Køge Ferry

Koge pasagjerëve dhe Car Tragete

Çmimet pasagjerëve Køge dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Koge të Ronne.

Krahaso gjithë në dispozicion çmimet e Koge e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Koge makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Koge, Ronne me tragete Bornholmstrafikken Ferry Line online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Køge Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Koge Ferry
me Bornholmstrafikken Ferry Line për anijet me vela nga Koge të Ronne online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Koge pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Koge biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

More About Køge

Køge, Qyteti, Sjælland lindore (Zealand), Danimarka. Qyteti shtrihet në Koge gjirin e shëndoshë.

përmendur së pari në shekullin e 11th dhe e privilegjuar në 1288, ajo u bë një qendër e tregut dhe bazë për peshkimin harengë në fund të shekullit 13th. Në 1677 admirali Niels Juel fitoi një fitore të madhe detare mbi suedezët në gji.

eshtrat mesjetare janë Kisha e Shën Kollit (. 1324, c rindërtuar 1500), nga kulla e të cilit kapur piratët Wendish ( "Pulat Koge-së") janë varur në shekullin 14th; bashkia e qytetit (1570); dhe shumë shtëpi të vjetra drurë (datat më të vjetra nga 1527), njëri prej të cilëve është muze të qytetit. Industries përfshijnë gome dhe bojë fabrika, Sawmills, dhe vepra kimike. Toka mes Kopenhagen dhe Koge është tani një rrip gati e vazhdueshme e rrethinat bregdetare.

Shtëpia më e vjetër gjysmë-drurë në Danimarkë mund të gjenden në Koge. Ajo është ndërtuar në 1527 dhe tani është pjesë e bibliotekës lokale.

Koge Ferry Port
Køge - Historia Living

Qyteti i Koge në jug të Kopenhagenit ka disa nga më të vjetra dhe më të mirë-ruajtur godinave në Danimarkë. Shembujt përfshijnë vjetër shtëpi gjysmë-drurë dhe më të madh dhe më të mirë-mbajtur sheshin e qytetit mesjetar, Koge Torv.

Qendra e qytetit në përgjithësi ka shumë ndërtesa të tjera gjysmë-drurë, të ruajtura mirë. Megjithatë, për të gjithë historinë e saj, Køge është gjithashtu një port peshkimi gjallë, kap vijnë çdo ditë në portin kryesor, me ditë të tregut në mërkurën dhe të shtunave. Pak më larg në qytet, Marina ofron anijesh për jahte dhe Sailboats.

Praktike dhe "ndërtuar për të kaluar" qasje mund të shihet në shumë pjesë të qytetit, duke përfshirë edhe kishën Sankt Nicolai, i cili gjithashtu përmban një far. Bashkia e qytetit është ai më i vjetër në Danimarkë ende në përdorim.

Muzeu Køge mund të ju sqaroj në gjuan magjistare lokale të 400 vjet më parë, ndërsa arti muzeu afër saj ka ekspozuar modelin origjinal për Little Mermaid Kopenhagës. Qyteti miniaturë, Køge Miniby, tregon se si qyteti dukej në 1865, reduktuar në madhësi nga një faktor i 10.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Koge garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Koge Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Bornholmstrafikken Ferry Line pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Koge. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Koge, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Koge traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Koge makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Koge tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Koge jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Koge në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Koge dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel