.

Autostrada European Rruga E39 përfundon në HIRTSHALS, ku makinat mund të vazhdojë udhëtimin e tyre nëpërmjet traget në Norvegji. Nordjyllands trafik selskab rrugë 224 lidhet me Hjørring herë serveral në ditë. Si e bën hekurudhën privat; Nordjyske Jernbaner çdo minuttes 30-60 gjatë gjithë ditës.

Hirtshals ka një qendër të gjallë tregtare, duke përfshirë edhe dyqane të veçanta 60, 9 supermarkete dhe dyqane grocer's. Dhe tregtarët lokale e di se si për të bërë fun pazar! Nuk është shumë e argëtim dhe muzikë në ofertë për fëmijët dhe të rriturit ashtu. Dhe do not Miss kënaqësitë kuzhinës e restorante të 20, kafene dhe bare të gjendet në qytet.

Adored nga zbritje të uritur norvegjezëve dhe e banuar kryesisht nga detarë thekur Hirtshals, ky qytet i lulëzuar modern e bën një bazë të arsyeshme për ndonjë gjë, por duket e saj nuk ka të ngjarë të marrë frymë tuaj larg. Plazhet dhe një shfaqje mbresëlënëse e jetës në det rrumbullakët ankesën.

Hirtshals Ferry Terminal

Kur ju vizitoni Danimarka, A duhet është të vizitoni fshat mahnitëse të Veriut Jutland në Danimarkë orët e vendosura 6 me tren ose vetëm një orë me fluturim nga Kopenhagen. Të farmhouses dhe qytetet e vogla japin zonës një bukuri të veçantë dhe në lindje dhe perëndim të bregdetit të mburremi të mirën, plazhet whitest dhe më të gjerë me rërë në pjesën veriore të Evropës, kështu që është pushim i përsosur nga ngutje dhe nxitim të jetës së qytetit.

Marrin autobusin ose me qira një makinë dhe gëzojnë peizazh fshat së bashku rrugën tuaj për një nga shumë qytete të vogla përgjatë bregdetit perëndimor. preferuarat verore janë Løkken dhe Blokhus, të cilat janë vendosur 15 km nga njëri-tjetri dhe të përballet për të Skagerrak. Relax në kafene komod, dyqane dhe natyrisht plazhet, të cilat janë disa nga më të mirën, whitest dhe më të gjerë në Evropën Veriore. Bregdeti perëndim është gjithashtu e përkryer për një pushim biçikletë.

Do not harroni këtë aventurë të mahnitshme në qytetin më verior në Danimarkë, SKAGEN. Ajo është e pasur në kulturën dhe i famshëm për dritën e tij të veçantë të ndritshme, duke tërhequr piktorë përgjatë historisë me PS Krøyer, Michael Ancher dhe Anna Ancher qenë më i famshëm. Gëzojnë mëngjes në një nga kafenetë e shumta të në port dhe të shikojnë jahte e ankorim. Pastaj do të vizitojë tilsandede Kirke Den, një kishë varrosur në rërë, ku qëndron vetëm kulla sot. Një tërheqje është Råbjerg Mile i cili është një dune emigrojnë bregdetar mes SKAGEN dhe Frederikshavn. Ajo është më e madhe në pjesën veriore të Evropës, që përmban një total prej 4 milion m³ e rërës. Për krem ​​mbi krye, të marrë "sandworm" (sandormen) në pikën më veriore në Danimarkë, Grenen. Ky është vendi për të dëshmuar Skagerrak dhe KATTEGAT detet takohen. Pas disa snaps disa të lumtur e kësaj shfaqje të veçantë të natyrës, të gëzojnë mbrëmje në SKAGEN Fiskerestaurent, një restorant komod me rërë në dysheme dhe një pamje të mrekullueshme të portit.

Për një ikje e vërtetë të qytetit, të kalojnë një ditë dhe për të vizituar një fermë - një lloj pushimi e cila aktualisht ka ringjallje e saj në Danimarkë. Get përvoja të paharrueshme të se si jeta ishte kthyer në ditët në mjedis të bukur dhe të relaksuar. Në fermën ju mund të qumështit lopët, të mbledhur vezë të freskëta dhe të marr luleshtrydhe, raspberries ose bizele. Nga ana tjetër, të shkojnë në pyll dhe marr kërpudha të egra dhe manaferrat. Bregdeti lindor ofron shumë mundësi qëndrim fermë.

Ka dy mënyra në të cilat për të shijuar farmlife. Njëra është që të ketë një dhomë mysafir në një shtëpi në fermë, të marrë ushqim me të presë dhe të jetë një pjesë e familjes. Këto janë festat e fermave, dhe ju keni një zgjedhje e akomodimit me mëngjesin ose bordin e gjysmë. Një alternativë është një marrëveshje vetë-furnizim ushqimi ku ju merrni me qira ose një vilë të veçantë apo banesë në fermë. Këto janë pushime të vetë vendit hotelierike.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Hirtshals garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Hirtshals Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion fiord Line, Color Line ose Smyril Line pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga HIRTSHALS. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për HIRTSHALS tuaj të zgjedhur trageteve biletë, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse Hirtshals trageteve biletë të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Hirtshals makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Hirtshals tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Hirtshals jetojnë trageteve çmimet e biletave, disponueshmërinë e kontrollit dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga HIRTSHALS në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të HIRTSHALS dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel