Weymouth Ferry

Weymouth pasagjerëve dhe Car Tragete

Weymouth çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Weymouth në Guernsey, ishujt Jersey dhe Shën Malo.

Krahaso gjithë në dispozicion Weymouth çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Weymouth makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Weymouth, Guernsey, ishujt Jersey dhe Shën Malo me tragete Condor tragete online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Weymouth Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Weymouth Ferry
me kondor Anijet për anijet me vela nga Weymouth në Guernsey, ishujt Jersey dhe Shën Malo online në paraprakisht për të shijuar lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Weymouth pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Weymouth biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Weymouth

Classic Seaside Resort nga Weymouth, me plazhin e tij fantastike dhe port të gjallë, nestles të përkryer së bashku me thyer "Ishulli" i Beratit, vend i përkryer për vizitorët që duan vetëm për të marrë larg nga të gjitha.

Si rrëzimit valët kundër shkëmbinjve përgjatë bregdetit dramatike e "Ishulli" i Beratit kjo është e lehtë për të parë se pse kjo është pjesë e Bregut të Trashëgimisë Botërore. Megjithatë, vetëm nëpër gji, Weymouth është shtëpi për një plazh të sigurt, të pastër dhe të strehuar në familje.

Ky qytet bregdetar ka një të sigurt, minuta plazh me rërë të vendosura nga qendra e qytetit, një zgjedhje të ndryshme të vendeve për të ngrënë, dhe shumë aktiviteteve dhe tërheqjet për të zgjedhur.

Nëse jeni duke kërkuar për një shëtitje relaksuese, prodhimet vendore, atraksionet më të lartë dhe ngjarje ose aktivitet të hidhen-filluar adrenalin tuaj, Weymouth sigurisht kujdesem për të gjitha shijet. Shumëllojshmëri të ofruara në këtë unik, gjatë gjithë vitit destinacion ka çuar në Weymouth dhe Portland qenë një vend popullor filmimin për të dy ekran të vogël dhe të madh.

Weymouth Ferry Port
Weymouth ka një program gjitha ngjarjet e vitit, me ngjarjet që variojnë nga një Festivalin Ndërkombëtar qift Beach në një Harley Davidson Parade dhe Beach Volleyball Kampionatit të Lirë netë Summer Firework.

Ka shumë vende për të ngrënë dhe pirë në Weymouth, gjithë-gjithë vitit ngjarjet, tërheqjet dhe aktivitetet - ka diçka për të gjithë.

Lojërat Olimpike dhe Paralimpike janë spektakli më i madh sportiv në botë. Weymouth dhe Portland do të presë ngjarjet vela për Lojërat e Londrës 2012 Olimpike dhe Paralimpike mes korrikut dhe shtatorit 2012. zona garë janë në të dy Weymouth Bay dhe Portland Harbour dhe do të jetë një pamje spektakolare, të vendosur kundër rënie e pasme të Bregut Jurassic.

Weymouth-së plazh të gjerë dhe të cekët me rërë është përdorur për not dhe sunbathing gjatë sezonit turistik, si dhe për ngjarjet sportive plazh gjatë gjithë vitit, duke përfshirë Motocross plazh, kampionatet ndërkombëtare hendboll dhe volejboll plazhi klasik. Festivali ndërkombëtar qift, mbajtur në maj të çdo viti në Weymouth Beach, tërheq rreth spektatorë 40,000 në shesh nga e gjithë bota.

Weymouth Ferry Terminal Guide

Condor Ferries Weymouth Terminal është lehtë i kapshëm dhe ofron një gamë të objekteve. Shërbimet tona veprojnë në mes të Weymouth dhe Guernsey, Jersey dhe Shën Malo, Brittany. Hidhni një sy në Guide Destinacioni Weymouth dhe Weymouth Ferry Times.

Tragete nga Weymouth Ferry Terminal

Weymouth në Guernsey - Ferry Fast
Pak makinën tuaj me gjithçka që ju duhet të gëzojnë udhëtimin tuaj trageteve të plotë pa merak e akuzave tepërt bagazh. Traget shpejtë për Guernsey vepron vitit nga Weymouth, me sailings përditshme të verës.

Weymouth për Jersey - Ferry Fast
Shmangni stresin zakonshme dhe tendosje e udhëtimit të aeroportit dhe të udhëtimit në shërbim të shpejtë traget nga porti në jug bregdetin e Weymouth, nëpërmjet Gërnzi. Traget për Jersey vepron vitit, me sailings përditshme të verës.

Weymouth në Shën Malo - Ferry Fast
Viti shërbimit rrumbullakët shpejtë traget për në Shën Malo kërkon një ndryshim të thjeshtë në një traget që lidh në qoftë Gërnzi apo Jersey. Mënyrë e përsosur për të mostrës kënaqësitë e Ishujt Channel dhe ideal të jepni fëmijëve tuaj ose kafshët shtëpiake një pushim nga udhëtimi trageteve.

Condor Ferry Kontrolloni In Times
Shoferët duhet të shikoni në një minimum prej një orë para nisjes. pasagjerët këmbë duhet të shikoni në një minimum prej 40 minuta para nisjes.

Weymouth Ferry Port Directions

By Car & SAT NAV
Weymouth është 8 milje në jug të Dorchester në A354. Ndiqni shenjat për Anijet / Ferry Port, e cila është në të majtë. Weymouth gjithashtu mund të trajtohen nga A35 në Poole duke ndjekur A351, atëherë A352, dhe pastaj A353 në qendrën e qytetit. Nëse përdorni një Navigation System Satellite për të marrë në Weymouth Ferry Terminal ju lutem, përdorni kodin postar DT4 8DX.

By Taksi
Nëse mbërrin apo niset nga Weymouth Ferry Terminal ka shumë të kompanive të taksive lokale për të ndihmuar me kërkesat tuaja të udhëtimit. Në qoftë se vijnë me tren ju mund të dëshironi të marrë një taksi minuta 5 nga Weymouth Stacioni i Trenit në Weymouth Ferry Terminal.

Weyline Taxis - 01305 777777
Fleet Line - 01305 784252
Bee Makina - 01305 761321
Weytax - 01305 766666

By Bus
Autobusët arrijnë dhe nisen nga Statuja Kings cili është një minuta në këmbë 10 nga Weymouth Ferry Terminal. Nëse jeni duke kërkuar për të udhëtuar rajonale apo kombëtare ka disa shërbime për të përmbushur nevojat tuaja.

By Train
Trenat e Jugut West janë operatori kryesor në dhe jashtë Weymouth Stacioni i Trenit, me një shërbim në Londër Waterloo. Weymouth Ferry Terminal është 15-20 minuta në këmbë nga Stacioni i Trenit Weymouth. Ju lutemi të siguruar, kur vijnë në të Weymouth Stacioni i Trenit ju lënë mjaft kohë për të kontrolluar në në Weymouth Ferry Terminal.

Kur të mbërrini në Weymouth Ferry Terminal për traget tuaj Condor në Ishujt Channel apo Francë ndiqni shenjat për të dyja kontrollit të pasagjerëve në ose kontroll makinave në, ku ju mund të mbledhë imbarkimit për lundrim tuaj me kondor Ferries.

 


Më të mirë në dispozicion trageteve Weymouth garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Weymouth Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Condor anijet e pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Weymouth. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Weymouth, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Weymouth traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Weymouth makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Weymouth tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Weymouth jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Weymouth në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Weymouth dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel