Långnäs Ferry

Långnäs pasagjerëve dhe Car Tragete

Långnäs çmimet e pasagjerëve dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Långnäs në Stokholm dhe Turku.

Krahaso gjithë në dispozicion Långnäs çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Långnäs makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Långnäs, Stokholm dhe Turku me tragete Viking Ferry Line online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Långnäs Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Långnäs Ferry
me Viking Line Ferry për anijet me vela nga Långnäs në Stokholm dhe Turku në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Långnäs pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Långnäs biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

More About Långnäs

Långnäs është një port në Lumparland në kontinent lindore të Aland. Tragete rrugore në Kumlinge dhe Galtby nëpërmjet Kökar filloni këtu.

Një port i rëndësishëm i trageteve në Aland ndodhet pranë portit të Mariehamn, Porti i Långnäs mund të gjenden 29 km / 81 milje juglindje nga Mariehamn. Nga Porti i Långnäs Viking Line operon shërbime traget në Stokholm, Suedi dhe Turku, Finlandë. Një kalimit të dy destinacionet është çdo ditë në dispozicion.

Në 1960s fillim, Silja Line ndërtuar një terminal të trageteve në Långnäs, projektuar nga arkitekti Bengt Lundsten. Terminali ishte në përdorim 1965-1975 dhe më pas u mbyll dhe të hiqen në 1993. Një terminal i ri është ndërtuar në 1999 për të akomoduar cruiseferries të mëdha në rrugën Stockholm-Turku. Ajo është përdorur si një alternativë për Mariehamn port për lidhje me trafikun e vogël e pasagjerëve për në dhe nga Aland.

Në 1999, legjislacioni i Bashkimit Evropian jashtëligjshme shitjen e mallrave pa taksa mbi cruises traget brenda BE-së, por privilegjet tatimore Aland sigurojnë një përjashtim ligjor për anijet që bëjnë thirrje në një port në Aland. Si shitjet duty-free janë një burim i konsiderueshëm të ardhurash për kompanitë e anijeve traget, të gjitha rrugët e mëdha midis Suedisë dhe Finlandës përfshijnë një ndalesë atje.

Långnäs Ferry Port

Objektet Långnäs port

Långnäs Ferry Port është ndërtuar me një kosto prej rreth 5 milionë euro. Långnäs Ferry shërbime port rrugët në Stokholm dhe Turku gjatë natës dhe është e pajisur me pajisje të përshtatshme. Taksitë duhet të jenë të rezervuar paraprakisht me Viking Line.

Getting në Långnäs

Nga Mariehamn, kreu veri drejt Neptunigatan dhe nga ana e majtë në Västra Utfarten, në unazë merrni daljen e parë onto Sjukhusvägen dhe të marrë dalje e dytë onto rrugë 3 dhe ndiqni shenjat për terminalin e trageteve.

Rreth Långnäs

Långnäs është një port i vogël në Lumparland, një nga komunat më të vogla në Aland. Lumparland është një qark piktoresk pak me livadhet harlisur gjelbër, fusha të alternuara me pyje, kodra, gjiret dhe plazhet e bukura. Një duhet të shohim vendin, ndërsa në Långnäs është kisha më e vjetër prej druri e Lumparland dhe pamje të lë pa frymë nga mali më i lartë i quajtur Lumpokasen.

Lumparland është e lidhur me disa nga komunat tjera Aland, Suedi dhe kontinentale finlandez me anë të Ferry Port Långnäs.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Långnäs garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Långnäs Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Viking Ferry Line pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Långnäs. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Långnäs, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Långnäs traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Långnäs makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Långnäs tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Långnäs jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Långnäs në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Långnäs dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel