Tinos Ferry

Tinos pasagjerëve dhe Car Tragete

Tinos çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Tinos në Andros, Mykonos, Paros, Pireut, Rafinës dhe Siros.

Krahaso gjithë në dispozicion Tinos çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Tinos makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Tinos, Andros, Mykonos, Paros, Pireut, Rafinës dhe Syros me Agoudimos Lines, Anek Lines, Blue Star Ferries, Cyclades Tragete Fast, Egjeut Lines Speed ​​apo tragete Sea Jets Trageteve online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Tinos Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Tinos Ferry
me Agoudimos Lines, Anek Lines, Blue Star Ferries, Ferries Cyclades Fast, Egje Speed ​​Lines apo Detit avionët Ferry për anijet me vela nga Tinos në Andros, Mykonos, Paros, Pireut, Rafinës dhe Syros online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave .

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Tinos pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Tinos biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Tinos

Tinos është pjesë e grupit cikladik e ishujve. Ishulli është i rrethuar nga Andros, Siros dhe Mykonos, dhe mund të gjenden në anën veriore të Detit Egje.

Tinos është i lidhur me Ferris normale të Andros (1 orë e gjysmë), Mykonos (40 minuta), Naksos (1 orë e gjysmë), Paros (orë 2), Siros (30 minuta) dhe Santorini (orë 7). Përveç kontinent, Tinos është i lidhur edhe me ishujt e tjerë të Egjeut nga anijet normale dhe hydrofoils që lidhin Tinos në Mykonos (20 minuta).

Dyzet fshatra të bardhë pak piktoreske, më shumë se kishave dhe manastireve 700, kafazet e pëllumbave papërlyer dhe me rërë të bukur dhe plazhet me guralecë janë elementet që krijojnë ishullin e mrekullueshme e Tinos.

Ende i panjohur nga shumica e turistëve të huaj, Tinos kryesisht tërheq pelegrinët grekë që udhëtojnë atje për të parë dhe të prekni ikonën e mrekullueshme shëruese të Virgjërës Mari, që ishte gjetur në 1822.The besimtarët të marrin pjesë në dy pelegrinazhe fetare vjetore, në mars 25 dhe gusht 15, kur ikona e mrekullueshme është kryer nëpër port mbi kokat e besimtarëve.

port traget Tinos

Tinos është një vend shumë interesant për t'u vizituar. Dikush mund të gëzojnë arkitekturën e saj paprishur, fshatrat e tij piktoreske, plazhet e saj të bukur dhe kulturën e saj tradicionale dhe mënyrën e jetesës që është ende e pranishme.

Tinos është vendi ideal për të dashuruar e natyrës, arkitekturës, artit dhe traditave, dhe me të vërtetë përgjigje e përkryer për këto pritje.

Nëse jeni duke kërkuar për turizmin masiv dhe plazhet e mbushur me njerëz, atëherë ky destinacion nuk është për ju. Tinos është një ishull për ata të cilët i vlerësojnë mënyrat e vjetra dhe mënyrën e jetesës të ishullit, fshatrat autentike piktoreske që e shpreson për të gjetur në një ishull grek, dhe kuzhinë të thjeshtë greke që vetë Greqia është i famshëm për. Këtu në Tinos, është prapa në bazat.

Kur ju së pari të mbërrijë në Tinos Town, ju me siguri do të jetë duke menduar se Paragrafi i mësipërm zbatohet në një ishull të krejtësisht të ndryshme, dhe se ne kemi bërë një gabim drastik në tekstin tonë. Pjesa tjetër e siguroi, megjithatë, se ngutje dhe nxitim të qytetit nuk zbatohet për pjesën tjetër të ishullit!

Gjatë muajve të verës dhe në fundjavë, qyteti është i ngrirë me aktivitetin, kryesisht për shkak të vizitorëve grekë këtu për të nderuar të Virgjëreshës së Shenjtë në Kishën e famshme të Panagia. Për fat të keq për shumë prej tyre, ata nuk kanë mundësi për të vizituar pjesën tjetër të ishullit, si shumica e vizitorëve për Kishën qëndrojnë vetëm disa orë ose vetëm për një natë.

Pjesa tjetër e ishullit qëndron e pazbuluar dhe plazhet e saj të mbeten gjithmonë në mënyrë ftuar. Ai është këtu në Tinos që agjencia jonë filloi 32 vjet më parë. Ndërsa vetë Tinos reflekton të kaluarën, agjencia jonë dhe shërbimet tona janë shumë në të tashmen. Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të gjerë të vendosjes, të gjithë të pastër dhe të rehatshme, me një theks mbi mikpritjen greke dhe pamje të bukur.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Tinos garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Tinos Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët tonë në dispozicion Agoudimos Lines, Anek Lines, Blue Star Ferries, Cyclades Tragete Fast, Egje Speed ​​Lines ose Sea Jets trageteve të pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Tinos. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Tinos, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Tinos traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Tinos makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Tinos tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Tinos jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Tinos në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Tinos dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel