Lymington Ferry

Lymington pasagjerëve dhe Car Tragete

Lymington çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Lymington në Yarmouth.

Krahaso gjithë në dispozicion Lymington çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Lymington makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Lymington, Yarmouth me tragete Wightlink online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Lymington Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Lymington Ferry
me Wightlink për anijet me vela nga Lymington në Yarmouth në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Lymington pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Lymington biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

More About Lymington

A, qytet i bukur i tregut Gjeorgjisë, Lymington ndodhet në skajin jugor të Pyjeve e Re, në mes të Southampton dhe Bournemouth dhe në fund perëndimore të Solent.

Lymington ka një numër të dyqaneve interesante të pavarura duke përfshirë edhe disa butiqe projektuesi. Të shtunën një treg është mbajtur në rrugë të lartë, origjina e të cilat ndoshta datojnë në shekullin e 13th. Në krye të rrugës së Lartë është Kisha Parish, St Thomas Church (rreth 1250), nga thellësia e rrugës së Lartë një rrugë me kalldrëm të çon deri në Qytetin e Vjetër Quay, përdoret ende si një bazë nga anijet e peshkimit komercial.

Wightlink vepron një makinë dhe të pasagjerëve traget nga Lymington (në anën lindore të lumit) në Yarmouth Isle of Wight. Tragetet në përgjithësi të drejtuar çdo 45 minuta në verë dhe çdo orë në dimër. Kalimi i merr 30 minuta.

Lymington Marina

Lymington është e rrethuar me bukuri natyrore të pazgjidhura; në veri janë pyjet e lashta dhe Heathlands e Pyjeve e Re, duke mbuluar një sipërfaqe prej rreth 145 milje katrore, dhe në jug, Solent dhe Isle of Wight, Wightlink veprojë një traget makinë nga Lymington në Yarmouth.

Shkuarja në perëndim janë katër milje e rezervave bregdetare natyrës përfundon në Hurst Spit cila ka marrë njohje evropiane dhe kombëtare si një Site i hartës speciale Scientific interesit
Përveç Lymington website mbulon një sipërfaqe ku ju ndoshta mund të udhëtojnë në një ditë-udhëtim; një zonë afërsisht nga Southampton në Swanage.

Ka shumë aktivitete të provoni në distancë të arsyeshme udhëtojnë nga Lymington.

Aktiviteti më i popullarizuar në Forest Re është e çiklizmit me shumë milje nivelit e shtigje të mirë-mirëmbajtura dhe të sinjalizuar. Cikli me qira është më e madhe përgjatë anën jugore të stacionit Brockenhurst.

Gjithashtu Forest Re është një nga vendet më të njohura në vend për të hipur në kalë.

Watersports është aktiviteti më i zakonshëm në rajonin tonë. Ne kemi Solent e cila është zona më popullor me vela në Britani të Madhe, Poole Harbour me ujërat e saj të cekët është ideale për rrëshqitje në ajër dhe kitesurfing, si dhe përgjatë Bournemouth, Poole dhe Studland Bay bregdetit janë disa nga plazhet më të mira me rërë në vend.

Places për të vizituar në Lymington

Zona midis Southampton dhe Swanage është mjaft e një zonë të veçantë dhe përmban disa nga fshatrat më të mirë dhe brigje në Mbretërinë e Bashkuar. Të gjitha këto vende për të vizituar paraqitura në hartë janë brenda distancë të arsyeshme udhëtojnë nga Lymington.

Në lindje të hartë kemi Forest New me një sipërfaqe të madhe të heathland dhe pyjeve për të eksploruar. Nëse jeni të makinës, Komisioni Pyjeve ka 134 parqet e makinave për të filluar shëtitje tuaj nga. Ose në qoftë se ju jeni duke përdorur transportin publik, ka dy biznese Cycle Hire bazuar përgjatë anën jugore të stacionit Brockenhurst dhe shumë milje e shtigje të mirë-mirëmbajtura dhe të sinjalizuar pranë.

Në jug të kësaj ne kemi Lymington, i famshëm për atë të lundrim dhe historike High Street. Nga Lymington ju mund të kapur një traget për në Yarmouth në Isle of Wight. Njerëzit thonë se ishulli ka të ndjehen të Anglisë siç ishte në 195Os. Një destinacion popullor është për të kapur një autobus nga Yarmouth të ujërave të ëmbla dhe të ecin përgjatë bregdetit në Compton Bay. Kjo vijë bregdetare në jug të ishullit, është e largët, të qetë dhe mahnitëse.

Lymington gjithashtu ka një Rezervë bregdetar Natyrë që shtrihet për pesë milje deri në fshatin e vogël bregdetar peshkimi i Keyhaven. Next për të Keyhaven është një pështymë madh zall që shtrihet milje një vit e gjysmë jashtë në Solent, në fund të së cilës është Hurst Castle fillimisht e ndërtuar në 1544 nga Henry XIII.

Më larg përgjatë bregdetit ku Rivers Stour dhe Avon takohen është qyteti historik i Christchurch. Pastaj përgjatë bregdetit Christchurch, Bournemouth, Poole dhe Studland Bay janë 14 milje nga disa nga plazhet më të mira me rërë në vend.

Poole Harbour (ana perëndimore e hartës) është porti i dytë më i madh në botë dhe ofron shumë watersports në ujërat e saj të cekët. Gjithashtu ka udhëtime traget nga Poole Quay në Brownsea Island, një nga ishujt në port dhe të drejtuar nga Trusti Kombëtar.

Inland nga Poole dhe në fshat i bukur Dorset janë qytetet historike të tregut të Winborne Ministrit dhe Blandford Forum. Në jug të Poole është Ishulli i Purbeck e cila ka disa nga fshatrat më të mirë në Mbretërinë e Bashkuar, duke përfshirë Arne Natyra Rezervë dhe një vijë bregdetare Trashëgimisë Botërore running së bashku nga Swanage.

 


Më të mirë në dispozicion Lymington trageteve garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Lymington Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Wightlink pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Lymington. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Lymington trageteve, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Lymington traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Lymington makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Lymington trageteve konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Lymington jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Lymington në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Lymington dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel