Ramsgate Ferry

Ramsgate pasagjerëve dhe Car Tragete

Ramsgate çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Ramsgate në Ostend.

Krahaso gjithë në dispozicion Ramsgate çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Ramsgate makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Ramsgate, Ostend me tragete Trans Europa Trageteve online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Ramsgate Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Ramsgate Ferry
me Transeuropa Ferry për anijet me vela nga Ramsgate në Ostend online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Ramsgate pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Ramsgate biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

More About Ramsgate

Ramsgate është një Jug-ballafaqohet turistik Bregdetar dhe është krenar të statusit të saj si të Anglisë vetëm Royal Harbour dhe ishte pika kryesore e sulmit të anijeve në të dy Luftërave Napoleonike dhe Dunkirk në 1940. Ramsgate gjithashtu mburret me shumë vetë Meridian Line saj. Pesë minuta dhe 41 sekonda përpara GMT! Ju do të gjeni atë në Muzeun Detar, së bashku me objekte të evokuar trashëgiminë e pasur e peshkimit, ndërtimit të anijeve dhe mbytjeve të qytetit.

Ramsgate-së kaluara bindëse përfshin ulje nga anglo-saksonët, romakët dhe shenjtorëve dhe speca të bukura të arkitekturës qytetit me tarraca elegante gjeorgjiane dhe vila mbresëlënëse Regency, me më shumë se ndërtesa 900 listuara. Augustus Pugin më i njohur për punën e tij në Dhomat e Parlamentit, jetuar këtu dhe ai i projektuar shumë shtëpi lokale të shfaqë talentin e tij. Ramsgate ishte një peshkimi dhe bujqësia komunitet i vogël deri 1749 kur port është ndërtuar. Tani marinë të madhe Ramsgate e tërheq shumë vizitorë gjatë verës. Së bashku para detit janë një furnizim të mirë të sallonet e akullore, dyqane plazh dhe peshku tradicionale dhe dyqane chip duke e bërë atë një tipik English turistik bregdetar.

Ramsgate Ferry Port at Night

Shërbimet e trageteve ndër-channel
, U operuar nga Transeuropa Anijet, vela në Ostend në Belgjikë i cili për fat të keq shkoi në Administratën në 2013. Për fat të keq, që nga atëherë nuk ka pasur një shërbim të rregullt traget dedikuar posaçërisht për të ndër-channel ditë-trippers. Megjithatë, në gusht Këshilli Thanet 2014 këshilluar se bisedimet janë në rrugë-me operatorë të mundshëm të trageteve për portin Ramsgate. Në ndërkohë është Porti i Dover i cili është më pak se 20 milje larg, e cila ka kapacitet për shërbimet e rregullta të udhëtarëve në Calais në Francë.
Gjërat për të bërë në Ramsgate

Të premteve dhe të shtunave nuk është një treg lokal i cili është një vend i madh për të tral për pazaret.

Çdo gusht Bank Holiday, Summer Klithmë multi-art festival shërben një banket prej punëtori, ekspozita, film, teatër dhe vallëzim. Ndërsa në korrik, Thanet në Luftën e sjell 1940s gjallërisht në jetë.

Plazhi me rërë të strehuar është popullor me familjet e reja dhe majat shkëmb ofrojnë mundësi të shkëlqyera për shkëmb të lartë ecur me pikëpamjet e madhe e detit.

Marina modern ka një ujore piktoreske veshur me kafenetë dhe baret me tavolina në natyrë dhe një vibe të vërtetë kozmopolit. Vetë port ofron mundësi për peshkim në det, vela, sportet e ujit dhe madje edhe udhëtime ditore nëpër të Ostend në Belgjikë. Më shumë në nivel lokal është e lehtë për vizitorët për të hip në një udhëtim me varkë në vend vula mbi Sands Goodwin, zbulojnë plazhet mrekullueshëm dhe gjiret, ose të shihni turbina 100 e Thanet në det të hapur Windfarm së. ai ujore piktoreske është e veshur me kafenetë dhe baret me tavolina në natyrë.

Ish faqe RAF Manston tani shtëpitë Manston Historik Muzeu RAF, Spitfire dhe Uragani Memorial Muzeu dhe Muzeu zjarrit Manston, të cilat të gjitha të bërë një ditë interesante jashtë.

Për lojtarët ka disa kurse golfi kampionat rreth Sandwich dhe marrëveshje, dy më pak se dhjetë milje nga Ramsgate.

Pak më tutje, bregdeti Kent është e pasur me shumë kështjella historike të tilla si Dover Kalaja, Deal Kalaja dhe Hever Kalaja, ish-shtëpinë e Anne Boleyn.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Ramsgate garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Ramsgate Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Trans Europa Trageteve të pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Ramsgate. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Ramsgate, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Ramsgate traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Ramsgate makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Ramsgate tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të Ramsgate jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Ramsgate në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Ramsgate dhe në mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel