Marmaris Ferry

Marmaris pasagjerëve dhe Car Tragete

Marmaris Çmimet pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Marmaris në Rodos.

Krahaso gjithë në dispozicion Marmaris Çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Marmaris makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Marmaris, Rodosit me tragete Shërbimit Sea Ferry Line online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Marmaris Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Marmaris Ferry
me Service Sea Ferry Line për anijet me vela nga Marmaris në Rodos në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Marmaris pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Marmaris biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

More About Marmaris

Marmaris, Të vendosur kundër një sfond të kodrave me pisha veshur, është një vendpushim që kombinon bukurinë natyrore me një oreks befasues për jetën.

I famshëm për natës e saj, më ekstravagante në të gjithë bregdetin e Jugut, ky developedresort ofron më të mirë të të dy botëve; natës është e pafundme, klubet dhe baret andnumerous shtrihet përgjatë bregdetit nga elegant marinato kurbë të Icmeler, turistik më të vogël të ngushtë me.

Nga ana tjetër, fshat përreth ofron më të mirë në fushën e kulturës, për shkak të vazhdimësisë së rrugëve piktoreske dhe fshatrave simpatik, të cilat çojnë në rrënojat e lashta dhe plazhe paprishur. Perfect për të gjitha grupmoshat, Marmaris është një nga vendpushimet më të njohura në Turqi.

Pak vende në botë kanë një diversitet të tillë kulturore si Turqi. Që përfshin mbi dy kontinente kombinuese Lindjen, Perëndimin dhe Orientin e sotme me të Bizantit të lashtë, otomane, Romake dhe perandoritë persiane. Turqia qëndron në një klasë e vet.

Marmaris Ferry Marina

Ka shumë për të bërë në Marmaris. Plazhet zënë, shumë bare dhe restorante, shumë e blerjeve me pazaret pabesueshëm në qoftë se ju nuk do mend veshur etiketat rreme projektuesi. Marmaris ka një natës të zënë me një rrugë të përkushtuar për të muzikës dance dhe të gjithë skenën e clubbing të teknologjisë së lartë. Bar Rruga është e kundërt Bazzar zënë dhe do të të kënaqë clubbers më të hollë me e vende të mëdha valle në natyrë dhe të gjitha meloditë më të fundit.

Marmaris ka shumë për familjet shumë. Madhe ekskursione inexpesive varkë mund të marrë nga ju raundin gji dhe për të gjithë ditën qytetet si Icmeler dhe Turunc fqinje me të gjitha ushqimet përfshirëse dhe pije për aq pak sa 25 TL. Marmaris gjithashtu ka dy parqe ujore dhe agjentët e udhëtimit lokale ofrojnë një sërë udhëtime në Dalyan, Fethiye, Pamukkale, Efes dhe vende të tjera të njohura në Turqinë perëndimore. Një udhëtim i vlefshëm është që të Mugla, kryeqyteti rajonal i cili mund të arrihet nga shërbimi shpeshta distancë nga Marmaris stacioni i autobusëve (OTOGAR) për 12 TL. koha udhëtim mbi malet është rreth 1 orë dhe është edhe vlerë përpjekje si Mugla është një qytet i vërtetë perëndimore turke të mos prekur në masë të madhe nga turizmi.

Qyteti i Marmaris nuk është vetëm për të vizitorëve pushime paketë si një udhëtim në zonën e portit do të konfirmojë. Nuk ju mund të shihni oqean do jahte kushton 10 milion $ dhe fshij supet me ata që mund të hedhur në $ 1000 në një palë syze dielli në zonën ekskluzive upmarket tregtare port projektuesi.

Marmaris është kryesisht një vendpushim që caters për pushuesit britanikë, por kohët e fundit është bërë e njohur me vizitorët ruse dhe të tjera të Europës Lindore.

Ju mund të ketë një dalje në det të përditshme duke marrë ju rreth limane bruz, bregdetit malor, rrënojat e qyteteve antike, dhe një shpellë (e vetmja hyrje e cila është nga deti) përreth Marmaris me një ndalesë në plazhin e mbuluar me gjethe Cennet Adası ( "Paradise Island "-actually një gadishull i quajtur zyrtarisht Yıldız, megjithatë kjo nuk ka një rrugë që lidh me pjesën tjetër të kontinentit), qe përfshin të Gjirit të Marmaris.

Vetëm të marrë një nga jahte (të cilat kanë një kapacitet prej njerëzve 20), të cilat mund të gjenden të gjithë së bashku ujore të qendrës së qytetit, ju lehtë mund të njohin ato me bordet e tyre dhe touts-i cili do të përpiqet të bindë ju për të marrë turneun e tyre, por në thelb gjitha Rritje janë të njëjta. duke bërë të Gjirit në mënyrë anti-clockwise A tour (dmth Turunc parë, Paradise Island fundit) mund të jetë worthwile për të kërkuar, si shumica e turne punoj përreth gjirin në drejtim të akrepave të sahatit, dhe kështu ju nuk duhet të jenë me qindra e të tjerë që morën anije të tjera gjatë gjithë kohës. Libër apo të blerë një vend të paktën një ditë më parë. një kosto e tillë ekskursion rreth TL 25 për person në 2010 Summer (duke përfshirë një vakt). Ky lloj i lundrimit është vlera e mirë, por edhe më mirë kur ofrohet me të gjithë-përfshirëse pijeve vendore të cilat mund të jenë expesive herë në bordin e një anije!

Gjithashtu, udhëtime për të çuar larg si Dalyan plazh breshkë dhe baltë banjot, Pamukkale, Lycia, etj

 


Më të mirë në dispozicion Marmaris trageteve garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Marmaris Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Shërbimit Sea Ferry Line pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Marmaris. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Marmaris, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Marmaris traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Marmaris makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Marmaris trageteve konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Marmaris jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Marmaris në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Marmaris dhe në mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel