London Waterloo Train

London Waterloo pasagjerëve dhe Car Eurostar

London Waterloo pasagjerëve Trenat çmimet e biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për Eurostar udhëtojnë nga Londra Waterloo në Francë dhe Belgjikë.

Krahaso gjithë në dispozicion çmimet London Waterloo Train biletave në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion London Waterloo makinë dhe tren pasagjerësh bileta udhëtojnë për në dhe nga Londra Waterloo, Franca dhe Belgjika me Eurostar Eurostar online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

London Waterloo Eurostar
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book London Waterloo Trajnimi
me Eurostar për Eurostar udhëtojnë nga Londra Waterloo në Francë dhe Belgjikë në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion trenit çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur London Waterloo pasagjer apo tren makinë biletën tuaj, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim London Waterloo Trajnimi biletë dhe rezervoni biletën tuaj trenit sigurtë në internet ju lutem, përdorni formularin kohë reale prenotim tren në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj trenit, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj tren.

 

More About Londër Waterloo

Waterloo Stacioni ka qenë një ikonë në Londër që nga fillimi i tij në 1838. Ajo është e vendosur strategjike në mes të Waterloo Bridge dhe Westminster përgjatë banka në jug të Thames. Ajo shërben si terminal kryesor për të gjithë Jugore Anglisë. stacioni Waterloo në Londër - kaluarën dhe të tashmen përfaqëson popullin dhe trashëgiminë e këtij qyteti të madh.

Stacioni i tanishëm u përfundua në 1848. Ajo ulet në vendin që dikur ishte kënetë dhe të papërdorshme.

Qyteti i Londrës filloi rimarrjen e tokës pas Ura Waterloo është ndërtuar në 1817. Kjo krijoi shumë vend për të vendosur lagjes dhe argëtuese vende.

Si zona ka vazhduar të rritet, u bë e qartë se nevoja ekzistuar për të lidhur këtë pjesë të qytetit me pjesën tjetër të Londrës. Në vende banimi dhe komerciale në zonën e bërë atë vend i përkryer për të ndërtuar Waterloo Station. Stacioni lidhur pjesët jugore të qytetit dhe zonat rurale të zgjeruar me një mënyrë praktike për të udhëtuar në Londër duhur.

London Waterloo Eurostar

Ajo sigurohet shumë familje me aftësinë për të kërkuar punë që nuk do të kishte qenë ndryshe në gjendje për të arritur. Udhëtimi i shpejtë nëpërmjet tren bërë punuar, duke luajtur dhe duke vizituar në pjesë të tjera të Londrës një realitet. Ai gjithashtu siguroi londinezët tjerë aftësinë për të vizituar zonat përreth Waterloo.

Stacioni origjinal është shtuar mbi shumë herë. Si popullsitë nevojat e ndryshuar kështu bëri stacionin. Ka pasur edhe një platformë që është përdorur vetëm për transportimin klientët vdekur dhe miqtë dhe familjet e tyre. Kjo zonë ishte pjesë e nekropolit dhe mauzole kompanisë kombëtare. Stacioni pësuar dëme të rënda gjatë Luftës së Parë Botërore. Stacioni gjithashtu ka shërbyer si një vend të sigurt për të mbledhur gjatë bombardimeve Luftës së Parë Botërore. Tunelet ishin shtetas të thella dhe të mbrojtura kundër shumicën e rreziqeve bombardimeve.

Deri 2007 Waterloo ishte i njohur si shtëpia e Eurostar. Eurostar pastaj u zhvendos bazë në shtëpi për të kaluar Mbretit. Ajo ende shërben si qendër kryesore për ata Commuting në Londër nga zonat jugore. Stacioni banon në një zonë historikisht të rëndësishme. Afër lumit Thames, ku ka ngjarje të shumta të artit në fundjavë. Ka edhe ton e gjëra për të parë dhe të bëjë në zonat ngjitur me stacionin.

Vizitorët në këtë zonë kanë një shumë të aktiviteteve nga të cilat për të zgjedhur. destinacione popullore turistike përfshijnë vizituar Hall Festival, Teatri Kombëtar Royal, Imperial War Museum, Florence Nightingale Muzeu, Syri i Londrës, London Aquarium ose Ura e Mijëvjeçarit.

Si stacionin Paddington, Waterloo ende përmbush direktivën e saj origjinal e lidhjes banorët jugore e qytetit për pjesën e mbetur të Londrës, qytetet si Windsor dhe përtej. Getting në stacionin është e lehtë, vizitorët mund të arrijnë me autobus, taksi, makina private dhe biçikletave. Lidh stacionin me mënyrat e tjera të transportit publik bën Waterloo Station një mburojë në komunitet.

 


dispozicion London Waterloo Train garancia më e mirë çmimin e biletës

Shkarko Guarantee London Waterloo Train Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Eurostar pasagjerëve dhe makinave Eurostar biletë çmim në dhe nga Londra Waterloo. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën tuaj për të zgjedhur biletën London Waterloo Trenit, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta London Waterloo trenit më të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin e makinave dhe pasagjerëve bileta treni London Waterloo ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar konsumatorëve ekipin London Waterloo Eurostar kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet London Waterloo Train biletave, kontrolloni disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta treni pasagjerësh në dhe nga Londra Waterloo në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Trainto.co.uk është pjesë e më të madh në internet i trenit rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë tren të mëdha evropiane përfshirë në Londër Waterloo dhe mbi 1,200 rrugët e trenit të tjera në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropa Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel