Southampton Ferry

Southampton pasagjerëve dhe Car Tragete

Southampton çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Southampton për në Isle of Wight.

Krahaso gjithë në dispozicion çmimet e biletave të trageteve Southampton në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Southampton makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Southampton, Isle of Wight me Red gyp anijet Trageteve online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Southampton Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Southampton Ferry
me gyp Kuq Ferry për anijet me vela nga Southampton për në Isle of Wight në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Southampton pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Southampton biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Southampton

Southampton është portë për Cowes dhe Isle of Wight. Qyteti ka rrugore, hekurudhore dhe detare lidhje të shkëlqyera dhe ka aeroportin e vet me fluturime të planifikuara për një gamë të gjerë të destinacioneve të brendshme dhe evropiane.

Southampton është rritur me shpejtësi në 30 vitet e fundit, duke u bërë një nga njëzet qytetet më të mëdha në Angli. Të dy Universitetet (University Solent dhe Universiteti i Southampton) do të thotë se ka një popullsi të madhe të studentëve.

Një pushim i shkurtër në Southampton, Hampshire do të thotë kohë për pazar serioze në Qendrën Tregtare West Quay, një vështrim në klasik dhe prerje artit buzë në Galerinë e Arteve Southampton qytetit, duke marrë në një shfaqje në Teatrin Mayflower apo kujtuar historinë tragjike të Titanikut në Muzeun Detar Southampton.

Qendra Shopping West Quay është një vend popullor për të dyqan në Southampton dhe ju do të gjeni të gjitha dyqanet e mëdha emrin. I ndodhur në qendër të qytetit Southampton, Qendra Shopping West Quay është hedhur nga mbi tre kate dhe ka shumë vende për të ngrënë.

Southampton Ferry Port

Një shëtitje të shkurtër nga Qendra Tregtare West Quay është Art Gallery Southampton qytetit. Hyrja në Galerinë e Arteve Southampton qytetit është i lirë dhe ka një program interesante e ekspozitave.

Spitfire, avioni i famshëm luftëtar, është projektuar dhe zhvilluar në Southampton. Ju mund të shihni rolin e rëndësishëm të qytetit ka luajtur në historinë e fluturimit në Solent Sky, Muzeun e Aviacionit. Për më tepër, në qoftë se keni ndërmend të vizituar qytetin apo kudo tjetër në jug të Anglisë, Southampton Aeroporti është shërbim nga lidhjet nga e gjithë Britania e Madhe dhe shumë nga qytetet më të mëdha në Evropë.

Nëse ju jeni duke marrë një dalje në det luksoze apo thjesht udhëtojnë në të gjithë Solent në Isle of Wight, pse nuk qëndrojnë në një hotel lokal natë para - ose pas - udhëtimit tuaj? Zgjoheni ndjenjë rifreskohen dhe të gatshëm për pushimet tuaja, apo shtëpi me makinë / fluturimit. Parkojë makinën tuaj të sigurt në hotel nga ku ju mund të gëzojnë transfertat e drejtpërdrejta në dhe nga doke Southampton. Anijet gjithashtu në dispozicion nga Southampton Aeroportit.

Southampton është një qytet port i zënë, Dhe si i tillë ka lidhje të shumta të detit në vende të botës, megjithatë port është përdorur kryesisht për transportin e mallrave (veçanërisht kontejnerët) dhe cruises. Nuk ka shërbime ndërkombëtare traget, automjeteve dhe të pasagjerëve tragete megjithatë rregullta operojnë në Cowes në Isle of Wight aty pranë dhe fshatin Hythe nëpër ujë.

Red gyp Ferry kanë dy terminaleve të trageteve në Southampton: -

Passenger Vehicle Ferry Shërbimi
Southampton për East Cowes
Terminal 1, Dock Gate 7 off Town Quay Road, SO14 2AL.

Shërbimi Passenger Red Jet Hi-Speed ​​këmba
Southampton për West Cowes
Terminal 2, Town Quay, SO14 2AQ.


Gyp Kuqe Red Jet Hi-Speed të shërbimit, në bashkëpunim me shërbimin e Southampton-London Waterloo Jugut West Trajnimi është rruga më e shpejtë për Isle of Wight nga Londra.

Parkimi është në dispozicion në parkun e makinave Town Quay Triangle jashtë Platforma Rrugore dhe Town Quay Road. Këshilli i Qytetit të veprojë parqet e tjera të makinave publik në fushën Waterfront.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Southampton garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Southampton Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion gyp Kuq Ferry pasagjerëve dhe Car Tragete biletë çmim në dhe nga Southampton. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Southampton, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Southampton traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Southampton makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Southampton tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Southampton jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Southampton në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Southampton dhe në mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel