Rabac Ferry

Passenger Rabac dhe Car Tragete

Çmimet Rabac pasagjerëve dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Rabac në Venecia.

Krahaso gjithë në dispozicion Rabac Çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Rabac makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Rabac, Venecia me tragete Venezia Trageteve Lines online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Rabac Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Rabac Ferry
me Venezia Trageteve Lines për anijet me vela nga Rabac në Venecia internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Rabac pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim biletë Rabac trageteve dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

More About Rabac

Rabac është një qytet i bukur i vjetër u vendosën në pjesën lindore të bregdetit Istrias. Ajo përdoret për të një fshat i vogël peshkimit, por sot është një vendpushim i njohur pushime.

Këtu ju mund të gjeni gjiret e shumta, plazhe, lugina, port qytetit nga ku të gjitha anijet e ekskursion marrë të dhe shumë vende të ngjashme. Përgjatë shëtitores kanë vendosur restorante të shumta, hotele, bare, patisseries, dhe stola me suvenire kroate sigurimin e turistëve pushime të paharrueshme. Bimësia e pasur mesdhetare ka kontribuar në zhvillimin dhe të turizmit dhe një klimë të këndshme që është shumë i përshtatshëm për të gjithë.

Rabac është i njohur si "perla e Gjirit Kvarner". Së pari është përmendur në vitin 1826. Në shekullin 19th ishte një fshat i vogël peshkimi me vetëm disa banorë. Sot Rabac ka përafërsisht. Banorët 1700. Fshati ishte i detare peshkimit dhe tregtisë qendër, deri në vitin 1889 kur u ndërtua dhe u hap e hotelit të parë "Quarnero". Në zonën Rabac janë gjetur eshtrat e periudhës paleolitike dhe kisha më e vjetër që është ndërtuar në ato vende.

Rabac Ferry Port

Rabac është një zgjidhje e cila nuk ka teatro, kinema apo shumë galeri, por ka një program të mahnitshme të verës e cila përfshin festivale të ndryshme. Disa nga festivalet janë organizuar kryesisht gjatë verës. Shumë të njohur janë ngjarje regattas Cruise, Lundrim Kampionati Evropian, Sailboats Regatta, Summer Carnival, Orkestra Wind i Istrias dhe Night peshkimit.

Gjë që Rabac është i njohur më mirë për të, dhe diçka që është aq interesante për të gjitha moshat, janë kilometra plazhe dhe shtigjet që të kandidojë përgjatë gjithë bregdetit.

Bregdeti ka një numër të madh të plazheve të mirë-prirur me guralecë, limane dhe bays të vogla që janë të përshtatshme për not. Plazhet kanë Flamurin Blu, dhe deti është kristal e qartë. Bimësia aromatike mesdhetare, sidomos pishat që rriten përgjatë rrugëve, krijon një atmosferë të veçantë për të gjithë ata që duan të klimës së Adriatikut dhe mesdhetare.

fshat i vogël peshkimi i Rabac, e cila sot është destinacioni më i madh turistik në bregdetin lindor të Istrias, lulëzon në sezonin turistik. Çdo vit ajo surpriza miqve të saj me ngjarje interesante të reja.

Çdo ditë ju mund të përdorni pishina, terrene sportive, të angazhohen në një shumëllojshmëri të gjerë të sporteve të ujit dhe enjoyadrenalin eksitim mbushur. Në restorante dhe bujtina, piceri dhe kafene përfytyruar ju mund të gëzojnë ushqim dhe pije, dhe të pushojnë dhe të dëgjuar në valët. Fëmijët tuaj do të merrni minuta pesë e tyre në playrooms dhe objektet që vetëm për ta. Nëse ju doni të ketë argëtim apo edhe të ushqyer shpirtin tuaj me disa aktivitete kulturore dhe argëtuese, atëherë Rabac dhe zona e saj përreth janë të drejtë për ju.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Rabac garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Rabac Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Venezia Ferry Lines pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Rabac. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Rabac, në bord të akomodimit dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Rabac traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Rabac makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Rabac tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet e biletave të trageteve Rabac, kontrolloni disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Rabac në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Rabac dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel