St Pancras Eurostar

Trenat St Pancras pasagjerëve

Çmimet St Pancras Eurostar biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për trenat Euro Star udhëtojnë nga St Pancras në çifte dhe Brussells.

Krahaso gjithë në dispozicion çmimet e biletave St Pancras Eurostar në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion makinave St Pancras dhe pasagjerëve Eurostar bileta udhëtojnë për në dhe nga St Pancras, çifte dhe Brussells me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

St Pancras Eursotar
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book St Pancras Eurostar
me Eurostar për Euro Star udhëtonte nga St Pancras në çifte dhe Brussells online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion biletë çmimin e Eurostar.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur St Pancras pasagjer apo makinë Eurostar biletë, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim të St Pancras Eurostar biletë dhe rezervoni biletën tuaj Eurostar sigurtë në internet ju lutem, përdorni formularin Eurostar kohë reale prenotim në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj Eurostar, kur përfundimit rezervimin tuaj Eurostar biletë.

More About St Pancras

St Pancras International është e vendosur në zemër të Londrës qendrore me lidhje shumë të nëndheshme se çdo stacion tjetër në Londër. Ka katër shërbime kryesore nga stacioni - Eurostar, Trenat East Midlands, Juglindore dhe First Capital Connect.

St Pancras International ka rrugë të shumta hekurudhore duke përfshirë edhe trenat Eurostar në qendër të Evropës.

Trenat në Evropë sigurojë një alternativë e shkëlqyer për fluturime në Paris, Disney Paris dhe Bruksel. Disa trena të ofrojë lidhje në shumë vende në të gjithë Evropën, duke përfshirë Spanjë, Itali, Gjermani dhe Holandë.

Lehtë transferimin mes aeroplan dhe tren në Aeroportin Ndërkombëtar të Lille, Francë. Trenat direkt nga St Pancras në aeroportet kryesore të Londrës Gatwick dhe Heathrow nga hekurudhor Kombëtar dhe shërbimet e trenit Underground.

Eurostar udhëtojnë direkt në zemër të qyteteve europiane të Paris, Bruksel dhe Lille me shpejtësi të lartë të shërbimeve Eurostar.

St Pancras Eurostar Station
International Services Trajnimi në St Pancras

St Pancras International është stacioni ndërprerjen për linja me shpejtësi të lartë hekurudhor të pasagjerëve dhe trenat nga Evropa, në mes të Britanisë së Madhe, Francës dhe Belgjikës. St Pancras është në Londër në bashkinë e Londrës City. stacioni St Pancras është një pikë ndërkombëtar transporti që lidh Londrën me THAMESIDE Kent dhe në Evropën kontinentale. Një udhëtim në Londër merr vetëm 15 minuta, ndërsa St Pancras në Evropë do të marrë vetëm një orë 1 dhe 15 minuta.

Shërbimet ndërkombëtare e trenit u transferua në St Pancras International për të reduktuar kohët e udhëtimit ndërmjet Londër, Paris dhe Bruksel nga mbi 20 minuta.

St Pancras International ofron një alternativë e mirë për fluturime të shkurtër-bart në Evropë, kursimit të parave në kohë dhe mjedisin. Shërbimet e trenave në Evropë janë dhënë nga Eurostar.

St Pancras ka zbuluar tashmë stacionin rinovuar masivisht. Brenda stacionit, bar shampanjë, rri kot klasa e parë është rindërtuar gjerësisht për të siguruar një sallë të re biletë për linjat nënujor dhe shkëmbim më të mirë në mes të këtyre destinacioneve të lartë Eurostar dhe linjave të ndryshme të tub.

 


në dispozicion St Pancras Eurostar garancia më e mirë çmimin e biletës

Shkarko Guarantee St Pancras Eurostar Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Eurostar pasagjerëve biletë çmim në dhe nga St Pancras. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën tuaj për të zgjedhur biletën St Pancras Eurostar, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta St Pancras Eurostar lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin St Pancras makinave dhe pasagjerëve Eurostar bileta ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar konsumatorëve ekipin St Pancras Eursotar kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në FerryTO ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet St Pancras Eurostar biletë, kontrolloni disponueshmërinë dhe libër makinave dhe pasagjerëve Eurostar bileta për në dhe nga St Pancras në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të rrjetit të shpërndarjes në internet Eurostar biletë në botë duke siguruar aftësinë për të librit mbi 80 mëdha operatorët evropiane Eurostar përfshirë në St Pancras dhe në mbi 1,200 rrugët e tjera Eurostar gjithë Mbretërinë e Bashkuar, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore , mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel