Majorca Ferry

Majorca pasagjerëve dhe Car Tragete

Majorca çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Majorka në Barcelonë, Denia, Ibiza, Mahon dhe Valencia.

Krahaso gjithë në dispozicion çmimet e biletave të trageteve Majorca në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Majorca makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Majorka, Barcelona, ​​Denia, Ibiza, Mahon dhe Valencia me Acciona apo tragete Balearia Ferry Line online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Majorca Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Majorca Ferry
me ACCIONA ose Balearia Ferry Line për anijet me vela nga Majorka në Barcelonë, Denia, Ibiza, Mahon dhe Valencia në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Majorca pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Majorca biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

More About Majorca

Majorca, Një nga ishujt më kryesorja Balearic, është e gatshme për të mirëpritur miliona turistë nga e gjithë bota. Ajo është e njohur në mesin e udhëtarëve për shkak të gjelbërimit të gjithnjë e në rritje, reformat e ujit dhe peisazheve.

Gjatë vizitës në Mallorca është vetëm si banues në një parajsë, e cila është e gdhendur me të vërtetë nga duart e Perëndisë. Ky ishull është i vendosur në mënyrë ideale në prehër të Detit Mesdhe, ku ju keni mundësi të mjaftueshme për të eksploruar vende të paprekura, faqet dhe tërheqjet.

Ishulli përbëhet nga shtatë qytete, kryeqyteti qenë Palma, ku shumica e popullsisë banon. Qytetet dhe qytezat çuditshëm në rajone të tjera të tilla si Palma de Mallorca, Pla de Mallorca, Raiguer, Migjorn dhe Llevant të tërheqë një pjesë të drejtë të turistëve.

Shikoni gjërat të lartë për të bërë, në qoftë se jeni duke planifikuar për të vizituar Majorca në të ardhmen. Sigurohuni që ju keni kaluar nëpër informacion të detajuar në qoftë se ju jeni një newbie dhe duan të kenë kohë të madhe në ishull.

Majorca Beach

Kur është koha më e mirë për të shkuar?
sezonin e pikut shkon nga qershori deri në shtator dhe gëzon temperaturat më të larta. Verës është koha më e mirë për të kapur muzikë dhe film festivale të njohura që të kandidojë në qershor dhe korrik. Vjeshtë është koha më e mirë për të vizituar qoftë se ju doni të shmangni turmat, dhe temperaturat është ende e ngrohtë. Edhe në dimër temperaturat nuk bjerë nën gradë 10.

net spektakolare nga
Majorca caters për çdo natë jashtë ju ndoshta mund të jetë pas. Për partisë-goers më të çuditshëm dhe të çmendur prej jush, nuk duken më tej se rrip Punto Ballena Magaluf së. Me një shumëllojshmëri të bare për të zgjedhur nga ne rekomandojmë blerjen e një Magaluf Club Pass për 12 euro - e cila do të lejojë hyrjen në 5 e bare të mira për një natë (ose në mëngjes, pasi ajo do të pa dyshim të kthehet në).

Koha për t'u çlodhur
Nëse nata juaj ideal nuk përbëhet nga boogying në orët e hershme, atëherë Majorca ofron netë më të relaksuar jashtë. Nëse përjetuar traditat lokale është një pjesë e rëndësishme e pushimeve tuaja, ne rekomandojmë Qytetin e Vjetër Alcudia e përbërë nga të ngushtë, rrugët çuditshëm shtëpi për shumë restorante të bukura autentike. Pse të mos ecin nëpër muret e qytetit të vjetër dhe të zbuloni Bullring shekullore dhe të shikojnë një luftë tallen (nuk dema do të dëmtohet në bërjen e kësaj përvoje)!

Shtëpi larg nga shtëpia
Nëse preferoni netë tuaj të jetë më britanik, Majorca edhe caters për ju, duke siguruar një vend për të pirë pints e hidhur, të shikojnë futboll në TV satelitor, dhe madje edhe të ulur në një restorant që shërben peshk dhe patate të skuqura të vërtetë poshtë. Një festë Majorca ofron comforts britanike në shtëpi (por me mot shumë nicer). Majorca vërtetë ka diçka për të gjithë.

gems fshehur
Majorca ka një përzgjedhje të plazhe të mrekullueshëm jashtë udhë rrahur, por ne nuk do të ju tregojnë se ku ndryshe ata nuk do të jenë të fshehtë! Pse të mos filloj një bisedë me një lokal dhe shikoni se çfarë ju mund të gjeni?

Si është pazar?
Një nga industritë më të lulëzuar në Majorca është lëkurë dhe këpucë, kështu që nëse ju jeni duke kërkuar për të zgjeruar koleksionin tuaj, Majorca është mundësi e përkryer për të blerë lirë të mallrave të mirë-bërë. Ndonjëherë ata njohur me dashuri si burrat 'Looky Looky' mund të keni qasje në rrugë. Mos shkëmbim me ata i klithën produktet e tyre nuk janë të vërteta dhe të gërhas jashtë një dridhje e interesit shumë të lehtë. Në vend të kësaj provoni një nga tregjet e shumta në Majorca, sidomos Alcudia çdo të martën dhe të dielën. Të jenë të përgatitur për të lënë edukatë tuaj britanik prapa në hyrjen në treg, dhe të bëj pazar zemrën tuaj out për të siguruar pazaret më të mirë!

Food ushqim lavdishme ...
Majorca ka të gjitha llojet e ushqimeve në ofertë për të lënë të bukur dhe të plotë deri. Nga breakfasts angleze në takeaways kineze - Majorca ka të gjitha. Çmimet janë rreth £ 12 për person për një vakt tre kurs. Fshatrat lokale në Majorka të rriten verë, kështu që pse nuk provoni vino lokale me çmime të mëdha? (Rreth £ 7.50 për një shishe). Mesatarisht një menu të caktuar në diku stilit të lartë si C'an Cuarassa, një restorant Michelin në Porto Pollensa, është rreth £ 25, dhe me vlerë çdo qindarkë. Nëse ju doni të përjetojnë shijen autentike, atëherë pse nuk e provoni një bar tapas dhe të ndihmoj vendasit?

Nëse ju preferoni të trokas deri vetë kënaqësitë tuaja kuzhinës, ka një sërë supermarkete që ofrojnë të gjitha comforts e shtëpisë, por presin që të paguajnë më shumë për shkak se cuditerisht, fshatrat Majorcan lokale nuk do të rritet supe të gatshme.

Gjatë viteve të fundit Majorca është rritur në një destinacion jashtëzakonisht të popullarizuara. Nëse plani juaj është që të thith kulturën apo të lartë deri tuaj tan, këshilla të brendshëm lowcostholidays.com do të siguruar që ju janë mbajtur në dijeni për pushime tuaj të ardhshëm.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Majorca garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Majorca Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion ACCIONA ose Balearia Ferry Line pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Majorca. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Majorca, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Majorca traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Majorca makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Majorca tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të Majorca jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Majorca në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Majorca dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel