byk Tragete

Passenger Hull dhe Car Tragete

Çmimet Hull pasagjerëve dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Hull në Rotterdam Europoort dhe Zeebrugge.

Krahaso gjithë në dispozicion Hull çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion makinave Hull dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Hull, Rotterdam Europoort dhe Zeebrugge me P & O Ferry Lines anijet online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Hull Ferry
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Hull Ferry
me P & O Ferry Lines për anijet me vela nga Hull në Rotterdam Europoort dhe Zeebrugge online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Hull pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim biletë Hull trageteve dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Hull

Kingston upon Hull, shpesh të referuara si Hull, është një qytet dhe zona autoritet unik në qarkun ceremoniale e Riding lindje të Yorkshire, Angli.

Qyteti i Hull u themelua në fund të shekullit të 12th dhe ajo qëndron në Hull lumit në kryqëzimin e saj me grykëderdhjen Humber, milje 25 (40 km) në brendësi nga Deti i Veriut. Hull viti i saktë është themeluar nuk është i njohur, por ajo është përmendur së pari në 1193. Ajo u quajt Wyke në Hull. Riemëruar Kings Qyteti upon Hull nga Mbreti Edward I në 1299, qyteti dhe qyteti i Hull ka shërbyer si qytetin e tregut, port furnizimit ushtarak, një qendër tregtare, peshkimi dhe qendra gjueti balenash, dhe metropol industriale.

Hull ishte një teatër i hershëm i betejës në anglisht Civil Wars. Anëtar i saj i shekullit 18th-i Parlamentit, William Wilberforce, luajti një rol kyç në heqjen e tregtisë së skllevërve në Britani.

Hull Ferry Port


Qyteti është unike në Britani të Madhe në ka pasur një sistem telefoni në pronësi komunale nga 1902, krem ​​sportive, nuk të kuqe, kuti telefonike.

Pas vuajnë dëme të mëdha gjatë Luftës së Dytë Botërore Hull gërryjtem një periudhë e rënies post-industriale, gjatë së cilës qyteti fituar rezultate të pafavorshme për masat e privimi social, arsimit dhe policisë. Gjatë fillim 21st bum shpenzimeve shekullit qyteti pa sasi të mëdha të shitjes me pakicë të re, komerciale, strehim dhe shpenzimet e ndërtimit të shërbimit publik.

Tërheqjet themeluar turistike përfshijnë historike Qytetin e Vjetër dhe Muzeu Tremujori, Hull Marina dhe të thellë, një pikë referimi e qytetit. Rizhvillimin e një nga rrugët kryesore të Hull-së, Ferensway, përfshirë hapjen e Hull Shën Stefanit dhe Truck Teatri i ri i Hull. Aktivitetet sportive spektator përfshijnë futboll Premier League dhe Super League Rugby. Shtëpitë KC Stadium Hull City klubi futbolli dhe Hull FC Rugby Club dhe Craven Park është shtëpia e klubit rugby Hull Kingston Rovers. Hull është edhe shtëpia e Hull stingrays Elite Ice Hockey League.

Në 2013 qershor, u njoftua se Hull kishte bërë atë në listën e shkurtër të vendeve të konkurrojnë për në Mbretërinë e Bashkuar Qyteti i Kulturës 2017, së bashku me Dundee, Leicester dhe Swansea Bay.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Hull garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Hull Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion P & O Ferry Lines pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Hull. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Hull, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Hull traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Hull makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Hull tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave të trageteve Hull, kontrolloni disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Hull në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Hull dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel