Ystad Ferry

Ystad pasagjerëve dhe Car Tragete

Çmimet Ystad pasagjerëve dhe biletave traget makinë, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Ystad për Ronne dhe Swinoujscie.

Krahaso gjithë në dispozicion çmimet e biletave të trageteve Ystad në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Ystad makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Ystad, Ronne dhe Swinoujscie me Bornholmstrafikken, Polferries dhe tragete Unitetit Line online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Ystad Tragete
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Ystad Ferry
me Bornholmstrafikken, Polferries dhe Unitetit Line për anijet me vela nga Ystad për Ronne dhe Swinoujscie në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Ystad pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Ystad biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Ystad

Duke pasur më shumë se 40 km / 25 Mi të plazhet me rërë të bukuri të madhe natyrore në lagjen e saj, dhe disa 300 qindra shtëpitë piktoreske gjysmë-drurë, Ystad është një nga qytetet prettiest e vogla në Suedi.

Vetëm të jetë këtu në një ditë të ngrohtë vere, banje dhe relaksuese në një nga plazhet, ose ulur në një nga shumë institucione në natyrë duke shijuar një vakt me miq të mirë, është e paharrueshme.

Getting në Ystad është edhe rehatshme dhe të lehtë, pa marrë parasysh se si ju jeni duke marrë këtu.

Me makinë nga Malmö nga E65 ajo merr vetëm rreth 45 minuta, një orë në qoftë se ju shkoni me tren ose autobus. Nga Simrishamn me tren rreth 40 minuta dhe nga Aeroporti Malmö përafërsisht. minuta 20 me makinë.

nga ajri nga aeroporti ndërkombëtar danez Kastrup ajo merr rreth 1 orë për të arritur Ystad me tren. Nëse jeni të uljes në Malmö Aeroportit në Sturup, ajo do të marrë 20 minuta për të Ystad me makinë ose taksi.

Nga anijet e detit nga Polonia dhe ishullin danez Bornholm arrin në Ystad në baza ditore. Nga Polonia largohen nga Swinoujscie dhe nga Bornholm nga Ronne.

Me autobusë trajner që arrijnë në Ystad përditshme nga e gjithë Scania. Për tabelave kohore dhe / ose çmimet kontaktoni Skånetrafiken telefon + 46 771 - 77 77 77.

Ystad është si një muze i gjallë me të gjitha 300 shtëpitë e tij të vjetra nga të cilat disa prej tyre - dmth Örumshuset - po mbahen në gjendjen e tyre origjinale dhe mund të vizitohen. Abbey - Manastiri françeskan me e bukur e saj u rrit kopsht, Kishën dhe natyrisht tërheqjen kryesore për të gjithë Southern Suedi vizituar - gurë e megalitic ale në fshatin Kåseberga pranë Ystad duhet të jetë përmendur si.

Ystad
Argetime Ystad


Biografteatern ScalaAles Stenar, Kåseberga (15 km në lindje të Ystad). Stonehenge i Suedisë, një anije gur të gjatë meter 67 formuar nga 59 boulders të mëdha të ranor, një monument megalitik nga Hekurit nordik, rreth 600AD. Ju mund të arrijnë në vendin me makinë ose me autobus nga Ystad. Ka shumë shenja të informacionit në parkingun. Ecin metra 700 deri kodër nga parkingun dhe ju do të arrijë gurë. Nuk ka asnjë tarifë hyrje për Stones, por një turne udhërrëfyes do të kushtojë 40 korona (4 Euro) për person. Turneu është falas për fëmijët më të vegjël se 17 .. edit

Biografteatern Scala. St. Östergatan 12. cinema vjetër Suedisë, tani restauruar.

Hus Karl XII, Stora Västergaten, ku mbreti është thënë se ka kaluar natën.

Santa Maria Church (Shekulli 13th) është ndërtesa më e vjetër mbijetuar në Ystad dhe një nga kishat Skanes tulla vjetër. Nga 9.15pm deri 3.00am natën-Roja rrahje bri tij për të siguruar gjindja që të gjithë është i mirë.

St Petri Church dhe manastiri

Ystads Konstmuseum, St Knuts Torg, e hapur Mar - Sun. - Një muze të mirë arti, me ekspozita interesante dhe një dyqan të mirë.

Ystad Film Studio. Ystad është një qendër e industrisë së filmit suedez; studiot janë themeluar në mbylljen e kazermave të vjetra ushtarake dhe nuk janë të udhëzuar turne në dispozicion, plus Cineteket, një muze interaktive film.

Eci me pjesën e vjetër të qytetit dhe të gëzojnë shtëpitë e vjetra gjysmë-drurë. Në mbrëmje hani e të pini në rrugët kryesore të katror apo tregtare, dhe të gëzojnë ardhjes dhe sjellje e zjarrfikësve vullnetar në makinat e tyre antike.

Ndiqni shtigje Wallander - Në qoftë se ju jeni një tifoz i librave apo filmave ka shumë, shumë referenca si Mankell bazuar në materialin e tij vendet aktuale dhe situatat. Nëse kjo është për t'u besuar nuk duket të ketë qenë një vrasje apo incident të tmerrshëm në pothuajse çdo cep të qytetit. Në të vërtetë policia janë parë rrallë, përveç kur parkimi deri për të mbledhur një urdhër Burger nga stalla në St Knuts TORG, në afërsi të zyrës së shkëlqyer Informacionit Turistik në kuadër të Muzeut të Artit.

gjatë verës, Të gëzojnë një shëtitje nga plazhi (në lindje të qytetit). Ndaluar nga dhe kap një birrë ose akullore në "Fritidsbaren" dhe për të marrë një pamje të mirë të oqeanit.

Në veri të qytetit është një liqen dhe pyjeve zonë të bukur. Disa parqe kombëtare janë gjetur brenda një makinë të shkurtër dhe çdo vit tjetër, Ystad pret një tatuazh, një duhet të shohim nëse jeni të interesuar në muzikë.

Për të qenë një turist në këtë qytet komod të vogël mesjetar është një kënaqësi. Mjediset janë të bukur dhe ka shumë pamjet interesante për të zbuluar. Ystad ka të gjitha për të dy trupit dhe shpirtit. galeritë gjobë artit përzier me muzetë interesante dhe një kopsht zoologjik të gjallë si. Pse të mos kalojnë një ose dy ditë në plazhet e mrekullueshëm ose një mbrëmje në një nëse klubet e natës. Ystad është vetëm e mrekullueshme.

 


Më të mirë në dispozicion Ystad trageteve garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Ystad Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion Bornholmstrafikken, Polferries dhe Unitetit Line pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Ystad. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Ystad, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Ystad traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Ystad makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Ystad trageteve konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë Ystad jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Ystad në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Ystad dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel