Porto Torres Ferry

Porto Torres pasagjerëve dhe Car Tragete

Porto Torres çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Porto Torres në Ajaccio, Barcellona, ​​Civitavecchia, Genoa, Marseille dhe Propriano.

Krahaso gjithë Porto Torres çmimet e biletave në dispozicion trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Porto Torres makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Porto Torres, Ajaccio, Barcellona, ​​Civitavecchia, Genoa, Marseille dhe Propriano me Grimaldi Ferry Lines, Grandi Navi, Moby Lines, La MERIDIONALE Tragete ose tragete SNCM linje me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Porto Torres Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Porto Torres Ferry
me Grimaldi Ferry Lines, Grandi Navi, Moby Lines, La MERIDIONALE Tragete SNCM ose për anijet me vela nga Porto Torres në Ajaccio, Barcellona, ​​Civitavecchia, Genoa, Marseille dhe Propriano në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Porto Torres pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Porto Torres traget çmimin e biletave dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Porto Torres

Porto Torres është e vendosur në Asinara Gjirit, 19 kilometra larg nga Sassari. Është port më i rëndësishëm në pjesën veriore të Sardenjës dhe selia e industrisë petrokimike Sardenjës.

Porto Torres shtrihet përgjatë Gjirit të Asinara (një gji i Mesdheut), në gojën e lumit Mannu, vetëm në veriperëndim të qytetit Sassari, për të cilën është porti. Fillimisht një port fenikas, ajo u kontrolluar më vonë nga kartagjenasit dhe nga romakët, të cilët e quajtën atë Turris Libisonis. Marina është zemra e portit qytetare në Porto Torres dhe mbikëqyr Gjirin e Asinara. Është milje 9 nga Stintino, 10 milje nga Cala Reale në Island sinara dhe milje 13 nga Castelsardo.

Port - një ndërtim modern - është mjaft e dukshme nga Balai Beach, i famshëm për shkak se ajo është shtëpi për San Gavino bazilikën, i cili ngrihet në një shpellë kushtuar shenjtorit. Porto Torres është një qytet shumë interesant në gjendje për të kapur vëmendjen e vizitorëve të saj.

Porto Torres

Sot, e lashtë Turris Libysonis ende ruan një pjesë të madhe të strukturave të saj të lashtë romake; ujësjellës, kanalizime, banja termale, forumi dhe disa tempuj janë në gjendje të mirë dhe ura mbi lumin Mannu ende mund të përdoret. Antikat romake me siguri janë tërheqjen kryesore të qytetit, konsiderohet si një shtyllë me rëndësi jetike për tregti Sardenjës dhe industrisë.

 


Më të mirë në dispozicion Porto Torres trageteve garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Porto Torres Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët tonë në dispozicion Grimaldi Ferry Lines, Grandi Navi, Moby Lines, La MERIDIONALE Tragete SNCM ose pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Porto Torres. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Porto Torres, në bord të akomodimit dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Porto Torres traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Porto Torres makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar konsumatorëve ekipin Porto Torres tragete kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Porto Torres jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Porto Torres në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Porto Torres dhe në mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore , mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel