Porto Heli Ferry

Porto Heli pasagjerëve dhe Car Tragete

Porto Heli çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Porto Heli për Ermioni, Hidra, Poros, Pire dhe Spetses.

Krahaso gjithë Porto Heli në dispozicion çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Porto Heli makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Porto Heli, Ermioni, Hidra, Poros, Pire dhe Spetses me tragete helen SEAWAYS online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Porto Heli Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Porto Heli Ferry
me helene SEAWAYS për anijet me vela nga Porto Heli për Ermioni, Hidra, Poros, Pire dhe Spetses në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Porto Heli pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Porto Heli traget çmimin e biletave dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Porto Heli

Heli Porto Greqia (ose Porto Cheli) është një qytet i vogël, bregdetar në gadishullin e Argolida, Lindore Peloponezit.

Ky qytet ka filluar për të zhvilluar turizmin në 1980s, kur athinasit ishin duke ndërtuar shtëpitë e tyre verore atje. Tani banorët e tij merret kryesisht me turizmin dhe peshkim. Porto Heli është i lidhur edhe nga hydrofoil disa ishuj Saronik, si Spetses dhe Hidra.

Heli Porto është ndërtuar rreth një port piktoresk natyrore në prefekturën e Argolida, Peloponezit. Ky port është shumë i sigurt dhe zakonisht ka hapësirë ​​të mjaftueshme, në qoftë se ju keni një barkë të lidh dhe tërheq shumë turistë çdo verë, falë bukurinë e saj natyrore, objektet e saj dhe sightseeings të zonës.

Ka disa vende interesante për të vizituar në afërsi të portit të ditës dhe është gjithashtu e mundur të marrësh me qira një biçikletë malore për të eksploruar zonën.

Heli Porto

Eksplorojnë mjedis, si qytetin e afërt të Kranidi, ende i paprekur nga turizmi. Në fakt, Porto Heli është afër shumë vende të rëndësishme në Argolida, të tilla si Ermioni, Epidauros, Nafplion dhe Mikenës.

Ky qytet ka edhe disa plazhe të bukur, si Hinitsa, Costa, Ververoda dhe Maistraki. Disa prej tyre kanë cadra dhe aktivitete zbavitëse, të tilla si ski uji, rrëshqitje në ajër dhe me vela. Në veçanti, një konkurs waterskiing zhvillohet çdo verë në Ververoda Liqenit. Ka gjithashtu një shumëllojshmëri të mirë të kafene, bare, restorante dhe klube nate. Në disa prej tyre, grupe dhe këngëtarë të kryer jetojnë dhe pronarët hedhin partive.

Ujore gjallë e këtij qyteti gjithashtu ofron shumë aktivitete, të tilla si panairet e librit, teatro hije kukull, panaire zbavitëse për fëmijët dhe koncerte në verë. Njerëzit janë të sjellshëm dhe komunikimi me ta është e lehtë, ashtu si në të gjithë Greqinë, edhe në qoftë se ju nuk flisni greqisht. gjeste me dorë kanë qenë gjithmonë të dobishme.

Porto Heli është gjithashtu afër Peloponnese ishuj dhe hydrofoils shpeshta në Spetses dhe Hidra largohet nga porti i saj.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Porto Heli garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Porto Heli Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion helen SEAWAYS pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Porto Heli. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Porto Heli, në bord të akomodimit dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Porto Heli traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Porto Heli makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar Porto Heli tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Porto Heli jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Porto Elit në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Porto Elit dhe në mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore , mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel