Loutraki Ferry

Loutraki pasagjerëve dhe Car Tragete

Çmimet Loutraki pasagjerëve dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Lutraqi në Volos dhe Skiathos.

Krahaso gjithë në dispozicion Lutraki çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Lutraki makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Lutraqi, Volos dhe Skiathos me tragete Detit avionët online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Loutraki Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Loutraki Ferry
me avionët Detit për anijet me vela nga Lutraqi në Volos dhe Skiathos online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Loutraki pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Loutraki biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

More About Lutraqi

Lutraqi është porti i dytë më i madh në ishullin e Skopelos dhe shumë nga anijet e ndër-ishull quajnë këtu. Si e tillë, Lutraqi është vendi i parë që shumë vizitorë ndërkombëtarë do të shihni. Të hydrofoils nga Skiathos quajnë këtu para me vela rreth ishullit të Skopelos Town (Hora).

Nuk është një plazh me guralecë në Lutraqi cili gjithashtu shërben si plazhi kryesor për banorët e Glossa aty pranë. Ky plazh perëndim ballafaqohet është një vend i mirë për të kaluar një pasdite njomje deri dielli para se të shikuar atë të vendosur përtej Skiathos fqinje. Për ata që kërkojnë izolim, është e mundur për të gjetur limane përgjatë bregdetit nga Lutraqi, veçanërisht në jug të fshatit.

Ndryshe nga Glossa, e cila është ulën në kodrën prapa, Lutraqi është shumë më mirë përshtatur për turistët ndërkombëtarë dhe vizitorët. Megjithatë, Loutraki nuk kanë të njëjtën bukuri fshatar si ajo është fqinj ngritur.

Lutraqi është e lidhur në Athinë nga toka dhe me hekurudhë (80 Km), dhe mund të jetë i lidhur nga deti për të Pireut (Isthmus) dhe Patras, që është, në pika kryesore e hyrjes në vend.

Loutraki Tragete

Klima dhe mjedisi

Një kombinim unik i kushteve klimatologjike dhe mjedis natyror e bën Loutraki një vend të privilegjuar. Një klimë të butë mesdhetare, breezes aromatike me jod nga deti kristaltë, plazhe të shkëlqyer të cilat kanë marrë katër "Flamurin Blu e Evropës" çmime, dhe oksigjen ngarkuar me ajër të rrëzuar nga era dashamirëse e veriut si ajo rrahje nëpër pyje bredhi e malit . Gerania janë disa nga asetet e saj. sunshine e saj të zgjatur gjatë gjithë vitit dhe mungesa e lagështisë janë veçanërisht të favorshme për turizëm shëndetësor dhe për shërimin e natyrshme të trajtimit post.

Qëndruar në Lutraqi

Objektet për pushuesit në Lutraqi janë zhvilluar veçanërisht mirë, pasi vendi ka qenë i lidhur me traditonally turizmit shëndetësor dhe banjot e nxehtë për kaq gjatë. Ka 57 hotele të të gjitha kategorive dhe një mori e pensioneve dhe banesa të mobiluara të gatshëm për të mirëpritur mijëra vizitorë të cilët mbërrijnë në raundin e famshme të vitit spa dhe sidomos në verë.

dietë e duhur është e garantuar falë restorantet e shumta të mira dhe taverna shërbejnë peshk shijshme të freskët dhe çdo gjë tjetër dikush mund të dëshirojnë. Adhuruesit e sporteve të ujit të zbuloni se Lutraqi është një parajsë me kushte ideale për not, era surfing dhe peshkim.
Ka edhe fusha të bollshme tenisi, basketboll dhe volejboll gjykatat, dhe fushat e futbollit, që përfundojnë mundësitë për pushime të shëndetshme natyrshëm kombinuar me ushtrim. mundësi të pakufizuara ekzistojnë për argëtim dhe pazar. Një pasuri e dyqaneve, butiqe, dyqane Jewellry, galeritë e artit, kinema, disko, bare dhe klube të natës ekziston, duke ofruar diçka për të të gjitha moshave dhe prirjeve.

Ngjarje kulturore

Dhjetra koncerte, shfaqje teatrore dhe ngjarjet japë një cilësi e një tjetër lloj të një pushim Lutraqi. Të Bands komunale, me daulle majorettes, paraqitjet e grupeve të muzikës dhe artistë të njohur, si grekë dhe të huaj, shumë ekspozita arti, të fun-mbushur Fiestas, të gjitha të bërë jetën e krijues pushime e më të gjallë dhe zbavitëse. Në këto mjedis të gjallë, shërim dhe rehabilitim post-terapi të zhvillohet në mënyrë të këndshme, më kreative dhe të dobishme. Lutraqi është një vend jashtëzakonisht vital dhe festave të marrë formën e një eksperiencë të paharrueshme të mrekullueshme, për të dy fëmijët dhe të rriturit.

Ekskursione

vend ideal Lutraqi, një përzierje unike e pastra të detit dhe limane lezetshëm me pamje malore, pyje bredhi dhe bimësi që rritet drejtë deri në buzë të ujit, ofron possibilibes panumërta për udhëtime të shkurtra rreth fshat grek. Për ata që adhurojnë detin ka shumë plazhe të paprekur të arritshme me anije. Për ata që e duan lartësitë, varg Gerania është mjaft i afërt për shëtitjet romantike dhe rritje më energjike malore. Loutraki gjithashtu është pozicionuar bukur për ekskursione në disa nga vendet më të rëndësishme arkeologjike të Greqisë, të tilla si Korint lashtë, Delphi, Mikenës, EPIDAVROS, Olimpia dhe Akropolit në Athinë. Tempujt dhe kishat bizantine shtrihen në një distancë të shkurtër të qytetit; këto përfshijnë Heraion në liqen hollë Vouliagmeni dhe manastiret nestled në malet.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Loutraki garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Loutraki Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Deti avionët e pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Lutraqi. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Lutraqi, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Loutraki traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Lutraki makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Lutraqi tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Lutraki jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Lutraqi në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Lutraqi dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel