Swansea Ferry

Swansea pasagjerëve dhe Car Tragete

Swansea çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Swansea në KS.

Krahaso gjithë në dispozicion çmimet e biletave të trageteve Swansea në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Swansea makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Swansea, KS me tragete Fastnet Ferry Line online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Swansea Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Swansea Ferry
me Fastnet Ferry Line për anijet me vela nga Swansea në KS online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Swansea pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Swansea biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Swansea

Swansea Bay, Në jug-perëndim Wales, UKSwansea - Waterfront City, qyteti i Wales "nga deti, i ka rrënjët Viking dhe një histori të gjatë, plot ngjarje. Shtëpi për tërheqjet reja vizitorëve dhe i njohur për natës e saj të tmerrshëm, kjo është një qendër të gjallë kulturore, dhe një qendër tregtare rajonale.

Vetëm një gur i hedhur larg, fshati karizmatik bregdetar i mërmërit ofron galeritë dhe butiqe, kafene rehatshëm dhe ngrënie gjobë.

Gadishulli Gower shtrihet në perëndim të mërmërit, në milje e panorama virgjëra bregdetare, çmim-fituese plazhet e artë, dhe i harlisur, fshat kodrina.

Dhe në skajin lindor të Swansea Bay, nuk ka të Waterfall Vendi i Afan dhe luginën e Neath: a duhet të shohim për rrethoresh dhe çiklistëve njësoj. Këto pjerrta të njëanshme, luginat pyllëzuar janë në shtëpi të klasit botëror mal-biking, parqet vendit madhështore, dhe pyje dytë më të madh të Britanisë së Madhe në jug të kufirit skocez.

Sansea Ferry Port Bridge
Swansea kombinon më të mirë të vjetra dhe të reja, City dhe vend - dhe tërheqjet e saj të pasqyruar këtë - nga kështjella mesjetare të shtet-e-artit-ekspozitave muze dhe Haunts letrare në kopshtet botanike.

Mjedisi natyror furnizon disa nga mundësitë më të mira në Mbretërinë e Bashkuar për të ecur, watersports dhe aventurë në natyrë. Gower është vendi që të jetë në qoftë se ju pëlqen surfing. Për shtigje të lartë biking malore, kreu për Luginën Afan. Swansea Bay është një vend i kontrasteve mbresëlënëse: qytetin dhe vendin; historike dhe bashkëkohore; park i madh dhe pounding surf.

Swansea të vërtetë ka të gjitha; nga parqe të bukura dhe kopshte rreth qytetit në një pasuri të atraksioneve kulturore, duke përfshirë Muzeun Kombëtar Waterfront, ju do të gjeni shumë të argëtojë ju dhe familjen tuaj.

Shfletoni listën më poshtë për disa ide të asaj për të bërë dhe të shohin në Swansea: -

Life Park
Përfundojë të ngrohtë dhe të enden nëpër një nga shumë parqe Swansea. Nga Brynmill Park, më i vjetër në Swansea, në Xhennete Botanik Singleton, në shtëpi të kufijve të ndritshme barishtore dhe sera të mëdha.

Stone Arturit, Gower
Gower është duke shpërthyer me mister, histori, gurët në këmbë, mbytjeve dhe kështjella mesjetare. Ecni me gur Arturit në Cefn Brin për të shijuar një pamje shkallë 360 e Gower; shqyrtuar Hulk e anijembytje Helvetia në Rhossili Bay ose të zbuluar arsyet e Oystermouth Kalaja (në kërkim të madhe pas £ 1m saj rindërtuar!).

Duke ecur në plazhet Gower-së
Goditje çrregullësi larg dhe për të marrë një shëtitje rreth Swansea. Amble bashku Prom Swansea apo sfidë veten në milje 35 Gower Way. Ka tri seksione, por ju nuk keni për të bërë ato të gjitha në të njëjtën kohë! Get kopje falas të "ecur dhe çiklizmit në Rural Swansea 'udhëzues nga zyra turistike Swansea dhe të gëzojnë disa orë argëtim të lirë eksploruar bays bukur dhe Retreats rurale.

Mountain biking në Afan Forest Park
Ndiqni Tawe Trail dhe të marrë në trashëgiminë industriale Swansea ose vetëm udhëtim pranë bregdetit. pamje spektakolare të garantuar të gjithë së bashku rrugën për mërmërit.

Muzeu Kombëtar Waterfront
Explore vjetra dhe muzetë më të reja Wales '. Zbuloni një mumje egjiptiane në Swansea Muzeun pastaj pop në vendin fqinj për të tregon interaktive për trashëgiminë industriale dhe detare Wales "në Muzeun Kombëtar Waterfront. Hyrja në të dy muzeve është falas!

Fllad bakes Welshcakes në tregun e Swansea
tregu më i madh shtëpie zbuluar Wales "- ne nuk mund të garantojë se nuk do të joshet për të blerë prodhimet tona me burim në vend (duke përfshirë moluskeve dhe laverbread) dhe gojës lotim welshcakes freskëta nga tavë pjekjeje pse!

Sunset mbi Shef krimbi së, Gower
Swansea ka disa prej më të mirë përreth, duke përfshirë edhe shefin krimbi famshme. Uluni mbrapa dhe të gëzojnë pikëpamjet!

Shërbimi West Glamorgan Arkivi
Gërmoj nëpër libra në të kaluarën tuaj në Arkivin West Glamorgan duke ofruar qasje të lirë në shumë burime të historisë familjare, duke përfshirë edhe prejardhja, gjeni faqet e mia e kaluara dhe 1911 regjistrimit. Për të gjetur më shumë jonë vetëm të kthehet në Arkivin në Qendrën Qytetare, gjatë orarit të punës.

Dylan Thomas statujë në Swansea lagjen Detare
Vizitoni Thomas Qendrën Dylan për grumbullimin më të madh të relikeve Dylan në botë. Pastaj kreu në vendlindjen e tij në Cwmdonkin Drive dhe të zbuloni pranë Cwmdonkin Park ku Dylan kaluar të madhe të fëmijërisë së tij.

festive Swansea
Get në frymën festive dhe të gëzojnë Krishtlindjet në Swansea. Browse rreth Tregjet e Krishtlindjeve dhe të gëzojnë argëtuese përditshme në nëntor dhe dhjetor.

Qendra e Informacionit Turistik Swansea është në Plymouth Street, Swansea SA1 3QG dhe mund të kontaktohet në: Tel 01792 468321 ose Email: tourism@swansea.gov.uk


Më të mirë në dispozicion trageteve Swansea garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Swansea Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Fastnet Ferry Line pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Swansea. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Swansea, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Swansea traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Swansea makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Swansea tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të Swansea jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Swansea në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Swansea dhe në mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel