Sobra Ferry

Sobra pasagjerëve dhe Car Tragete

Sobra çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Sobra në Dubrovnik, Korcula, Rijeka, Split dhe Stari Grad.

Krahaso gjithë në dispozicion Sobra çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Sobra makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Sobra, Dubrovnik, Korcula, Rijeka, Split dhe Stari Grad me tragete Jadrolinija Ferry Line online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Sobra Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Sobra Ferry
me Jadrolinija Ferry Line për anijet me vela nga Sobra në Dubrovnik, Korcula, Rijeka, Split dhe Stari Grad në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Sobra pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Sobra biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Sobra

Sobra është një gji i vogël në ishullin e Mljet që është përdorur si port peshkimi për aty pranë Babino Polje, si Babino Polje nuk është e vendosur në brigjet e detit.

Sobra është pika kryesore e hyrjes në Mljet Island me vitit tragete të përditshme makinave në Dubrovnik dhe anijet e verës në Prapratno në Gadishullin Peljesaçit.

Nga Sobra është e lehtë për të arritur Pomena dhe Polace, pikat e hyrjes në Parkun Kombëtar Mljet (29km), si dhe Saplunara (16km).

Edhe pse nuk ka shumë në rrugën e pamjeve apo aktiviteteve në Sobra, ka ritmin e qetë të jetës në një fshat peshkimi. Fshati shtrihet përgjatë një port dhe përmban disa restorante dhe një treg. Përpjetë nga fshati ka një shtrirje e shtëpive që ofrojnë dhoma dhe apartamente me qira.

Jenë të vetëdijshëm se porti traget e Sobra është rreth 2km nga fshati Sobra.

Sobra Ferry Terminal

Nuk ka plazhe në vetvete, por ju lehtë mund të notosh nga shkëmbinjtë përgjatë bregut. Edhe pse askund afër aq joshës si Dubrovnikut çmimet janë një pjesë e atyre në mjetin më të famshëm të Kroacisë. Ju mund të bëni edhe Sobra një bazë dhe të marrë tragetin në mëngjes në Dubrovnik për një udhëtim gjysmë-ditore.

Gjatë tërë vitit Sobra është e lidhur me traget withDubrovnik, dhe gjatë verës edhe me Prapratno në gadishullin Peljesac, që e bën atë një qendër detare të transportit të ishullit. Nga sobre është shumë e lehtë për të marrë për të Saplunara (16 km) dhe për të Pomena dhe Polace (29 km), pikat e hyrjes për Parkun Kombëtar Mljet.

Ishulli i Mljet "Perla e Adriatikut", e cila shumë radhë si një nga 10 ishujt më të bukur në botë, siç tha poeti, "ku përsosmëri e natyrës ka krijuar çdo gjë më mirë se aftësitë e njeriut". Mljet është i njohur për monumentet e saj kulturore dhe historike dhe legjendat e lashta, ajo është një ishull me ujë sidomos të pastër dhe të vegjetacionit më të gjalla të Mesdheut, botën e pasur nënujore dhe limane me rërë.

Park Mljet është vendosur në pjesën veriperëndimore të ishullit. Parku Kombëtar Mljet është vendosur në pjesën veriperëndimore të ishullit. Ka dy liqene të bukura kripë, të cilat janë të mbuluara me pisha dhe ishull e Sh. Mary në zemër të liqenit të mëdha, ku një manastir benediktin nga shekulli 12th ndodhet.

strehim libër, të marrë një pushim nga zhurma dhe xunkth urbane, dhe me të vërtetë zhyt veten në histori u tha nga ishullin e Mljet.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Sobra garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Sobra Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Jadrolinija Ferry Line pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Sobra. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Sobra, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Sobra traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Sobra makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Sobra tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Sobra jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Sobra në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Sobra dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel