Spodsbjerg Ferry

Spodsbjerg pasagjerëve dhe Car Tragete

Spodsbjerg çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Spodsbjerg në Puttgarden, Rostock dhe tars.

Krahaso gjithë në dispozicion Spodsbjerg çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Spodsbjerg makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Spodsbjerg, Puttgarden, Rostock dhe tars me Scandlines apo tragete Langelandstrafikken Trageteve online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Spodsbjerg Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Spodsbjerg Ferry
me Scandlines ose Langelandstrafikken Ferry për anijet me vela nga Spodsbjerg në Puttgarden, Rostock dhe tars në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Spodsbjerg pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Spodsbjerg biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

More About Spodsbjerg

Spodsbjerg është një qytet të vogël port idilike vendosur në Langeland. Kjo është një qytet i vjetër peshkimi në bregun lindor të Langeland. Me një port idilike të vogël peshkimi, marinë dhe një port traget që lidh me Lolland.

Spodsbjerg ka vetëm lindje përballet port në Langeland, dhe me anijesh 180 ka gjithmonë shumë e veprimtarisë në port. Nëse jeni të interesuar në peshkim kënaqësi, disa nga njollat ​​më të mirë të vendit peshkimit me një rrjedhë të mirë dhe një mundësi e mirë e kapjen e vakt tuaj në mbrëmje këtu.

Spodsbjerg është vendi i përsosur për të gjithë familjen për të kaluar një pushim. I ndodhur në mes të Danimarkës në mes të një ishujve të gjelbër të vendit dhe me një pamje të mrekullueshëm të detit, qyteti ofron relaksim të kalibrit më të lartë. Dhe me Rentals pushime NOVASOL, qëndrimi në lettings tonë pushime është e garantuar të jetë i lirë dhe të rehatshme

Spodsbjerg është qytet i qetë i vogël i cili ka çdo gjë që ju nevojitet. Një bakall pak me orë shtesë të gjatë hapjes dhe bukës sapo pjekur çdo mëngjes, një restorant komod, biçikletë dhe varkë Rentals dhe dyqanet e shumta specialiteti.

Në jug të qytetit shtrihet një plazh fëmijë-miqësore dhe në drejtim të veriut ka një Put madhe dhe të marrë liqen. Dhe në qoftë se ka ndonjë gjë që ju nuk mund të gjeni në qytet, Rudkøbing është vetëm disa kilometra larg. Ju vetëm duhet për të fajësuar veten në qoftë se ju nuk lëshohem ndërsa ju jeni këtu.

Cruise Ferry Sailing Past Spodsbjerg (asnjë person i arsyeshëm do të duan për të ndaluar atje!)

Traget Spodsbjerg-Tars lidh rajonet jugore të Danimarkës ndarë nga Brezin e Madhe. Traget nga Spodsbjerg në ishullin e Langeland bën të mundur për të marrë një shkurtore nga Funen të Lolland dhe Falster dhe më tej për në Zelandën apo Gjermani.

Kalimi Belt The Great nga Spodsbjerg për NTR - ose në drejtim të kundërt - merr rreth 45 minuta, dhe është bërë në bordin e anijet Odin Sydfyen (sipër) ose Frigg Sydfyen, që ofrojnë shërbim për orë gjatë ditës gjatë gjithë vitit. Tragetet nisen dy Spodsbjerg dhe tars në 15 minuta e fundit të orës. Në verën e 2012, dy tragete të reja pritet të shkojë në shërbim mes Spodsbjerg dhe tars.

Traget Spodsbjerg-Tars është një pjesë jetike e Highway 9 mellom Odense në Funen dhe Nykøbing Falster në Falster. Highway 9 Autostrada akull mellom Odense dhe Svendborg në Funen, por nga Svendborg dy Spodsbjerg në të gjithë ishujt e Tåsinge dhe Langeland, Highway 9 është një autostradë me dy korsi me një shumë të trafikut, kështu që presin më së paku 30 minuta kohë të makinës nga Svendborg dy Spodsbjerg në Langeland

Adresa në terminalin e trageteve në Spodsbjerg:
LangelandsFærgen
Spodsbjergvej 351, Spodsbjerg
5900 Rudkøbing

Në qytetin e ju do të gjeni një supermarket me orë të gjata hapjes dhe bukë të freskët-pjekur çdo ditë.


Më të mirë në dispozicion trageteve Spodsbjerg garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Spodsbjerg Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Scandlines ose Langelandstrafikken Ferry pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Spodsbjerg. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Spodsbjerg, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Spodsbjerg traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Spodsbjerg makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Spodsbjerg tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Spodsbjerg jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Spodsbjerg në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Spodsbjerg dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel