Lavrio Ferry

Lavrio pasagjerëve dhe Car Tragete

Lavrio çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Lavrio të Kea, Kithnos dhe Syros.

Krahaso gjithë në dispozicion Lavrio çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Lavrio makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Lavrio, Kea, Kithnos dhe Syros me tragete Anek Lines Ferry online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Lavrio Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Lavrio Ferry
me Anek Trageteve Lines për anijet me vela nga Lavrio të Kea, Kithnos dhe Syros online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Lavrio pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Lavrio biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

More About Lavrio

Lavrio është një port detar i një rëndësie shumë më të vogël se sa Pire aty pranë dhe Rafinës, por porti i Lavrio po ndryshon shpejt, duke u bërë një qendër e rëndësishme anije traget për në ishujt Cyclades dhe port në shtëpi për disa anijet turistike dhe kompanive varkë me vela.

Në vitet e fundit Lavrio ka kaluar nëpër një transformim të mahnitshme. Restorante, kafene dhe dyqane janë hapur dhe Lavrio ka jetë të re për shkak të rindërtimit të portit në një terminal i madh traget për në ishujt grekë dhe zhvendosjen e disa kompanive varkë me vela kartës dhe një marinë.

Nga porti i Lavrio ka lidhje shumë të shpeshta në ishullin e afërt të Kea. Gjatë sezonit të lartë janë deri në pesë nisje në ditë dhe udhëtim merr në mes të një orë e 90 minuta në varësi në barkë.

Ka edhe lidhje të shpeshta në ishujt e Kythnos, Syros, Tinos dhe Andros. Nga porti i Lavrio ju gjithashtu mund të udhëtojnë në ishujt grekë të Amorgos, Anafi, Folegandros, IOS, Kimolos, Milos, Mykonos, Naxos, Paros dhe Sikinos, por këto lidhje janë më pak të shpeshta.

Lavrio Ferry Terminal
Qyteti i Lavrio është e vendosur në pjesën juglindore të Atikës, në lidhje me 60km. larg. Vendbanimi është i vendosur në një gji të bukur me pamje ishullin e Makronisos. Porti është vendosur në mes, duke u rrethuar nga rrugët gridded. Nëse ju vini në Lavrio, mos harroni të vizitoni Park Kulturore Teknologjik, ku ngjarje të ndryshme kulturore dhe ekspozita janë organizuar çdo vit. Në Lavrio ka disa taverna dhe kafene për të zgjedhur.


Më të mirë në dispozicion trageteve Lavrio garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Lavrio Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Anek Ferry Lines pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Lavrio. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Lavrio, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Lavrio traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Lavrio makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Lavrio tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Lavrio jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Lavrio në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Lavrio dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel