Milos Ferry

Milos pasagjerëve dhe Car Tragete

Çmimet Milos pasagjerëve dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Milos në Anafi, Folegandros, IOS, Kimolos, Koufonissi, Mykonos, Naxos, Pireut, Santorinit, Serifos, Sifnos, Sikinos dhe Syros.

Krahaso gjithë në dispozicion Milos çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Milos makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Milos, Anafi, Folegandros, IOS, Kimolos, Koufonissi, Mykonos, Naxos, Pireut, Santorinit, Serifos, Sifnos, Sikinos dhe Syros me Lane Lines Detit Egje, Speed ​​Lines, Anek Lines apo Detit avionët anijet online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Milos Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Milos Ferry
me Lane Lines Detit, Egje Speed ​​Lines, Anek Lines apo Detit avionët për anijet me vela nga Milos në Anafi, Folegandros, IOS, Kimolos, Koufonissi, Mykonos, Naxos, Pireut, Santorinit, Serifos, Sifnos, Sikinos dhe Syros online në paraprakisht për të shijuar më e lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Milos pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Milos biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Milos

Milos Island është "Ishulli i ngjyrave" në sajë të mrekullueshme, bukuritë e saj të shumta me origjinë vullkanike. Milos është ishulli më perëndimore të Cyclades, në Greqi.

Milos Island është i njohur për shumicën e njerëzve, si vendin ku statuja e Venusit, ose Afërditë, tani në Muzeun e Luvrit në Paris, u zbulua. Ajo është vetëm kohët e fundit se turizmi ka vërejtur plazhet e bukura të këtij ishulli cikladik, shkëmbinjtë e saj dhe ujërat e saj të qartë.

Ka më shumë se 70 plazhe, secili me karakteristike e vet. Milos nuk ofrojnë një pushim interesante dhe të paharrueshme. Muajve prill dhe maj janë ideale për të parë lulëzimin ishull, në erë parfume e saj të prirur, dhe të ngasin rreth për të parë peizazhe të jashtëzakonshme të egra.

Milos Ferry Port

Milos Island (Mηλος në greqisht) shtrihet në gjysmë të rrugës në mes të Athinës dhe Kretë. Milos është "ishulli i ngjyrave" në sajë të origjinës së tij vullkanike e cila ofron plazhet dhe ujërat e bukurisë unike ngjyra. Ishulli i Milos ka fluturime të përditshme dhe tragetet shpeshta. Turizmi është në fillim të tij, dhe Milos me siguri do të vjedhin zemrën tuaj duke bërë një pushim çlodhës.

Në shtator dhe tetor ngjyra e detit, sunsets bukur, dhe një fllad i butë dhënë Milos ishull një atmosferë të qetë dhe të lejojë një pushim shumë qetësues. Me anije ju do të arrijë ujërat e ngjyrave blu, azure, smerald, jeshile, e kuqe dhe vjollcë kundërta me gurë të bardhë ose rozë, apo të kuqe. Në disa vende përgjatë koston Lindje të ishullit të gjitha këto ngjyra mund të gjenden në një vend. Ishujt e afër satelitore gjithashtu kanë plazhet e izoluar dhe peisazhet e bukuri të madhe.

Gjatë verës, anijet arrijnë Milos çdo ditë nga Pire dhe ishujt cikladik, Sifnos, Folegandros, Santorini. Linja e re me shpejtësi të lartë (Katamaran) merr dy njerëz dhe makina. ndryshime shumë të shpeshta janë bërë në orarin gjatë vitit, kështu që ju lutemi kontaktoni një zyrë greke turistik në Milos apo libër on line, për të siguruar të udhëtimit tuaj të planifikuar.

Plazhet Milos

Nëse format vullkanike gjeologjike e Milos janë interesante, të ndryshme dhe ngjyra të plazhet e saj janë mbresëlënëse: ato mund të jenë të bardhë, apo të zi, me rërë, gurë të vegjël apo predha tokë. ujrat e tyre janë gjithmonë të qarta dhe mund të smerald, e gjelbër, i zbehtë blu blu ose të thellë.

plazhe të vogla janë krijuar nga puna e vazhdueshme të detit në shkëmbinj. Shumica e plazheve mund të arrihet me rrugë të shtruara mirë, të tjerët, si Kleftiko, mund të arrihet vetëm nga deti. Bregdeti ka ngjyrat dhe format e bukurisë unike, dhe duhet të shihet me anije. Vetëm gjatë korrik dhe gusht disa plazhe (Firiplaka, Ag. Kiriaki, Firopotamos, Sarakiniko) kanë karrige dhe / apo bare. Paliohori, në vend të kësaj, ka restorante, cadra dhe karrige.

Plazhet Në Veri:
Firopotamos: një gji të vogël të bukur me shtëpitë e peshkatarëve.
Mandrakia: një xhevahir i vogël i shtëpive të vogla me banesa sinqertë për anijet e peshkimit
Sarakiniko: a moon-si, bregdeti tepër të bardhë shkëmbor me një gji të vogël
Ag. Konstantinos: një strehë për anijet përmes fragmenteve shkëmbore.
Papafragas: deti hyn në plazh me rërë të vogël në mes, mure të larta shkëmbore.
Pollonia: një plazh të bukur me rërë me pemë.

Plazhet Në Jug:
Paliochori: 10 km. nga Adamas, ndoshta plazhi më interesante, me gurë të vegjël. Hot spotet nga ujë termal.
Haghia Kiriaki: Plazhi i madh, rërë dhe shell detritus
Tzigrado: bërë nga perliti, dëborë-si shpat e rërës duke hyrë në një det blu.
Firiplaka: nga Tsigrado, plazhi me rërë të mjaftueshme me gurë me ngjyrë.
Provatas: kuqalashe fine plazhi me rërë.
Gerontas: Plazhi i vogël rërë të zezë, harqe dhe grottos.

Plazhet e tjera:
Plazhe dhe vende brenda gji: Papakikinò, Hivadolimni, Klima, Fourkovounni, Agia Marina dhe Embourio. A duhet është edhe plazhi i Plathiena, NW të ishullit. Në perëndim të ishullit: TRIADES, Agios Joannis.
Në lindje të ishullit: Paliorema, Kastana ...... etj.

 


Më të mirë në dispozicion Milos traget garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Milos Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët tonë në dispozicion Lane Deti Lines, Lines Egjeut Speed, Anek Lines ose Deti Jets pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Milos. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Milos, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Milos traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Miloš makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar Milos tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Milos jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Milos në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Milos dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel