Rotterdam (Europoort) Ferry

Rotterdam (Europoort) Passenger dhe Car Tragete

Rotterdam (Europoort) çmimet pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Rotterdam (EUROPOORT) në Hull.

Krahaso gjithë në dispozicion Rotterdam (Europoort) çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Rotterdam (Europoort) makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Rotterdam (EUROPOORT), Hull me P & O Ferry Line tragete online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Rotterdam (Europoort) Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Book Rotterdam Tickets (Europoort) Ferry
me P & O Ferry Line për anijet me vela nga Rotterdam (EUROPOORT) në Hull në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën e ju për të zgjedhur Rotterdam (Europoort) biletën tuaj pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Rotterdam (EUROPOORT) trageteve çmimin e biletës dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

More About Roterdam (Europoort)

Rotterdam është qyteti i dytë më i madh në Holandë dhe një nga portet më të mëdha në botë. Duke filluar si një digë në "Rotte" lumin, Rotterdam është rritur në një qendër e madhe ndërkombëtare tregtare. Pozicioni i tij strategjik në deltën Rhein-Meuse-Scheldt në Detin e Veriut dhe në zemër të një hekurudhor, rrugor, ajror dhe në brendësi të shpërndarjes lumë i lundrueshëm sistemit masiv që shtrihet në të gjithë Evropën do të thotë se Rotterdam është quajtur shpesh Gateway në Evropë.

Ju nuk do të gjeni qendrën klasik holandez mesjetare këtu - ajo u rrëmbye së bashku me rrënojat e tjera dhe detritus lufte. Në vend të saj është një estetike arkitektonike kjo është unike në Evropë, një qasje progresive të vazhdueshme-mocion për ndërtim që është qartazi rezultat i pasluftës të qytetit, postmoderne 'çdo gjë shkon' filozofi.

Por tradita është e fortë në vende të tjera, për Rotterdam është porti më i ngarkuar në Evropë (dhe të dytë në botë) - një racë si lidhja anijeve që daton në 1572, kur spanjollët duke u ndjekur nga rebelët e Detit Lypës u dhënë strehim në port. Rotterdam u bë një port i madh gjatë konfliktit, dhe kjo mbetet kështu për këtë ditë.

Rotterdam Europoort

Rotterdam ka një energji kërcitje, me natës të shkëlqyer, një bashkësi multikulturore, një artet skenë prej rëre, dhe një tufë të muzeve të shkëlqyer. Ajo gjithashtu ka një rivalitet të gjatë në këmbë me Amsterdam, pasqyruar në shumicën e aspekteve të kulturës.

Rotterdam është thjesht duke shpërthyer me arkitekturë, Dizajn, art dhe kulturë, por edhe krenohet me një gamë të gjerë dhe të ndryshme të dyqane, tërheqjet, festivale, restorante dhe parqet. Kjo është arsyeja pse Rotterdam është një qytet që ju mund të rizbulojnë kohë dhe përsëri.

Rotterdam është me të vërtetë një qytet botëror. Skyline mbresëlënëse mund të shihet nga larg, rritjen pamja madhështore e qytetit karakterizohet nga monumentet të tilla si kulla e vëzhgimit Euromast dhe kurbë mjellmë-si të Urës Erasmus. Rotterdam është i njohur në Holandë dhe jashtë vendit si një qytet i arkitekturës të madh, duke shfaqur shumë shembuj të ndërtimit të reja.

muzetë Rotterdam-së ofrojnë një gamë shumë të ndryshme të koleksioneve dhe ekspozitash: nga arti modern në fakte historike, nga arkitektura të fotografisë dhe nga anijet historike me kafshët ekzotike. Ka edhe shumë galeri interesante në vende të ndryshme në të gjithë qytetin. Zona përreth Museumpark, në zemër të qytetit, është veçanërisht i bekuar me muze. Një rrugë e bukur shkon nga Museumpark në Leuvehaven, nëpërmjet Witte de Withstraat me atmosferën e saj të mrekullueshme, ku Witte de Me Qendrën për Art Bashkëkohor dhe shumë galeritë janë të vendosur.

Nga kuzhinë klasike franceze në enët djegëse dhe ekzotike, Rotterdam ka të gjitha. Çdo qarkut ka karakterin e vet, kur është fjala për ushqim dhe pije. Qyteti krenohet me një gamë të gjerë të restoranteve dhe kafeneve të vendosura në qendër të qytetit, si dhe në fusha të tilla si Scheepvaartskwartier dhe Oude Haven. Në 2010 udhëzues restorant SpecialBite quajtur Rotterdam Kryeqyteti Kuzhinë e Holandës në nder të zhvillimeve të saj të habitshme kuzhinës.

Rotterdam është një qytet i shkëlqyer pazar çdo sezon të vitit. Edhe të dielën, kur shumë dyqane në këtë vend të mbyllur dyert e tyre për një ditë off, shopaholics mund të kënaq veten në Roterdam. Dyqanet në qendër të qytetit janë hapur shtatë ditë në javë. Nga ekskluzive të njohura, nga megastore në Boutique të vogël, i vendosur në një Arcade apo një rrugë aktiv, Rotterdam ka të gjitha.

Vizita VVV Rotterdam, zyra zyrtar informacion turistikPër informacion turistik dhe këshilla mbi çfarë të bëjë në Roterdam. Shko në promovimin e qytetit qendrës ROTTERDAM.INFO ose VVV Roterdam Info Café, ku stafi është i lumtur për t'ju ndihmuar.

Ka edhe kioska të ndryshme i-shërbimit në dhe rreth Roterdam të cilat ofrojnë informacion turistik:

• Beurs / WTC
• Selexyz Donner
• Rotterdam Aeroporti Hagës (Desk informacionit)
• Shopping mall Zuidplein
• Shopping mall Alexandrium
• Qendra e Informimit Wilhelminapier
• Informacione Kulturore Point Capelle
• Biblioteka e Bergschenhoek

Më shumë se tre milionë njerëz në vit vizitojnë bukuritë Rotterdam-së. Nëse kjo është në ujë, në qendër të qytetit, të lartë në ajër ose në natyrë, Rotterdam ka diçka për të ofruar të gjithë për një ditë të suksesshme jashtë.

 


Më të mirë në dispozicion Rotterdam (Europoort) garanci traget çmimin e biletës

Shkarko Rotterdam Guarantee (Europoort) Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion P & O Ferry Line pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Rotterdam (EUROPOORT). Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur Roterdamit (EUROPOORT) biletën tuaj traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse Rotterdam (Europoort) biletë traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Rotterdam (EUROPOORT) makinë dhe bileta trageti pasagjerësh ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar klientit ekipin Rotterdam (Europoort) tragete kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Rotterdam (Europoort) jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Rotterdam (EUROPOORT) në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Roterdamit (EUROPOORT) dhe në mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropa Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel