Kos Ferry

Kos pasagjerëve dhe Car Tragete

Kos çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Kos në Amorgos, Katapola, Astypalea, Kios, Kalymnos, Kastelorizo, Leros, Lesvos, Sigri, Naxos, Nisyros, Paros, Patmos, Pire, Rodos, Samos, Karlovassi, Santorini, Syros, Selanik dhe Tilos.

Krahaso gjithë në dispozicion Kos çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Kos makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Kos, Amorgos, Katapola, Astypalea, Kios, Kalymnos, Kastelorizo, Leros, Lesvos, Sigri, Naxos, Nisyros, Paros , Patmos, Pire, Rodos, Samos, Karlovassi, Santorini, Syros, Selanik dhe Tilos me tragete Blue Star Ferry Line online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Kos Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Libri Biletat Ferry Kos
me Blue Star Ferry Line për anijet me vela nga Kos në Amorgos, Katapola, Astypalea, Kios, Kalymnos, Kastelorizo, Leros, Lesvos, Sigri, Naxos, Nisyros, Paros, Patmos, Pire, Rodos, Samos, Karlovassi, Santorini, Syros, Selanik dhe Tilos online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Kos pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Kos biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Kos

Kos është e vendosur në jug-lindje të detit Egje në jug të Kalymnos dhe në veri të Nisyros në e lashtë Keramiko gji (Kerme Körfezi) ose Kos gji, vetëm 3 milje detare nga Azia e Vogël bregu.

Ai është ishulli i tretë më i madh në Dodekanezë, kilometrat e saj mase 290,29 dhe circumnavigation saj është milje rreth 60 detare. Nga kohët parahistorike ishte një kanal i rëndësishëm nga mënyrat detit që filloi nga Deti i Zi dhe përgjatë bregdetit të Azisë së Vogël dhe ishujt e Egjeut dhe të arritura Afrikën Veriore.

Marina e Kos Island hap zyrtarisht në 15th e majit 2001. Që atëherë shërbime me cilësi të lartë janë ofruar për të ftuarit. E vendosur pranë portit të vjetër Kos Island është zemra e ishujve Dodekanezë dhe shërben si vela më të mirë dhe zonën cruising në Evropë! Ajo ofron një gamë të gjerë të përfitimeve të tilla si: Pilot motoskaf, WC-dushe, Këmbaleca, Parking Lot, Bilge pompë, pompë Kanalizimeve, dispozicion vaj e mbeturinave, kontejnerë, stacion karburantit. Pritjes, Autoritetet, Qendra Info, dhomë takimi & Suites mike. Raporti Moti, Internet, telefonit dhe faksit shërbimet ofrohen në Qendrën e Informimit të marinë dhe shumë më tepër.

Plazhet Kos

Nëse ju pëlqen të relaksoheni, qetësohuni, të marrë një pushim, ose të dalë kjo nuk ka rëndësi se si ju e quajti atë "një pushim kafeje" në Kos ka kaq shumë interpretime këndshëm të konceptit, gjetjen e një ftohtësi të preferuar nga vend është e vështirë për të zgjedhur . Disa Kafenetë e hapura nga herët në mëngjes dhe të tjerë pak më vonë në, por ata janë të gjithë në pritje për ju për kafe të shpejtë ose një pickim nëse ju jeni shëtitës në qytet, ose shpenzimet e një pasdite dembel duke marrë në pamje në një nga plazhet. Si dielli shkon poshtë dhe ju jeni duke u përgatitur për natën tuaj jashtë më kafene kthehet në Café Bare ofrojnë ato pak pije para se të merrni në chat kalama do para se të goditur bare dhe klube dhe le veten të shkojë ... vetëm pak.

Kos Resorts

Kardamena
Kardamena është zgjidhja më i njohur në Kos. Ajo përhapet përgjatë bregdetit lindor të ishullit në lidhje 40 minuta me makinë në jug perëndim të qytetit Kos. Plazhi ofron ujë të shkëlqyer të qartë dhe notit të sigurt. Është e mbuluar me sunbeds pranë qendrës turistik, por bëhet më pak të mbushur me njerëz si ju kreu jashtë në asnjë drejtim. katrore origjinal fshat dhe port i vogël peshkimi janë ende në zemër e turistik, por ata janë tashmë të rrethuar nga taverna dhe bare, ideale për cilindo që kërkon për argëtim në diell.

Kefalos
Në kontrast me vendpushimet e zënë e Kos Town dhe Kardamena, Kefalos është një vendpushim shumë i qetë. bare, taverna dhe pushime strehim ndjekjen plazhin përgjatë kurbë të Kamari Bay. ishull i vogël Kastri, me kishën e saj të vogël blu dhe të bardhë, ulet në mes të gjirit. Për më shumë aventureske, kushtet këtu janë ideale për windsurfers ose ju mund të kapur një anije nga porti i vogël në plazhet e afërta me rërë të Parajsës (Bubble Beach) dhe Magjike vetëm rreth kep.

Tingaki
I vendosur në një gji gjithëpërfshirës, ​​kjo turistik të qetë është vetëm një autobus minuta 20 udhëtim larg nga aktiv Kos Town. Plazhi me rërë uncrowded është ideale për not apo sunbathing, raftet e rërës gentley në det, dhe ka zakonisht një erë onshore të ftohtë gjëra poshtë. taverna beachside janë një vend i madh për t'u çlodhur me një pije të ftohtë, dhe ju do të gjeni shumë sunbeds, cadra dhe watersports këtu. Tingaki Nightlife është çelësi i ulët me disa bare miqësore, dhe disa bare disko. Ata që kërkojnë më shumë do të gjeni dritat e ndritshme e Kos qytetit janë vetëm një taksi të shkurtër udhëtim larg.

Kos Island Nightlife

Kos me të vërtetë ka një natës të veçantë. Të rinjtë, modë, i shqetësuar edhe lloji tradicionale të qetë janë të tërhequr për natës e ishullit. bare plazh ofrojnë kombinim të mahnitshme të një front të bukur e detit dhe pije të ftohtë për ata që janë në kërkim të një mbrëmje më romantike dhe për ata që pas një të gjitha-nighter Qyteti Kos ka rrugë të mbushur me bare dhe dysheme valle për të pasur ju tjerrje deri herët në mëngjes. Pa marrë parasysh se ku ju gjeni veten në Kos ju do të keni një natë të paharrueshme për të shtuar në ditarin tuaj pushime.

Pazar në Kos

Kos Island arrin të suksesshëm të kombinuar një trashëgimi të produkteve tradicionale së bashku me përparimet e fundit teknologjike. Duke marrë një shëtitje nëpër rrugët piktoreske të qytetit të vjetër ai shpejt do të kuptojë se ka një shumëllojshmëri të gjerë të produkteve për të zgjedhur nga. Pra, nëse ju jeni në kërkim për këtë sapun vaj ulliri i njohur për vlerën e saj natyrore, ose ndoshta një enë me mjaltë të prodhuar në vend, për të lojës më të fundit konsol për të rinjtë, ose vetëm në kërkim të prishin veten me disa copa bizhuteri që do të gjeni gjithçka dhe me çmime të arsyeshme.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Kos garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Kos Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Blue Star Ferry Line pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Kos. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Kos, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Kos traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Kos makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Kos tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Kos jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Kos në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Kos dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel