San Antonio Ferry

San Antonio pasagjerëve dhe Car Tragete

San Antonio çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga San Antonio në Barcellona, ​​Denia dhe Valencia.

Krahaso gjithë San Antonio në dispozicion çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion San Antonio makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga San Antonio, Barcellona, ​​Denia dhe Valencia me Balearia ose tragete ACCIONA Ferry Line online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

San Antonio Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book San Antonio Ferry
me Balearia ose ACCIONA Ferry Line për anijet me vela nga San Antonio në Barcellona, ​​Denia dhe Valencia në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj San Antonio pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një San Antonio traget çmimin e biletave dhe rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

More About San Antonio

San Antonio është i vendosur në bregun perëndimor të Ibiza, 10 milje nga Ibiza Town dhe 14 milje nga aeroporti. I famshëm për sunsets saj në Café del Mar dhe të gjallë vibe gjatë natës, San Antonio është një zgjedhje e madhe, duke preferuar për turistët britanikë.

Festat në San Antonio të shfaqë një shumëllojshmëri të plazhe të vogla në një gji të gjatë, që përfshin spote legjendar si Rripin e Sunset në Cala Gracio si dhe vendpushimet e qetë si Port des Torrent.

San Antonio është gjithashtu një popullor me familjet dhe çiftet, veçanërisht jashtë sezonit kryesor të verës dhe në pjesë të qeta të gjirit. Ka shumë dyqane, kafene dhe bare përhapur nga porti bukur dhe shtrihen përgjatë palme-rreshtuan shëtitore bregdet. Nuk është një shesh i gjallë qendror dhe shumë zonave të këmbësorëve.

San Antonio tërheqin mijëra vizitorë të rinj të tërhequr nga një zgjedhje të pafund të natës. Qëndruar në San Antonio do të thotë që ju mund të përfshijë vizita në klubet legjendare rreth Ibiza Town sajë të natës Disco Bus.

San Antonio, Greece

Një tipar i famshëm i San Antonio është përzgjedhje fantastike e modës kafene relaksuar rrugë dhe qetësohuni-out bare plazh, duke përfshirë Cafe famshme del Mar Watching muzg nga Rripin e Sunset në Cala d'es Moro është një festë e San Antonio thelbësore. Kafenetë janë në qendër të skenës para clubbing dhe një mënyrë e shkëlqyer për të gjetur se çfarë po ndodh e ardhshme!

Aktivitetet turistike

San Antonio ka diçka për të gjithë, me një larmi të madhe të akomodimit, argëtuese, klube, bare dhe restorante.

plazhet
Ka pesë plazhe të mëdha brenda mundësive të lehtë e turistik dhe këto zona janë të njohur për të qetë, ujërat e ngrohta dhe të ketë të gjitha lehtësitë. Ju mund të provoni sportet e ujit ose vetëm të marrë atë lehtë dhe të ketë një pushime relaksuese në plazh, top up tan tuaj dhe të lexoni një libër të mirë.

San Antonio Harbour
Merrni një udhëtim në San Antonio Harbour per sillet më të gjerë të aktiviteteve shëtitje me varkë dhe mënyra më e mirë për të eksploruar Ibiza. Kjo është një mënyrë fantastike për të kaluar me vela tuaj ditore përgjatë bregdetit të Ibiza - thith diellin dhe të përjetojnë disa pamje të jashtëzakonshme. Ose amble së bashku këtë port historike dhe palme fringed shëtitore e saj, edhe një vlerë të vizitës.

Park ujor
Ka një park popullor luajë në San Antonio Bay, ku ju do të gjeni trampolines, ngjitje korniza, kështjella bouncy, gropa rërë dhe swings për të mbajtur fëmijët e kënaqur për orë të tëra. Ky është një vend i përkryer për një ditë pushimi nga plazhi dhe ideale për argëtim pushime familjare.

Paintball Lounge Party
Paintball Lounge Partia ofron një aventurë të shquar paintballing që nuk duhet humbur. Si emri sugjeron, ka shumë më tepër për këtë vend se sa të vendosur shkëlqyeshëm jashtë paintballing - Në mes të lojrave që ju mund të ketë një notuar, kap një pickim për të ngrënë dhe një pije e butë ose pije alkoolike në bar. Kjo është argëtim i madh në qoftë se ju shkoni vetëm, në një grup ose me familjen.

Aquarium Cap Blanc
Aquarium Cap Blanc siguron mundësinë për të parë një përzgjedhje të jetës Deti Mesdhe në mjedisin e tij natyror. Akuariumi është e vendosur në periferi të San Antonio afër Cala Gracio, kështu që është e lehtë për të marrë për të.

Zhytje
Nga San Antonio është e lehtë për të librit në një kurs zhytjeje në një nga shkollat ​​zhytjeje kualifikuar në zonë. Udhëtime në mbi 80 faqet pikiatë, duke përfshirë shpellat dhe rrënojave janë në dispozicion pothuajse gjatë gjithë vitit, dhe fillestar të përfitojnë nga qetësi dhe dukshmëri të lartë të ujit këtu. Arenal Diving është një nga qendrat më profesionale dhe të avancuara zhytjen në bregdetin perëndimor të Ibiza, i vendosur në drejtim të veri të San Antonio Bay.

Cafe Del Mar
Të drejtën në fund të gjirit San Antonio është bar i famshëm, Café del Mar Sigurohuni që ju të merrni atje para perëndimit të diellit, të merrni veten një pije, dhe për të gjetur veten një vend për t'u ulur dhe të shikojnë diellin të perëndojë. Kjo është bar që ka nisur shumë compilations chill-out që janë me famë botërore. Kështu që ju do të jetë në për një muzikë të mirë dhe ky është një vend i madh për të filluar para se të goditur klubet!

Jetë nate
Një festë për San Antonio britma jashtë, natës! Është e mbushur me clubbers në kërkim të diellit, relaksim plazh dhe natës gumëzhimë për të cilën Ibiza tani është i njohur botëror. Klubet më të famshme në San Antonio janë gjetur në shirit muzg, një zonë me pamje të madhe dhe një miqësore, atmosferë të partisë. Ose ju mund të shkojnë në Ibiza Town për një alternativë.

Si dhe piknik, ju gjithashtu mund të gëzojnë një jetë plazh në San Antonio? Të mirë San Antonio plazhet janë në jug dhe në Cala Bou. Strehuar Plazhet San Antonio me ujë të cekët janë gjetur në veri në Cala Gracio ose në perëndim të qetë Port des Torrent. San Antonio ofron shumë të sporteve të ujit së bashku me waterparks, Karting, parascending, hidhem nga lartësitë, tenis dhe hipur në kalë.

 


Më të mirë në dispozicion San Antonio trageteve garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee San Antonio Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Balearia ose ACCIONA Ferry Line pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga San Antonio. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj San Antonio trageteve, në bord të akomodimit dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta San Antonio traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin San Antonio makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me San Antonio tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë San Antonio jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga San Antonio në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të San Antonio dhe në mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore , mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel