Santander Ferry

Santander pasagjerëve dhe Car Tragete

Santander çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Santander për Plymouth dhe Portsmouth.

Krahaso gjithë në dispozicion Santander çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Santander makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Santander, Plymouth dhe Portsmouth me tragete Brittany Ferry Line online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Santander Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Santander Ferry me Brittany Tragete dhe LD Lines për anijet me vela nga Santander për Plymouth dhe Portsmouth internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Santander pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Santander biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

More About Santander

Santander është kryeqyteti rajonal i Cantabria në bregdetin verior të Spanjës. Kjo është edhe një port aktiv Atlantik dhe një vendpushim bregdetar në modë, kryesisht për turistët spanjolle.

Santander është një qytet në të cilin përzierje e traditave të saj profesione të ndryshme, detar, tregtare dhe turistike, mbetet patentë. Origjina e qytetit është e lidhur me Portus victoriae themeluar nga romakët. Megjithatë, zhvillimi urban i kryeqytetit nuk ishte që të ndodhë deri XI c. kur qyteti filloi të rritet rreth Abbey San Emeterio.

Britanny Tragete operon dy sailings në javë nga Britania e Madhe në Santander nga mesi i marsit deri në tetor, të mërkurën nga Portsmouth dhe të dielave nga Plymouth, mesatare orë kohë vela operuar nga moderne TM Pont Aven.

Nga nëntori deri rreth dhjetor 20th dhe nga mesi i shkurtit deri në mars vetëm Plymouth - shërbimi Santander është operuar me MS Bretagne kohës së udhëtimit 24 ora. Nuk ka asnjë shërbim nga e gjithë dhjetor 20th deri në mes të shkurtit.

linjat LD veprojnë kalimet 2 në javë në çdo drejtim në Poole - rrugë Santander. Lundrim në linjat e LD Poole - Santander rrugë, Norman Asturias ka një kapacitet për pasagjerët 518, automjetet 120 mallrave dhe makina 195.

Ka kabina të rehatshme për të fjetur një natë qetësues dhe një gamë të shkëlqyer të objekteve për të shijuar. Në bord ju do të gjeni një bar, restorant, dyqan dhe lounges të rehatshme.

Santander Ferry

Santander ka shumë për të parë pamjet dhe vendet me interes për t'u vizituar nga dita në ditë. Është gjithashtu portë e përkryer për të eksploruar pjesën tjetër të Cantabria cila ofron një koleksion magjepsëse bukur e rezervat e natyrës, plazhe, fshatrat mesjetare, male dhe këneta.

Ka disa plazhe të bukura brenda mundësive të lehtë të qendrës së qytetit, por klima detare Santander do të thotë se nuk do të jetë e lartë e diellit që kërkon listë holidaymaker pakove. Summers janë të moderuar, dimrat janë Qielli butë dhe gri dhe shiu mund të pritet në çdo kohë të vitit.

Por dashuruar qytetit të interesuar në histori, arkitekturë, kulturës apo thjesht zbulimi i asaj që shtrihet përtej port e një prej porteve më të mëdha të Spanjës nuk do të zhgënjehet në Santander.

Getting Rreth

Mënyra më e mirë për të përjetuar Santander është në këmbë. Edhe pse qyteti është zgjatur në formë është ende e mundur për të ecur nga një skaj në tjetrin, të paktën nëse ndjenja energjik. Zonat qendrore, sidomos pjesët turistike të qytetit, është një zonë relativisht të koncentruar dhe përdorimi i transportit publik nuk duhet të jetë e nevojshme.

kuzhinë

Toka rreth Santander ofron larmi të madhe (në bregdet dhe me male për të është e pasme), i cili ka punuar rrugën e saj në kuzhinën lokale. Presin një numër të mishit dhe peshk enët këtu, duke përfshirë Salmon të freskëta dhe Troftë kapur nga lumenjtë që rrethojnë qytetin. Rajoni i Cantabria është i famshëm në të gjithë Spanjën për cilësinë dhe creaminess e ajo e qumështit, me bazë qumështi desserts dhe pasta gjerësisht në dispozicion.

pazar

Santander ofron një përzgjedhje e mirë e të gjitha llojeve të shitoreve me pakicë. Këto përfshijnë dyqane në modë, dyqane të lartë rrugë, departamentet dyqane, tregje, & dyqane artizanale.

Klimë

Gjatë muajve të verës (qershor-shtator), klima në Santander është e ngrohtë, me highs përditshme të lehtë duke arritur 30 ° C. Është dimrat janë gjithashtu relativisht të butë duke pasur parasysh vendndodhjen e saj verior në gadishullin, me mesataret në rreth 10 ° C. Megjithatë rajoni është i njohur për reshjet e tij të lartë (në kuptimin spanjolle të paktën), sidomos jashtë sezonit të verës.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Santander garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Santander Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Brittany Ferry Line pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Santander. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Santander, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Santander traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Santander makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Santander tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Santander jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Santander në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Santander dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel