Hou Tragete

Hou pasagjerëve dhe Car Tragete

Çmimet Hou pasagjerëve dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Hou për Saelvig, Kalundborg dhe Kolbi Kas.

Krahaso gjithë në dispozicion Hou çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Hou makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Hou, Saelvig, Kalundborg dhe Kolbi Kas me tragete të linjës Samsotrafikken Trageteve online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Hou Ferry
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Hou Ferry
me linjë Samsotrafikken Ferry për anijet me vela nga Hou për Saelvig, Kalundborg dhe Kolbi Kas në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Hou pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Hou biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Hou

Rruga traget nga Hou për Samsø është një nga dy lidhjet e trageteve në Samsø. Rruga tjetër traget për Samsø lidh Kalundborg dhe Kolbi Kaas. Kalundborg është e vendosur në bregun perëndimor të Re dhe Kolbi Kaas ulet në bregdetin jug të Samsø.

Rruga traget nga Hou për Saelvig është operuar nga traget MF Kanhave. Traget është ndërtuar në 2009, dhe ka shkurtuar kohën kalimi midis Jutland dhe Samsø me 15 minuta deri në një orë të mprehtë. Ka deri në shtatë nisje të përditshme nga Hou për Samsø - më të gjatë verës dhe më pak në dimër.

Edhe pse se traget mund të mbajnë deri në makina 86, rezerva janë të rekomanduara për të udhëtuar në Samsø gjatë verës. Në korrik dhe gusht një traget të vogël pasagjerëve është edhe me vela në mes Hou dhe Kolbi Kaas. Megjithatë, ky traget mbart vetëm pasagjerë dhe bikes por jo automjete. Koha e kalimit në rrugë Hou-Kolbi Kaas gjatë verës është 1 orë dhe 10 minuta.

Hou Ferry
Samsø është një ishull shumë i popullarizuar për turistët gjatë verës, në sajë të foto të saj shumë katror qytetet e vogla dhe pamje të bukur. Samsø është ndër të tjera i njohur edhe për fushat e saj lulushtrydhe dhe patate të reja - dhe fakti se ishulli merr 100% të rrymës nga të energjisë së erës, në sajë të një parku eolik në det të hapur në jug të Samsø me mullinjtë e erës të mëdha 10.

 


Më të mirë në dispozicion Hou trageteve garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Hou Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Samsotrafikken Ferry Line pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Hou. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Hou, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Hou traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Hou makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar Hou trageteve konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Hou jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Hou në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Hou dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel