Stromstad Ferry

Stromstad pasagjerëve dhe Car Tragete

Çmimet Stromstad pasagjerëve dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Stromstad në Sandefjord.

Krahaso gjithë në dispozicion Strömstad çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Strömstad makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Stromstad, Sandefjord me tragete Color Line online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Strömstad Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Stromstad Ferry
me Color Line për anijet me vela nga Stromstad për Sandefjord në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Stromstad pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Strömstad biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Stromstad

Stromstad është e vendosur në Gothenburg dhe përreth rajonit të Suedisë. Ajo merr shumë pak udhëtarët, dhe kjo është në mesin e destinacioneve më pak të vizituara Suedisë. Udhëtarët në përgjithësi rrinë në destinacionet më popullore në këtë zonë, si Goteborg.

Strömstad traget ofron rrugën më të shpejtë nëpër det në Norvegji nëpërmjet Sandefjord dhe me shumë nisjeve dhe mbërritjeve çdo ditë është e lehtë për të ruajtur orë tuaj vetë e makinës zymtë. Sandefjord ndodhet rreth 1 orë ngarje në jug të Oslos, kështu që në vend të makinës dhe queuing për më shumë se 3 orë ju mund të gëzojnë një udhëtim të këndshëm traget.

Me Strömstad si bazë tuaj, ju mund të jetë i sigurt për të marrë një qëndrim zbutës dhe i rëndësishëm. Përveç arkipelag mahnitshme, Strömstad gjithashtu ofron shumë restorante, pazar të mirë, rreth 40 paketa emocionuese dhe aktiviteteve, si dhe parku i parë detare Suedisë kombëtar, Kosterhavet. Park Kombëtar, i cili u hap në 2009. Një gamë të gjerë të vendeve për të qëndruar e bën të mundur për të gjetur diçka që i përshtaten çdo shije.

Stromstad Ferry Port

Strömstad ofron detin dhe natyrën, vela dhe qytetin që jetojnë me një gamë të madhe të dyqaneve, si dhe përvojat gastronomike në bazë të shijshme nga oqeani.

Strömstad është një komunitet në rritje të shpejtë, në një rajon në të cilin banorët lokalë të përfshijë edhe Halden, Fredrikstad dhe Sarpsborg në Norvegji. Për një pjesë të madhe të vitit, norvegjezët kanë një ndikim të rëndësishëm në jetën këtu. Kjo është një fushë ku të dyja të tregtisë dhe industrisë janë në rritje, diçka që është me përfitim për banorët dhe vizitorët njësoj. Pazar në Strömstad është mbresëlënëse. Qendra e qytetit ka një gamë të madhe të dyqaneve të specializuara dhe veriu i Strömstad ju do të gjeni Qendrën Shopping Norrby me rreth 110 dyqane. Ekziston edhe një qendër e madhe tregtare në Svinesund.

Aktivitetet në Stromstad

Fun për fëmijët
Strömstad ofron shumë aktivitete zbavitëse për fëmijët e të gjitha moshave. Pretenduar të jetë një pirat në Daftö, duke kërkuar në mbetjet e lashta ose duke vizituar Eko-Park apo Tjärnö Akuariumi, ku ju mund të mësoni më shumë në lidhje me mjedisin dhe për jetën nën sipërfaqe.

Largohet & Guided turne
Enjoy zonat bregdetare apo në brendësi. Ka shumë shtigje të këndshme në këmbë për të zgjedhur. Ngjit malin më të lartë Bohuslän-së ose shkëmbinjtë nga deti.

Swimming & Sunbathing
Lokacioni Strömstad duke bregdetit, strehuar nga varg norvegjeze malor, do të thotë se kjo zonë ka një numër jashtëzakonisht të lartë të orëve me diell. Kjo, në kombinim me numrin e madh të plazhet me rërë dhe shkëmbinj të butë, të bëjë Strömstad një parajsë për adhuruesit e diellit.

Spa
Tradita Spa është e ruajtur mirë dhe ka një numër të objekteve që mund të bëjë qëndrimi juaj në Strömstad edhe më të këndshme. mjedis të këndshme dhe një mirëseardhje të ngrohtë e bëjnë këtë një përvojë e mrekullueshme

Food & Entertainment
Strömstad dhe Bohuslän janë të njohur për ushqim të mirë, dhe veçanërisht cilësia lartësia e ushqim deti dhe peshk. Në këtë faqe ju do të gjeni informacion në lidhje me aktivitetet që përfshin ushqim të mirë dhe një përvojë në Strömstad.

Udhëtoni për në Ishujt Koster
Ishujt Koster janë të vendosura jashtë Strömstad, në anën e kundërt të Koster fiord. Distanca në Gothenburg është kilometra 180 dhe për kilometra Oslo 130. Udhëtoni përgjatë E6 rrugë. autobus dhe tren shërbime të mira për Strömstad e bën të lehtë për të marrë këtu nga të gjitha pjesët e Suedisë. Si një shembull, ai merr gjashtë orë për të udhëtuar me tren nga Stokholm.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Stromstad garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Stromstad Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Color Line pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Stromstad. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Strömstad, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Strömstad traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Strömstad makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Strömstad tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Strömstad jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Stromstad në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Stromstad dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel