Liverpool Ferry

Liverpool pasagjerëve dhe Car Tragete

Liverpool çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Liverpool në Belfast, Dublin dhe Isle of Man.

Krahaso gjithë në dispozicion Liverpool çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Liverpool makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Liverpool, Belfast, Dublin dhe Isle of Man me Stena Line, P & O irlandeze Tragete Detit apo avulli trageteve Packet Ferry Company online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Liverpool Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Liverpool Ferry
me Stena Line, P & O irlandeze Detit Tragete ose Packet avulli Ferry Company për anijet me vela nga Liverpool në Belfast, Dublin dhe Isle of Man internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Liverpool pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Liverpool biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Liverpool

Liverpul është një qytet me trashëgimi të madhe kulturore dhe u nderua me titullin e Kryeqyteti Evropian i Kulturës 2008, me te famshme Pier Head Waterfront të qenë një vend i trashëgimisë botërore të UNESCO-s që nga viti 2004.

Liverpul është shtëpia e Liverpool Orkestrës Filarmonike Mbretërore dhe është gjithashtu i njohur për të qenë vendlindja e një gamë të gjerë të muzikantëve të njohura, duke përfshirë The Beatles, Gerry & stimuluesve kardiakë, Frankie shkon në Hollywood, Echo dhe të Bunnymen dhe shumë më tepër.

Qyteti ka më të madh mbledhja kombëtare muze jashtë Londrës dhe ka një histori interesante dhe të trazuar si një qendër të madhe botërore detare. Liverpool është shtëpia e lagje e kinezëve më të vjetër të Evropës.

Shumica e njerëzve janë të njohur me konceptin e krenarisë në shtëpi-qytet, por në Liverpool ata janë vetëm se pak më shumë në dashuri me qytetin. Ata do të shllak atë të gjithë të drejtë - slagging ka qenë gjithmonë një sport olimpik rreth këtu - por kjo është një kritikë lindur nga një krenari të thellë se këto ditë është vendosur shumë mirë.

Liverpool Ferry Port

Liverpul është Kryeqyteti Evropian i Kulturës 2008-së, dhe qyteti ka kaluar vitet e fundit duke u përgatitur për topin. Ndërtesat Handsome vjetra kanë pasur Facials dhe ato krejt të ri të shkëlqejë spotlessly në horizont. Depot sapo hipi-up e qendrës së qytetit janë transformuar në dyqane të reja, kafene dhe apartamente dashuroj.

Liverpool Qendra e qytetit është mjaft i vogël për të ecin përreth, por kabinave të zeza janë të shumta nëse keni ndjenja dembel. Autobusët të drejtuar nga qendra rregullisht nga Liverpool ONE Stacionit të Autobusëve (kryesisht në jug) dhe mbretëreshës Square (kryesisht në veri / lindje). Të dy stacionet e autobusëve kanë qendrat e udhëtimit me stafin ndonjëherë të dobishme që do të ndihmojnë me të cilat autobus për të marrë dhe nga të cilat qëndrojnë. Në këto, Saveaway, Solo dhe Trio udhëtojnë kalon mund të blihet.

Tragete nga Liverpool shkojnë në Douglas në Isle of Man dhe Dublinit në Irlandë. Ato janë të operuar nga P & O Tragete irlandez, Stena Line dhe Isle of Man avulli Packet kompanisë. Ju mund të gjeni një listë të plotë të kohës nisjes dhe zgjatje vela e mësipërme, ku ju do të jetë në gjendje për të gjetur vetëm një përzgjedhje e vogël e çmimeve tona më të mira në këto rrugë.

 


Më të mirë në dispozicion Liverpool traget garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Liverpool Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët tonë në dispozicion Stena Line, P & O Tragete irlandeze Detit apo avulli Packet Ferry Company pasagjerëve dhe Car Tragete biletë çmim në dhe nga Liverpool. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Liverpool, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Liverpool traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Liverpool makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar Liverpool tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të Liverpool jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Liverpool në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve në Liverpool dhe në mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel