Minorcë Ferry

Minorcë pasagjerëve dhe Car Tragete

Çmimet Minorcë pasagjerëve dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Minorcë në Barcellona dhe ishujt Kanarie.

Krahaso gjithë në dispozicion Minorcë çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Minorcë makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Minorcë, Barcellona dhe ishujt Kanarie me Balearia ose ACCIONA Ferry Lines anijet online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Minorcë Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Minorcë Ferry
me Balearia ose ACCIONA Ferry Lines për anijet me vela nga Minorcë në Barcellona dhe ishujt Kanarie në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Minorcë pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Minorcë biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Minorcë

Minorcë është e dytë më e madhe e Ishujt Balearic, të vendosura në verilindje të Mallorca dhe është më pak e muar dhe më të qetë e Balearics.

Pavarësisht reputacionin e saj si një destinacion pushimi, Minorcë mbetet të jetë një nga ishujt më të paprishur Balearic në Mesdhe.

Për shkak të bukurinë e saj paprishur, ajo lejon më adventerous mundësinë për të zbuluar charms të reja dhe përvoja. Pavarësisht nga madhësia e saj të vogël në mesin e ishuj të tjerë spanjollë, numri i plazheve që Menorca ka është e barabartë me numrin e plazheve që mund të gjenden në Mallorca dhe Ibiza kombinuar.

Mundësia për të pasur një plazh të bukur në masë të madhe për veten në verë, e kombinuar me ngrënie alfresco dhe vendpushimet pushime të qeta, bën Minorcë një vend shumë të dëshirueshëm për të vizituar.

I ndodhur në brigjet lindore të Spanjës, Minorcë është e dytë më e madhe e Ishujt Balearic, pas Majorca.

Minorcë Beach
Me një popullsi të llogaritur prej vetëm nën 90,000 banorë, Minorcë tërheq turistët që dëshirojnë një klimë të ngrohtë mesdhetare dhe një pushim më pak kaotike. Ishulli nuk ka marrë shumë të mbipopulluara dhe një shumë e peizazhit të saj ka mbetur i paprekur për shkak se ajo është e kontrolluar nga popullsia lokale që duan të ruajtur bukurinë natyrore Minorcë-së.

Mahon është kryeqyteti i Minorcë dhe është një qendër e rëndësishme tregtare dhe industriale të Minorcë. E vendosur në pjesën lindore të ishullit, Mahon është një nga pikat më të thellë natyrore në botë. Për shkak të pasurisë të krijuara nga turizmi kryeqyteti historik i Mahon u rinovua nga fundi i shekullit të 20th dhe tani është i famshëm për arkitekturën e saj, panaire, festivale dhe Fiestas.

Qytet i hijshëm i Ciutadella shtëpi disa prej ndërtesave më të rëndësishme fetare në Minorcë. Shumica e monumenteve datojnë nga shekulli 18th, me ndërtesën më të rëndësishme Gothic qenë katedralen Minorcë. Qyteti historik i Ciutadella është një duhet ta vizitoni për këdo që dëshiron për të zbuluar të kaluarën Minorcë-së.

Ishulli i Minorcë shtëpi shumë vendpushimet pushime, të cilat ofrojnë mjedise moderne dhe atmosferës qetë. Ujërat përreth ishullit janë të qartë dhe plazhet janë të paprekur e cila është e përkryer për ata që duan të bëj banja dielli dhe të notuar. Me kulturën Minorcë e thellë dhe historisë, si dhe peizazhet e saj natyrore me pamje të lë pa frymë, qyteti ishull është lehtë një nga destinacionet kryesore në Mesdhe.

Tragetet e rregullta nga të dy kontinent Spanjë dhe Majorca janë gjithashtu në dispozicion. Anijet Modest-sized lundrimit herë pas here të vizituar. Ata kryesisht përdorin port të thellë të Mahon, i cili ofron pamje shumë piktoreske e shtëpive, hoteleve / vendpushimet dhe strukturave historike dhe fortifikimeve.

 


Më të mirë në dispozicion Minorcë trageteve garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Minorcë Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Balearia ose ACCIONA Ferry Lines pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Minorcë. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Minorcë trageteve, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Minorcë traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Minorcë makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Minorcë trageteve konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Minorcë jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Minorcë në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Minorcë dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel