Kolbi Kas Ferry

Kolbi Kas pasagjerëve dhe Car Tragete

Çmimet Kolbi pasagjerëve dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Kolbi në Hou, Saelvig dhe Kalundborg.

Krahaso gjithë në dispozicion Kolbi çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Kolbi makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Kolbi, Hou, Saelvig dhe Kalundborg me tragete Samsotrafikken Ferry Line online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Kolbi Kas Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Kolbi Kas Ferry
me Samsotrafikken Ferry Line për anijet me vela nga Kolbi në Hou, Saelvig dhe Kalundborg online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Kolbi pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Kolbi biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Kolbi Kas

Kolbi Kas port është e vendosur në ishullin e bukur të Samsø në Kattegat, vetëm 9 milje larg Jutland Gadishullit kryesore në Danimarkë. Kolbi Kas është kryesor port i dyti traget pasagjer në Samsø pas Saelvig, dhe është e përshtatshme të vendosura në bregdetin jug-perëndim me qasje të lehtë në pjesën tjetër të ishullit.

Në terminalin e trageteve Kolbi Kas ju mund të parkojë makinën tuaj, të blerë bileta dhe zgjas këmbët tuaja, ndërsa ju prisni për traget, dhe vazhdoni udhëtimin tuaj me autobus ose taksi. Lexuar në lidhje me terminalin e trageteve Kolbi Kas dhe zonën lokale në menynë në të majtë.

Nga Kolbi Kas në Samsø, traget merr këmbë udhëtarëve, makina, motorcycles, motoçikletave dhe biçikleta në Kalundborg onZealand. Koha e kalimit me SamsøFærgen është 1 orë dhe 50 minuta.

Kolbi Kas Harbour përket Samsø Autoritetit Portual Island dhe është Harbor.

Kolbi Kas Ferry Port
Samsø Island është shumë popullor në mesin e turistëve, sidomos gjatë muajve të pikut të verës kur picking fruta është një preferuar të kaluar me kohë, dhe fshat i bukur vjen në jetë. Vizitorët mund të kërcejnë në një nga udhëtimet e shpeshta të autobusëve Island të cilat ndalojnë në portet traget gjatë gjithë ditës.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Kolbi garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Kolbi Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Samsotrafikken Ferry Line pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Kolbi. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Kolbi, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Kolbi traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Kolbi makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Kolbi tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Kolbi jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Kolbi në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Kolbi dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel