Paris Gare Du Nord Ferry

Ferry Paris Gare Du Nord pasagjerëve

Paris Gare Du Nord pasagjerëve Eurostar çmimet e biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për Eurostar udhëtonte nga Paris Gare Du Nord në Keyword3.

Krahaso gjithë në dispozicion çmimet e biletave Paris Gare Du Nord Eurostar në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion makinave dhe pasagjerëve Eurostar bileta udhëtojnë për në dhe nga Paris Gare Du Nord, Keyword3 me FerryTO Eurostar online me konfirmim të menjëhershëm Paris Gare Du Nord.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Paris Gare Du Nord Eurostar
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Paris Gare Du Nord Eurostar
me FerryTO për Eurostar udhëtonte nga Paris Gare Du Nord të Keyword3 online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion biletë çmimin e Eurostar.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën e ju për të zgjedhur pasagjer Paris Gare Du Nord Eurostar biletë, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Paris Gare Du Nord Eurostar biletë dhe rezervoni biletën tuaj Eurostar sigurtë në internet ju lutem, përdorni formularin Eurostar kohë reale prenotim në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj Eurostar, kur përfundimit rezervimin tuaj Eurostar biletë.

 

More About Paris Gare Du Nord

Paris Gare du Nord është stacioni më i ngarkuar i Paris Metro, trajtimin 95.6 milionë të hyra / daljet në vit dhe që shërbejnë linjës 4 dhe linjë 5. Ajo është e lidhur me stacionin e madh të SNCF-së, Gare du Nord, e cila shërben RER dhe Transilien trena, si dhe trenat ndër urban në Francën veriore, Eurostar trajnon në Londër dhe Thalys trena për në Bruksel, Amsterdam dhe Këln.

Gare du Nord është qendër për udhëtime lënë për të ose të vijnë nga Londra në Eurostar. Me Thalys Gare du Nord gjithashtu shërben të gjithë Evropën Veriore. Së bashku me linjat e trenit lokale dhe kombëtare ky stacion është gjithmonë një zgjua plot jetë e aktivitetit.

E vendosur në zemër të Parisit, ky stacion i bukur është vendosur në mënyrë ideale për qasje të lehtë në disa nga atraksionet më tërheqës të qytetit. Për shembull, hip në metro dhe pas vetëm një ndalesë ju mund të gjeni veten në Anversës, në shtëpi të Montmartre dhe Sacré-Coeur.

Paris Gare Du Nord Eurostar
Çfarë është në Paris Gare du Nord

Shumë e shumë të gjithë ju mund të dëshironi nga një stacion, duke përfshirë kafene, një zyrë de ndryshim, gazetashitësit, një dyqan dhuratash, pajisje majta valixhe dhe makina të holla është në dispozicion në stacionin hekurudhor, duke përfshirë: -

  • Objektet kot Nisja e hapur për të gjithë udhëtarët.
  • Një sallë pritjeje nisjes dedikuar për udhëtarët e biznesit Kryeministri dhe Eurostar ™ mbajtësit carte blanche.
  • Zyra e biletave është hënave hapur deri të enjteve nga 06: 00 për 20: 35, në të premten nga 06: 00 në 21: 35, shtunave nga 06: 00 në 20: 35 dhe të dielave nga 07: 20 në 21: 35.
  • Ka edhe të shpejtë dhe të lehtë për t'u përdorur makinat e mbledhjes e-biletë në dispozicion.
  • qasje në internet pa tel.
  • Një shërbim i regjistruar bagazhet.
  • Tualetet me fëmijë në ndryshim objekteve.

Sigurohuni që ju të arritur edhe më parë për të kapur trenin tuaj Eurostar - ajo nuk do të presë për ju!

 


Më të mirë në dispozicion Paris Gare Du Nord Eurostar garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Paris Gare Du Nord Eurostar Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion FerryTO pasagjerëve Eurostar biletë çmim në dhe nga Paris Gare Du Nord. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën tuaj për të zgjedhur biletën Paris Gare Du Nord Eurostar, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Paris Gare Du Nord Eurostar lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Paris Gare Du Nord makinave dhe pasagjerëve Eurostar bileta ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar konsumatorëve ekipin Paris Gare Du Nord Eurostar kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Paris Gare Du Nord Eurostar biletë, kontrolloni disponueshmërinë dhe libër makinave dhe pasagjerëve Eurostar bileta për të dhe nga Paris Gare Du Nord në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit botëror të shpërndarjes në internet Eurostar biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 mëdha operatorët evropiane Eurostar përfshirë në Paris Gare Du Nord dhe në mbi 1,200 rrugët e tjera Eurostar gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropa Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel