Kapellskär Ferry

Kapellskär pasagjerëve dhe Car Tragete

Çmimet Kapellskär pasagjerëve dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Kapellskär të Mariehamn.

Krahaso gjithë në dispozicion Kapellskär çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Kapellskär makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Kapellskär, Mariehamn me tragete Viking Ferry Lines online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Kapellskär Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Kapellskär Ferry
me Viking Trageteve Lines për anijet me vela nga Kapellskär të Mariehamn online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Kapellskär pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Kapellskär biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

More About Kapellskär

Kapellskär është i njohur edhe si portë në lindje, me tragete nisen nga këtu për të Aland. Nature Reserve Riddersholm, një zonë e mrekullueshme e gjelbër të hayfields dhe kullota është e vendosur edhe në këtë rajon kufitar ndërmjet tokës dhe detit.

Si rezultat i kësaj, autostrada E18 është ndërtuar për të lejuar qasje të papenguar të drejtpërdrejtë në portin nga kryeqytetin suedez.

Kapellskar nuk ofron turistike shumë atraksione dhe gjëra për të bërë. megjithatë kjo nuk ulen në një vijë bregdetare mahnitëse, ku cruises e fjords aty pranë janë të njohura.

Shumë njerëz vijnë nga Finlanda për të skive në rajonin Uppland e Uppsala në veriperëndim të Kapellskär, ndërsa Stockholm është një qytet i rëndësishëm i kapitalit me disa atraksione të pazgjidhura.

Kapellskär Ferry Port
Porti i Kapellskär Trageteve Shërbimeve

Kapellskär është një port në lidhje me kilometra 90 (60 mi) në veri të Stokholmit, në Suedi. Ajo është e vendosur nga ana e Detit Baltik, në Komunën Norrtälje, Stockholm County dhe është shërbyer nga shërbimet e shpeshta traget i udhëtarëve në Mariehamn, Aland, Finlanda, operuar nga Viking Line, me shërbime 3 në ditë dhe drejtimin gjatë sezonit të pikut.

Ka edhe shërbime të Naantali në kontinent Finlandë operuar nga Finnlink, dhe për të Paldiski në Estoni operuar nga Tallink dhe Baltik skandinave Lines, edhe pse rruga e vetme Mariehamn është e hapur për këmbësorët: The Naantali dhe rrugët BSL Paldiski kërkojnë një automjet.

Ka katër kalatave në portin e Kapellskär, me Quay 2 ofrimin e shërbimeve në ishullin e Aland, Finlandë, dhe Quays 3 dhe 4 kandidon për Turku në Finlandë kontinent.

Këto objekte port janë ndërtuar në 1960s dhe 1980s. Si enët e sotme janë duke u rritur në madhësi, si në aspektin e kohëzgjatjes dhe projekt, tani është koha për të modernizuar Portin e Kapellskär dhe të bëjë atë më të efektshme duke ndërtuar një skelë të re që është kohë e mjaftueshme për të mundësuar anije moderne për të thirrur, në një vend dhe orientim që është projektuar duke përdorur simulimet kompjuterike të lëvizjes së anijeve brenda zonës së menjëhershme portit, Kapellskär do të jetë një port ofron manovrimit të madhe të mundshme dhe të sigurisë detare, si dhe ka më pak ndikim në mjedis.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Kapellskär garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Kapellskär Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Viking Ferry Lines pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Kapellskär. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Kapellskär, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Kapellskär traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Kapellskär makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Kapellskär tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Kapellskär jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Kapellskär në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Kapellskär dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel