Larvik Ferry

Larvik pasagjerëve dhe Car Tragete

Çmimet Larvik pasagjerëve dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Larvik në HIRTSHALS.

Krahaso gjithë në dispozicion Larvik çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Larvik makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Larvik, HIRTSHALS me tragete Color Line online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Larvik Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Larvik Ferry
me Color Line për anijet me vela nga Larvik të HIRTSHALS online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Larvik pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Larvik biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Larvik

Larvik është porti i hyrjes në Telemark dhe është më tej nga Larvik të Geilo se ajo është nga Oslo për Geilo. E vendosur në bregdetin jug-lindje të Norvegjisë, vetëm 130 km nga Oslo, Porti i Larvik është një kryqëzim i rëndësishëm në mes të rrugës dhe transportit detar.

Metoda më e shpejtë dhe më efikase për të marrë në destinacionin tuaj norvegjeze pushimi është me anije të reja dhe moderne Color Line e SuperSpeed ​​udhëtonte nga HIRTSHALS në Danimarkë në Larvik dhe Kristiansandin vetëm 3 orë dhe 45 minuta.

Larvik është një nga qytetet më të mëdha përgjatë bregdetit në jug të Norvegjisë. Edhe pse ajo ka disa muzeume të mira, tërheqjet e saj kryesore janë gërmimet më të arritshme Norvegjisë nga koha Viking. Pretendimi kryesor i qytetit historik për famë është si qytetin shtëpinë e Thor Heyerdahl, një nga eksploruesit Kryeministri Norvegjisë.

Lavrik Ferry

Larvik-së Pretendimi kryesor historik për famë është si qytetin shtëpinë e Thor Heyerdahl (1914-2002), një nga eksploruesit Kryeministri Norvegjisë. Shkencëtari i quirky, antropolog dhe eksplorues kaluar një jetë të tërë duke u përpjekur për të provuar se oqeanet e botës ishin autostrada të mëdha që ishin thelbësore për të kuptuar civilizimeve të lashta, një ide roman në sallat shenjtë të kërkimit shkencor.

Në 1947 ai lundroi 6000km në një trap balsawood, Kon-Tiki, nga Peruja për Polynesia për të provuar se Pacific Jugut mund të ishte zgjidhur me emigrantë nga Amerika e Jugut dhe jo Azi. Teoritë e tij u mbështetën nga zbulimet e faunës të ngjashme dhe objekte kulturore në Polinezi dhe Amerika e Jugut.

Kaupang, 5km lindje të Larvik, ishte një ish-qytet Viking ndërtuar rreth AD 800 dhe zënë deri 960. Besohet se deri në 1000 njerëzit jetonin këtu në kulm të saj. Për ne, kjo është më interesante e pamjeve Larvik së. Edhe pse shumica e artefakteve origjinale tani janë në Oslo, kujdestarët e vendit të bëjë më të madhe të asaj që ata kanë me një ekspozitë të vogël, katër tenda Viking dhe udhëzon të ditur në veshje Viking në dorë për të ju tregojnë për të varrezave pranë Viking dhe për të shpjeguar Kaupang-së kaluara. Të mërkurën (ditë familja) dhe fundjavë, ata gatuaj Viking supë dhe bukë. Udhëzon në rrugë gjithashtu mund të ju tregojnë se ku për të gjetur varrezat e tjera Viking në zonë Larvik.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Larvik garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Larvik Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Color Line pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Larvik. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Larvik, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Larvik traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Larvik makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Larvik tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Larvik jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Larvik në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Larvik dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel