Pembroke Ferry

Pembroke pasagjerëve dhe Car Tragete

Çmimet Pembroke pasagjerëve dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Pembroke në Rosslare.

Krahaso gjithë në dispozicion Pembroke çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Pembroke makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Pembroke, Rosslare me tragete irlandeze tragete online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Pembroke Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Pembroke Ferry
me Anijet irlandeze për anijet me vela nga Pembroke në Rosslare online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Pembroke pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Pembroke biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Pembroke

Qyteti antik i Pembroke është një destinacion popullor turistik për Pembrokeshire.

Rrugët e qytetit ende ndjekin linjën e tyre mesjetare dhe edhe pse shtëpitë janë rindërtuar në gur, gjatë qytetet periudhat më të begatë në shekujt e 18th dhe 19th, vizitorët prapë mund të merrni një ndjenjë të qytetit të vjetër mesjetar.

Pembroke është një e bukur, historike, qytet kryesisht i paprishur, së bashku me të kalasë ka një marrëveshje e madhe e tërheqjet. Vizitorët mund të marrin gjurmët popullore të qytetit, vizitoni muzeun e shtëpisë, ka edhe një treg e përditshme të brendshme dhe të shumta artizanale, dhuratë dhe specialist të vogla dyqane. Qyteti gjithashtu mburret me shesh lojërash për fëmijë të shkëlqyer, me piknik dhe Barbecue zonat ngjitur për parkim të shumta në rrugë Commons.

Natës në Pembroke është në gjendje të përshtaten të gjithëve. Ka shumë bare, bare dhe klube nate situata në Main Street.

Pembroke

Transport në Pembroke është e mirë me një shërbim me autobus dhe tren shërbim të rregullt në shërbim të qytetit (shih udhëtimit). Pembroke është gjithmonë në zhvillim. Ka shumë shëtitjet dhe aktiviteteve të argëtojë të gjithë vizitorët dhe vendasit dhe garanton një të kënaqshme, përvojë përmbushjen e për të gjithë.

Turizmi është një mall shumë i rëndësishëm në vitet e fundit, me afërsinë e saj në Tenby dhe Saundersfoot vendpushimet pushime, kjo me plazhe të shumta brenda milje e Pembroke dhe Pembroke Kalaja shpresojmë se do të vazhdojmë të shohim Pembroke begatë në të ardhmen me industrinë e saj turistike.

koleksionit i qytetit është madhështore kalaja e saj Norman, qëndron me krenari në krye të një kreshtë shkëmbore dhe të rrethuar në tre anët nga uji. Kjo është një nga mirën dhe të ruajtura mirë fortesa në vend.

Nga maja e raundit të fuqishëm të kalasë mbajtur ka një pamje të shkëlqyer të qytetit të vet, i rrethuar nga e tij Town murit të lashtë - shumë e cila është ende në këmbë. Është e lehtë për të parë pse Pembroke u shpall një zonë të ruajtjes në 1977. Kliko këtu për të vizitoni faqen e internetit Pembroke Castle

Main Street, e cila shkon gjatësinë e qytetit të vjetër, është ideal për shëtitës dhe shfletim. Ka disa interesante Tudor dhe gjeorgjiane shtëpi, dy kisha historike, dhe një përzierje të këndshme të dyqane, bare, kafene dhe restorante. Ka shëtitjet butë përgjatë Mill Pond (kujdes për kingfishers dhe lundërza) dhe të eshtrave të Monkton së benediktine paraprakisht.

Pembroke është në qendër të një rrethi të gjerë të gjëra për të bërë dhe vende për të parë, shumë prej të cilave vijnë nën kujdesin e Parkut Kombëtar Pembrokeshire Coast.

Brenda mundësive të lehtë të Pembroke janë vendpushimet e Tenby dhe Saundersfoot; qytetet historike dhe Revitalizimi kantier detar të Pembroke Dock dhe Milford Haven; keshtjellat e Manorbier dhe Carew; plazhet e mrekullueshme të bregdetit të Jugut Pembrokeshire; qyteti popullor tregut të Narberth; piktoresk 24 milje Haven lumë i lundrueshëm, dhe, natyrisht, rruga Pembrokeshire Coast. E gjithë kjo, plus shumë tërheqjet dhe aktivitetet e bëra nga njeriu të gjendet në këtë zonë.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Pembroke garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Pembroke Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Irish Tragete pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Pembroke. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Pembroke, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Pembroke traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Pembroke makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Pembroke tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Pembroke jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Pembroke në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Pembroke dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel