Newhaven Ferry

Newhaven pasagjerëve dhe Car Tragete

Çmimet Newhaven pasagjerëve dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Newhaven të Dieppe.

Krahaso gjithë në dispozicion Newhaven çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Newhaven makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Newhaven, Dieppe me tragete Transmanche Trageteve online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Newhaven Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Newhaven Ferry
me Transmanche Ferry për anijet me vela nga Newhaven të Dieppe në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Newhaven pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Newhaven biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Newhaven

Newhaven, në gojën e ouse lumit, ka një port të madh jahtesh duke ofruar një shërbim traget ndër-kanal për Dieppe në Francë.

Newhaven port traget mbikëqyr Channel anglisht, një nga kanalet më të ngarkuara të anijeve në botë. Ajo është e vendosur në bregdetin jug të Anglisë në qarkun e Sussex në gojën e lumit ouse. Kjo është porti më i afërt për në Londër me lidhje Trageteve në Francë.

Traget Newhaven Dieppe Rruga përshtatet udhëtarët disa poshtë në tokë. Ata që jetojnë në mundësive të lehtë të porteve, ose përgjatë bregdetit në jug të Anglisë apo arsye Dieppe, do të përfitojnë nga afërsia e saj, dhe është e madhe për ata që duan të shmangin shkallë industriale rrip transportieri kalim në Dover. Të dy portet krenohem me lidhje të mëdha të udhëtimit me pjesën tjetër të vendeve të tyre përkatëse, por ajo duhet të theksohet se udhëtimi për Newhaven është pak më e ndërlikuar se disa nga portet e tjera. Megjithatë frekuenca e shërbimeve është e mirë.

Newhaven Ferry Port
Argetime Newhaven

Tide Mills
Tide Mills në Newhaven ishte një valë e madhe fshat mulli me cottages punëtorëve që pushuar operacion në 1900. Shoqëria Arkeologjik Sussex është duke punuar në një projekt të përshkruajë afatet kohore, fotografi dhe video të zonës.

Newhaven Fort
Fort është një 10-acre fortesa viktoriane bregdetare. Vizitorët mund të enden nëpër tunele të nëndheshme dhe të qëndrojë me anë të topave të cilat janë përdorur gjatë dy luftërave botërore. Ajo gjithashtu ofron një koleksion ushtarake dhe luftës që përmban tregon rreth Raid Dieppe dhe landings Normandisë.

Muzeu Trashëgimisë
Muzeu ilustron zhvillimin e komunitetit nëpërmjet grupe të rindërtuara të objekteve dhe fotografive.

Paradise Family Leisure Park
Kopshti Parajsa është kopshtari kryesor Anglisë dhe qendra kopshtarit me mbi 10,000 bimëve, pemëve dhe shkurreve. Atraksione të tjera përfshijnë një muze natyror histori, tregon dinosauri dhe një hekurudhë miniaturë.

 


Më të mirë në dispozicion Newhaven trageteve garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Newhaven Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Transmanche Ferry pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Newhaven. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Newhaven traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Newhaven traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Newhaven makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Newhaven trageteve konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Newhaven jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Newhaven në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Newhaven dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel