Moutiers Eurostar

Moutiers pasagjerëve dhe Car Eurostar

Moutiers pasagjerëve Trajnimi çmimet Biletat e biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për Eurostar udhëtonte nga Moutiers në Ashford dhe Londër St Pancras.

Krahaso gjithë në dispozicion çmimet e biletave Moutiers Eurostar në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Moutiers pasagjerëve Eurostar bileta udhëtojnë për në dhe nga Moutiers, Ashford dhe Londër St Pancras me Eursostar Eurostar online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Moutiers Eurostar
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Moutiers Eurostar
me Eursostar për Eurostar udhëtonte nga Moutiers në Ashford dhe Londër St Pancras në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion biletë çmimin e Eurostar.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur tuaj Moutiers pasagjer apo makinë Eurostar biletë, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Moutiers Eurostar biletë dhe rezervoni biletën tuaj Eurostar sigurtë në internet ju lutem, përdorni formularin Eurostar kohë reale prenotim në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj Eurostar, kur përfundimit rezervimin tuaj Eurostar biletë.

 

More About Moutiers

Në Tarantaise luginës, në qytetin e Moûtiers është në të nxehtit e zonës më të madhe skiable në botë, me vendpushime të tilla si Courchevel, Meribel, Les Menuires, Val Thorens dhe kështu me radhë të shpërndarë në malet aty pranë.

Në një lartësi prej metra 484, Moûtiers është i thellë në Alpe, dhe banorët e tij të përfitojnë nga ajri i pastër malor dhe mënyrë jetese të shëndetshme alpine. Në dimër dhe në verë, sport është gjithmonë një pjesë e madhe e jetës në dhe rreth Moûtiers. Kuzhina përzemërt tradicionale Savoy do t'ju japë energjinë e nevojshme për të marrë deri në male apo poshtë shpatet.

Mënyra më e lehtë për të marrë për Moûtiers është që të marrë Eurostar nga St Pancras International në Londër.

Ju mund të arrijnë destinacionin tuaj me një ndryshim në Paris, në një tren Corail Lunéa. Në dimër ka më shumë trena të drejtpërdrejtë të cilat ju lejojnë për të arritur destinacionin tuaj në më pak se orët e 9.

Trenat Moutiers Eurostar

Sapo të mbërrini në Moûtiers ju do të jenë të frymëzuar me qetësi e maleve të lashta. Ura Pont Saint-Pierre kalon lumin Isère (si në "Val", natyrisht), në rrëzë të maleve të dendura të gjelbër me pyje me majat me dëborë. Peizazhi është befasues dhe krejtësisht e ndryshme në varësi të sezonit. Moûtiers përbëhet nga rrugë të ngushta dhe shtëpitë tradicionale. Vizitoni katedrale të qytetit, Katedralen Saint-Pierre në Moûtiers, dhe admirojnë Pallati i Kryepeshkopit Pikat, ku akuza për Tarentaise jetuar dikur në shkëlqimin. Gjatë klasike Festival de Tarentaise, kishat e Moûtiers dhe zonat përreth jehonë me tensionet e muzikës barok.

Moûtiers është një vend ideal nga e cila për të eksploruar vendpushimet e skive përreth. Nëse ski në dimër apo hiking në verë me familjen e miqtë, Courchevel, Meribel, Les Menuires, dhe Val Thorens respektohen shumë vendpushime. Të eksplorojnë peisazhin e bukur të Parkut Kombëtar të afërt La Vanoise. Moûtiers nuk është larg nga liqenet, ujëvarat alpine dhe burimet, me vendpushimet spa e Brides-les-Bains dhe La Léchère një makinë të shkurtër larg. Watersports si Janjić janë të njohura këtu në këtë ambient të pashembullt alpine. Për ata të etur për peshkim ka shumë vende për të provoni fatin tuaj.

ushqimi Savoy është e njohur për cilësinë e saj të përzemërt dhe tonik, dhe ka shumë specialitete të shijshme lokale për ta provuar. Në një nga shumë restorante tradicionale në Moûtiers provoni Fondue, tartiflette, raclette, fricacha de caön (derri i zier), ose disa nga shumë djathrave lokale dhe hams shërohet. Ju jeni i sigurt për të lënë plotësisht të kënaqur, nëse ju ende mund të lëvizin, që është. Djathi Beaufort është djathi ylli lokale, bëhet një recetë sekrete nga fermerët lokal të qumështit. Savoy është gjithashtu e di për verërat e saj, të mbrojtura me AOC vulën e origjinalitetit janë: Roussette de Savoie, Crépy dhe Seyssel e cila do të plotësojë ushqimin tuaj. Ju do të gjeni Mondeuse, Gamay dhe Pinot, dy të kuqe dhe u rrit. Verërat e bardha e Savojës janë, me shije frute, të lehta dhe të thatë, me fromAbymes grand Crus, Apremont, Chignin, Chautagne dhe Cruet.

 


dispozicion Moutiers Eurostar garancia më e mirë çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Moutiers Eurostar Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Eursostar pasagjerëve biletë çmim në dhe nga Moutiers. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën tuaj për të zgjedhur biletën Moutiers Eurostar, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Moutiers Eurostar lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Moutiers pasagjerëve Eurostar bileta ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar konsumatorëve ekipin Moutiers Eurostar kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave Moutiers Eurostar, kontrolluar disponueshmërinë dhe libër pasagjerëve Eurostar bileta për të dhe nga Moutiers në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit botëror të shpërndarjes në internet Eurostar biletë siguruar aftësinë për të librit mbi operatorët e mëdha evropiane 80 Eurostar, duke përfshirë të Moutiers dhe mbi 1,200 rrugët e tjera Eurostar gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel