Hook i Holland Anijet

Hook Van Holland Passenger dhe Car Tragete

Hook i Holland çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Hook Van Holanda në Harwich.

Krahaso gjithë Hook Van Holland në dispozicion çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion makinave Hook Van Holland dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Hook Van Holanda, Harwich me tragete Stena Line Trageteve online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Hook Van Holland Ferry
Çmimet e biletave & Reservations


Book Of Hook Biletat Holland Ferry
me Stena Line Ferry për anijet me vela nga Hook Van Holanda në Harwich internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën e ju për të zgjedhur Hook Van Holland biletën tuaj pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Hook Van Holland çmim biletë trageteve dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Hook Van Holanda

Goditje e Holandës është një qytet në South Holland në Holandë. Ajo është e vendosur në bregun e Detit të Veriut, në bregun verior të anijes kanalit Nieuwe Waterweg. Terminali i trageteve është operuar nga Stena Line me terminalin e pasagjerëve dhe qasje për makinat e pasagjerëve të qenë në krah të Hoek van Holland Station Haven dhe hyrja e mallrave qenë në lindje të qytetit.

Ka pasur një shërbim traget vepron nga Hoek van Holland që 1893 me vetëm dy Luftërat Botërore ndërprerë shërbimin. Aktualisht dy rrugë janë duke operuar: një, një ditë e natë mallrave dhe pasagjerëve të shërbimit, në Harwich dhe të tjera, një natë, mallrave të shërbimit vetëm për Killingholme.

Traget Stena Line nga Harwich Port Ndërkombëtar në Hook i Holandës është rruga më e drejtpërdrejtë në Holandë nga jug të Anglisë. Travel në luks në bord një nga markë të re Superferries vela drejtpërdrejtë në Holandë. Stena Hollandica dhe Stena Britannica.

Hook i Holland Ferry
Stena Line-së Harwich në Hook i rrugës trageteve Holland është më moderne në botë dhe në shtëpi të botëve më të mëdha Superferries Stena Britannica dhe Stena Hollandica. Lundrojnë direkt nga Harwich në Holandë apo udhëtojnë nga Londra për në Amsterdam duke përdorur hekurudhor dutchflyer dhe të shërbimit të lundrojnë.

Hook i Holandës është një port i zënë. Por është gjithashtu një mjet, ndonjëherë i quajtur "Rotterdam-by-the-Sea." Kjo marrëveshje port-turistik është tipike e brigjet holandeze dhe belge me popullsi të mëdha dhe pak tokë.

Travel nga Hook Van Holanda në Amsterdam për të eksploruar qytetin më të famshme Holland dhe një nga qendrat e historisë dhe kulturës të Evropës, duke marrë traget Stena Line-së nëpërmjet Hook i Holandës në Amsterdam.

pamje të bukur Amsterdamit e sheshtë do të thotë se ajo është një parajsë për çiklistët. Pse nuk të punësojë një biçikletë për një mënyrë zbavitëse dhe emocionuese për të eksploruar arkitekturën mahnitëse Amsterdamit. Merrni kohë jashtë për të përfunduar rrugën tuaj rreth kanaleve 165 Amsterdamit dhe vlerësojmë qetësi e kopshtet e saj të gjalla publike dhe tregje plot jetë lule. Ju mund të gëzojnë të gjithë këtë dhe më shumë kur ju të udhëtojë për në Amsterdam me Stena Line.

Kur ju shqyrtuar Amsterdam, ju do të gjeni një shumëllojshmëri të muzeve interesante dhe dyqane: Amsterdam mburret me një shumëllojshmëri eklektik të muzeve, shumë prej të cilave janë lajmëruar si më të mirat në Evropë. Sigurohuni që ju të vizitoni famshme Muzeu Van Gogh në Amsterdam dhe Muzeu Rembrandt House për të parë punën e dy mjeshtrave të artit holandeze. Amsterdamit Rijksmuseum dhe Cobra Muzeu gjithashtu të presë koleksionet shquar të artit tradicional dhe modern respektivisht.

Nëse ju doni të shqyrtuar dyqanet më të mira në Amsterdam, të jetë i sigurt për të bërë një ndalesë në Zeedjik, i cili dikur ishte pjesë e rrethit të kuqe të lehta, por që atëherë ka qenë i rilindur dhe tani është e popullarizuar me njerëz në kërkim për dyqane dhe eateries në Amsterdam.

Bukuria vizuale Amsterdamit jep vendndodhjen optimale për bare kanalit-side dhe kafeneve. Nëse ju doni të eksplorojnë vendet më të mira të verës, shtroj dhe do të dalë në Amsterdam, të hetojë kafene Amsterdamit Bruin, apo bare kafe: quajtur kështu për shkak të, muret e tyre të vjetra nikotinë njolla.

Dhe nëse ju jeni duke kërkuar për vende të mëdha për të ngrënë në Amsterdam, një shumëllojshmëri e pret holandeze dhe ndërkombëtare kuzhinë. Vizitoni Surinameze, bare Indonesian apo kineze rostiçeri, nëse ju jeni duke kërkuar për ushqim Econo-etnike në Amsterdam, ose të ndaluar nga zona Amsterdamit "Nine rrugë 'në qoftë se ju jeni duke shpresuar për diçka më të upmarket.

Për të gëzojnë kënaqësitë e Amsterdamit, thjesht të marrë tragetin në Holandë me Stena Line dhe të eksplorojnë një nga qytetet më dinamike kulturore të Evropës.

 


Më të mirë në dispozicion Hook garanci Van Holland trageteve çmimin e biletës

Shkarko Hook Garancia Van Holland Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Stena Line Ferry pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Hook Van Holanda. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për Hook zgjedhur Van Holland biletën tuaj traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjë gjithë përfshirëse Hook Van Holland trageteve biletë të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Hook Van Holland makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar Hook Van Holland tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave Hook Van Holland traget, kontrolloni disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Hook Van Holanda në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Hook Van Holandë dhe në mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Lindore Evropa, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel