Afrika e Detit (Portsmouth) Ferry

Sea Jugut (Portsmouth) Passenger dhe Car Tragete

Sea Jugut (Portsmouth) çmimet pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Deti i Jugut (Portsmouth) për Ryde.

Krahaso gjithë në dispozicion të Detit të Jugut (Portsmouth) çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion të Detit të Jugut (Portsmouth) makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Deti i Jugut (Portsmouth), Ryde me tragete Hovertravel Trageteve online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Southsea (Portsmouth) Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Libri Southsea Biletat (Portsmouth) Ferry
me Hovertravel Ferry për anijet me vela nga Deti i Jugut (Portsmouth) në Ryde në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën e ju për të zgjedhur Sea Jugut (Portsmouth) biletën tuaj pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Southsea (Portsmouth) trageteve çmimin e biletës dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Southsea

Southsea, Një qytet bregdetar dhe i vogël turistik ndodhet në afërsi të Portsmouth në qarkun e Hampshire, Southsea është vendosur në fund jugore të Portsea Island dhe zhvilluar si një qytet rreth një kështjellë e ndërtuar nga Henry VIII në 1544.

Qyteti siç është sot vetëm filloi të zhvillohet në pjesën e hershme të shekullit të 19th, fillimisht duke u quajtur Croxton Town, por më vonë duke marrë në emrin Southsea, pas kështjellës. Rrugët e hershme quajtur nikel Street dhe Silver Street, ishin të njohur si 'rrugë' minerale, dhe janë ndërtuar për punëtorët e kualifikuar të zonës. Më vonë një zonë të klasës së mesme zhvilluar rreth Hampshire Terrace dhe Terrace Mbretit, edhe pse qyteti ka mbetur relativisht e vogël deri në mes të shekullit të 19th, kur ajo filloi të zgjerohet më shpejt.

Kisha e Shën Jude është ndërtuar në 1851 dhe kishën e Shën Simonit në 1868, kalatave saj Clarence Pier dhe Afrika Parade Pier janë ndërtuar në 1861 dhe 1879 respektivisht. hekurudhor i parë në qytet u hap në 1885, që vepron nga Lindja Southsea në Fratton.

Southsea Beach
Pjesa më e madhe Southsea u shkatërrua nga bombardimet e rëndë gjermane gjatë Luftës së Dytë Botërore, ajo u rindërtua në masë të madhe pas përfundimit të luftës.

Southsea tani është një qytet plot jetë me një qendër lulëzuar tregtare dhe një skenë të gjallë natës, ajo gjithashtu ka një industri të konsiderueshme turistike dhe në mesin e tërheqjet e shumta të saj janë Southsea Kalaja, Muzeu D-Day, Southsea Model Village, Cumberland House (muze), Blue Reef Aquarium dhe Canoe Lake.

Hovertravel Tragete ofron Isle of Wight shërbimin më të shpejtë traget të gjithë Solent nga deti e Jugut (Portsmouth) dhe është running gjatë në botë dhe vetëm operator automjet komercial në Evropë.

Hovertravel Passenger Ferry Shërbimi ju merr direkt në breg në Southsea ose Ryde në minuta vetëm 10. Easy lidhjet e tutje e udhëtimit janë në dispozicion me Hoverbus tyre për Portsmouth, lidhjet e autobusëve dhe të trenave në Ryde plus parqe të mëdha e makinave në të dy terminale.

 


Më të mirë në dispozicion Sea Jugut (Portsmouth) garanci traget çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Southsea Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Hovertravel Ferry pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Deti i Jugut (Portsmouth). Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur Detit të Jugut (Portsmouth) biletën tuaj traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse Sea Jugut (Portsmouth) biletë traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin e detit Jugut (Portsmouth) makinë dhe bileta trageti pasagjerësh ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar konsumatorëve ekipin e Jugut Detit (Portsmouth) tragete kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të Detit të Jugut (Portsmouth) jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Deti i Jugut (Portsmouth) në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet të biletave të trageteve në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Detit të Jugut (Portsmouth) dhe në mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda , Evropën Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel