Ile Rousse Tragete

Ile Rousse pasagjerëve dhe Car Tragete

Ile Rousse Çmimet pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Ile Ruse në Marsejë, Nisë dhe Toulon.

Krahaso gjithë Ile Rousse në dispozicion çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Ile Rousse makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Ile Ruse, Marsejë, Nisë dhe Toulon me SNCM apo tragete Korsikë tragete online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Ile Rousse Ferry
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Ile Rousse Ferry
me SNCM apo Korsika Tragete për anijet me vela nga Ile Ruse në Marsejë, Nisë dhe Toulon në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Ile Rousse pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Ile Rousse traget çmimin e biletave dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Ile Rousse

Île Rousse është në Balagne, në Korsikë veriore dhe detyrohet emrin e saj (Red Island) në praninë e një ishull të vogël të granitit të kuq në ujërat e saj. Një destinacion i madh turistik në rajon Corsa, ajo është një pamje më të bukur dhe romantike natyrore në ishull dhe kurrë nuk arrin të magjeps vizitorët me veçantinë e saj të lë pa frymë.

Një qytet me një klimë jashtëzakonisht të butë, Île Rousse lejon vizitorët për të zhyt veten në peizazhin duke marrë ecën në pyll gjelbëruar ose ecje nëpër peizazh i këndshëm që i rrethon

Njohur si një festë vend elegant nxehtë, IL Rousse festohet edhe për plazhet e saj të bukur dhe të pandotur, Tregu i saj i gjallë i Shtyllave 21, fabrika e saj aromatike kafe dhe dyqanet e saj të gjallë dhe të gjallë bregdetare dhe restorante.

Fillimisht një domain italiane, fshati sot ende mban këtë atmosferë sfidues dhe freethinking. I ngjan më shumë një qytet toskan, IL Rousse është një përzierje e bukur e traditës dhe modernitetit, frëngjisht bukuri elegant dhe italiane.

Ile Rousse Ferry

L'Ile Rousse është një qytet i palmave dhe dyqane zgjuar. L'Ile Rousse tërheq shumë pushues, të joshur nga këtu broshurë të shtëna të plazhet aty pranë. Ile Rousse është i këndshëm dhe pikënisje ideale për Korsikë veri perëndim me male të mrekullueshme, lugina të bukura lumenjve dhe plazhet e mrekullueshme dhe bays për larje. Ka shumë për të zbuluar dhe apartamente të mobiluara të qetë me pamje fantastike e detit e tyre janë një vend i madh për një pushim. Me klimën e ngrohtë në Korsikë, në sajë të strehuar kodrat Balagne që rrethojnë qytetin, dhe një plazh të butë sirtar, Ile Rousse është një vend ideal për pushime familjare. Turistët English ishin ndër të parët për të zbuluar qytetin në pjesën e hershme të shekullit 20th, kur Hidroplanët dhe anije çoi te Ile Ruse të dimrit.

Ile Rousse është i këndshëm dhe pikënisje ideale për Korsikë veri perëndim me male të mrekullueshme, lugina të bukura lumenjve dhe plazhet e mrekullueshme dhe bays për larje. Ka shumë për të zbuluar dhe apartamente të mobiluara të qetë me pamje fantastike e detit e tyre janë një vend i madh për një pushim. Ile Rousse është në fushën Balagne e Korsikës i cili është i famshëm për plazhet e saj të bukur me rërë të bardhë dhe sfond mahnitëse të Maquis gjelbëruar. Plazhet me pjerrësi të butë Korsika të krijuar mjedisin ideal për pushime relaksuese familjare. Ile Rousse është një qytet tërheqës me shumë restorante dhe dyqane rreth portit. Vetë Vilë është në një zonë të qetë terraced,, për banim, me pamje plazh Bodhri dhe vijën bregdetare shkëmbore.

Terra Nova ose citadel katërta ka një ajër të dukshëm të begatë dhe është përgjithësisht të rezervuara për të vendosur pasur Bastia-së. Një labirint intrigues dhe i çuditshëm i korsi të ngushta weaves në mesin e ndërtesave në mes të këtyre dy rretheve. Dhe në 1978, shoqata e themeluar E Voce di U Komuna (zërat e komunitetit) për të ruajtur trashëgiminë kulturore të Korsikës, sidomos traditën e saj të pasur muzikë. sukses frymëzuar fshatrat fqinje Pigna, dhe për lidhje me vitet e fundit 12, artizanët rinjtë janë inkurajuar për të jetuar dhe punuar në fshatra Strada në këmbim për grantet qeveritare.

Bastia është më i afërt i madh qytetit dhe traget port. Saleccia është ndoshta plazhi më i mirë në Korsikë-së, të mëdha, vizitoi pak, me rërë të përsosur të butë, ujë të pastër blu dhe një sfond natyror. Këto, së bashku me dy qytete honeypot të rajonit, L'ele Ruse dhe Calvi, të mbytur në verë, por peizazh shumë se kompenson. Në çdo rast, Calvi, me krem, ngjyrë Citadelle e saj, të lë pa frymë gji të bardhë-rërë dhe sfond malor, nuk duhet të bjerë në sy. Për të arritur në Ile de la Pietra, ishull që i jep qytetit emrin e saj, të vazhdojë në veri, duke kaluar stacionin në të majtë tuaj. Pasi mbi rrugë e shtruar lidh ishull në kontinent, ju mund të ecin nëpër masë të shkatërruar e granit kuqe sa i përket far në fund i largët, nga ku pamja e qytetit është spektakolare, sidomos në perëndim të diellit, kur ju të merrni të plotë efekti i shkëlqim të kuqe e shkëmbinjve.

 


Më të mirë në dispozicion Ile Rousse trageteve garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Ile Rousse Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion SNCM apo Korsika Tragete pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Ile Ruse. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Ile Rousse trageteve, në bord të akomodimit dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë Ile Rousse biletë përfshirëse traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Ile Rousse makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar Ile Rousse tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Ile Rousse jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Ile Rousse në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Ile Rousse dhe në mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore , mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel