Langesund Ferry

Langesund pasagjerëve dhe Car Tragete

Çmimet Langesund pasagjerëve dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Langesund në HIRTSHALS.

Krahaso gjithë në dispozicion Langesund çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Langesund makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Langesund, HIRTSHALS me tragete fiord Line online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Langesund Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Langesund Ferry
me fiord Line për anijet me vela nga Langesund në HIRTSHALS online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Langesund pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Langesund biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Langesund

Langesund është qendra administrative e komunës së Bamble, Norvegji.

Në ditët e para, Langesund ishte një nga qytetet më të rëndësishme të transportit detar në Norvegji. Peter Wessel Tordenskiold mori një nga anijet e tij të ndërtuar në Langesund, Løvendals Gallej.

Është e mundur për të vizituar eshtrat e Bregdetit Kalasë së vjetër në Langesundstangen në fund ekstreme të gadishullit Langesund. Fort u krijua gjatë luftës nga gjermanët dhe të përdoret më vonë nga Bregdetare artileri norvegjeze dhe Gardës deri 1993.

Langesund është një nga qytetet më të njohur të verës në Norvegji për shkak të numrit të madh të ditëve me diell. Ajo është gjithashtu i njohur edhe për Wrightegaarden, një ndërtesë që pret koncerte në natyrë çdo fundjavë e tërë verës. Artistët si Bob Dylan, A-ha, Elton John dhe Little Richard kanë luajtur në Wrightegaarden. Pikë referimi më i famshëm në Langesund është Langøytangen IRJ, një far vendosur në kulmin e Langøya, një ishull kilometra të gjatë drejtë jashtë Langesund.

Langesund Ferry Terminal

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Langesund garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Langesund Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion fiord Line pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Langesund. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Langesund, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Langesund traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Langesund makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Langesund tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Langesund jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Langesund në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Langesund dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel