Rethymnon Ferry

Rethymnon pasagjerëve dhe Car Tragete

Rethymnon Çmimet pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Rethymnon në Pire.

Krahaso gjithë në dispozicion Rethymnon çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Rethymnon makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Rethymnon, Pire me tragete Anek Ferry Line online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Rethymnon Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat libër Rethymnon Ferry
me Anek Ferry Line për anijet me vela nga Rethymnon në Pire në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Rethymnon pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Rethymnon biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

More About Rethymnon

Porti i Rethymnon nuk është përdorur gjerësisht nga kompanitë e trageteve për shkak të faktit se porti është historike dhe si rezultat i vogël për të akomoduar shumë anije. Porti është e vendosur nga qyteti dhe të gjitha destinacionet mund të arrihet ose në këmbë ose duke përdorur autobusin lokal.

Rethymnon është një qytet i vogël mesdhetar port lëvdatë arkitekturë të bukur Rilindjes, një fortesë veneciane, muzetë dhe plazhet e bukur.

Rruga traget nga Pire të Rethymnon merr 9 orë 30 minuta. Anek Lines është rritur me një normë të jashtëzakonshme dhe kompania ofron një flotë bashkëkohor, si dhe vjet si pothuajse 40 përvojë.

Ka një gamë të pamjeve për të shijuar këtu dhe shumë e strehim me cilësi të lartë. Zona është gjithashtu plot me fshatrat çuditshëm dhe fushat e bukuri të lartë natyrore. Përjashta dashuruar në veçanti do të gëzojnë shpella të shumta dhe malet.

Rethymnon Port

Qyteti i Rethymnon caters për nevojat e vizitorëve, duke ofruar shumë vende për të qëndruar, si dhe ngrënie dhe pazar për të gjitha shijet. Porti venecian i Rethymnon ofrojnë vetëm facilties themelore vetë, por ka shumë biznese dhe shërbime lokale bazuar rreth portit ofrojnë një sasi më të plotë e kenaqesive.

Rethymnon Crete Port Informacione
Porti i Rethymnon është e lidhur me Pireut (port Athens), por edhe me portin e Souda në Chania Kretë. Një mur veneciane mbron port. Prapa murit ju do të gjeni të qytetit të vjetër, tradicionale të Rethymnon. anije traget lidhur Rethymnon me portin e Pireut në Athinë përditshme. Itineraret janë shumë të shpeshta gjatë muajve të verës. Kostoja e biletave të trageteve nuk është veçanërisht e lartë dhe ndryshon në varësi të kërkesës dhe llojin e varkë që do të zgjedhin për të udhëtuar.

Getting në Rethymnon Port
Të periferike (KTEL) autobusë në ishullin e Kretës janë të organizuar në mënyrë të përkryer, për shkak të faktit se ishulli i Kretës është mjaft i madh. periferike (KTEL) Stacioni i autobusit është e vendosur në qytetin e Rethymnon dhe shërben udhëtarët në mënyrë që ata mund të arrijnë destinacione të ndryshme në Kretë me bileta me kosto të ulët. Ka autobusë që lidhin Rethymnon me prefekturat e tjera të Kretës, si dhe me rajonet në zonën jugore të prefekturës. Autobusët që lidhin Rethymnon, Heraklion dhe anasjelltas niset çdo ditë dhe të fillojë në 6.30 mëngjesit dhe do të përfundojë në 10.30 PM. Ka transportion lokale në fshatrat e rajonit të afërt, të hoteleve dhe në Universitetin e Kretës. Ka shumë stacione e taksive në Rethymnon dhe ju mund t'i gjeni në qendër të qytetit, në rrugët qendrore ose në port. Shërbimi radio-taksi është gjithashtu në dispozicion. Kostoja e transferimit është i paracaktuar për shumicën e rrugëve.

Itineraret traget nga Rethymnon
Ju mund të udhëtojnë nga Rethymnon të Pireut në Athinë me anijet e Anek Lines. Itineraret traget në Pire janë opeprated përditshme.
Ju gjithashtu mund të udhëtojnë nga Rethymnon në Santorini me kompani traget avionët e Detit. LANE Lines ka një itinerar planifikuar traget nga Rethymnon në Kithira dhe Pireut (port Athinë).

Stacioni kryesor i autobusit periferike (KTEL) është përafërsisht 1km nga qendra e qytetit larg dhe ju mund të merrni një autobus në destinacione të tjera të mëdha të Kretës, të tilla si Chania, Heraklion, Agios Nikolaos, etj Një autobus lokal të lidh stacionin e autobusit periferike me Qendra e qytetit. Çdo shërbim është në dispozicion brenda në këmbë largësi të portit.

 


Më të mirë në dispozicion Rethymnon trageteve garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Rethymnon Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Anek Ferry Line pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Rethymnon. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Rethymnon, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Rethymnon traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Rethymnon makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Rethymnon trageteve konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të Rethymnon jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Rethymnon në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Rethymnon dhe në mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel