Palau Ferry

Palau pasagjerëve dhe Car Tragete

Palau çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Palau në La Maddalena.

Krahaso gjithë në dispozicion Palau çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Palau makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Palau, La Maddalena me tragete Enermar Ferry Lines online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Palau Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Palau Ferry
me Enermar Trageteve Lines për anijet me vela nga Palau në La Maddalena online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Palau pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Palau biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Palau

Palau, Sardenja është një nga qytetet më spektakolare bregdetar në Gallura.

Fshati është futur në mënyrë të përkryer në mes të shkëmbinjtë, vend Mesdhe dhe detit karakterizohet nga bashkimi i përgjithshëm midis ndërtimeve dhe natyrës. Duke ecur nëpër fshatin e vogël ju mund të admirojnë vila këndshëm vogla dekoruar në stilin spanjoll, kisha e vogël e Rita Saint dhe shtëpia ku ka jetuar Count Raphael në të cilën është gdhendur shprehja "ëndërroja është e gjallë", që është bërë motoja e lokalitetit .

Palau filloi të bëhet i njohur si një destinacion turistik vetëm në fillim të viteve gjashtëdhjetë. Themeluesi më i rëndësishëm që e futi këtë pjesë të Sardenjës në pjesën tjetër të botës ishte spanjoll Rafael Earl Neville i cili krijoi fshatin turistik të Porto Rafael. Një resort me shtëpi në stilin tipik mesdhetar e ndërtuar për të qenë në harmoni me rrethinat. Sot, Palau është e preferuar për turistët, por ende e largët dhe të panjohur sa të jetë vend i përsosur për të marrë larg nga stresi dhe tensionet e jetës së përditshme.

Palau Ferry Port
Plazhet e Palau Sardenjës

Cala Capra
Në gadishullin e vogël vulosur nga shkëmbi imponuese granitic e shefit të Bear, zhytur në të gjelbër me hije dhe në blu të parfumuar të detit, vetëm 4 km nga Palau, i shkëlqyer Cove Bricjapi tregon veten. Pozita e privilegjuar para arkipelag e Maddalena dhe Bregut Smeralda.

beach Sciumara
Sciumara, se në Gallurese thotë gojën dhe i referohet një lumë të vogël sezonal, ofron me gji e saj të thellë mbuluar entirly nga një vend të ulët të Mesdheut një skenë veçanërisht ndjellëse. Një hap larg nga Port Rafael, kjo mund të arrihet lehtë menduar një rrugë të rehatshme asfaltuar.

Porto Pollo - Gulls Island
Porto Pollo knowed si Island gulls 'është e formuar nga dy plazhe të mëdha dhe me rërë dhe është e vendosur në veri të 5km Palau. Plazhi kryesor është gjatë tre kilometra dhe përfshin gojën e lumit "Liscia" se edhe pse gjatë vera është e thatë, i jep vendin e vegjetacionit karakteristike.

Porto Faro
Plazhi, i rrethuar nga creeks shumta, gëzon një pamje të mrekullueshme në arkipelag e Maddalena dhe ofron një det të shkëlqyer dhe të kristaltë që ndryshon ngjyrën e saj në përputhje me intensitetin e dritës. Rërë është e bardhë, e mirë dhe dukej pas.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Palau garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Palau Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Enermar Ferry Lines pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Palau. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Palau, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Palau traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Palau makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar Palau tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Palau jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Palau në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Palau dhe në mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel