Zeebrugge Tragete

Zeebrugge pasagjerëve dhe Car Tragete

Zeebrugge çmimet e pasagjerëve dhe trageteve makinave biletave, oraret, rezervimet e biletave dhe informacion për anijet me vela nga Zeebrugge në Hull.

Krahaso gjithë në dispozicion Zeebrugge çmimet e biletave të trageteve në kohë reale dhe librin e lirë në dispozicion Zeebrugge makinave dhe trageti pasagjerësh bileta vela në dhe nga Zeebrugge, Hull me P & O Tragete anijet online me konfirmim të menjëhershëm.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Zeebrugge Ferry
Çmimet e biletave & Reservations


Biletat Book Zeebrugge Ferry
me P & O Tragete për anijet me vela nga Zeebrugge në Hull në internet paraprakisht të gëzojnë të lirë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur biletën tuaj Zeebrugge pasagjer apo makinë traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një Zeebrugge biletë traget çmim dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurtë në internet ju lutem, përdorni në kohë reale prenotim trageteve formë e në të majtë. Ju jeni gjithashtu në gjendje për të shtuar një hotel në destinacionin tuaj, apo kudo tjetër, në biletën tuaj traget, kur përfundimit rezervimin e biletave tuaj trageteve.

 

More About Zeebrugge

Zeebrugge shërben edhe si porti ndërkombëtar të Bruges-Zeebrugge dhe një vendpushim bregdet me hotele, kafene, një marinë dhe një plazh.

E vendosur në bregdetin e Detit të Veriut, deti ngarkuar në botë, vendndodhjen e saj qendrore në bregdetin belg, distancë të shkurtër në Britaninë e Madhe dhe në afërsi të qyteteve me popullsi të dendur të industrializuara të Zeebrugge një udhëkryq për trafikun nga të gjitha drejtimet. Një autostradë të Bryzh lidhet Zeebrugge me sistemin e autostradës Evropian; ai gjithashtu mund të merrni në dhe nga Zeebrugge me tren apo tramvaj.

Zeebrugge është porti më i rëndësishëm i Belgjikës peshkimi dhe tregut me shumicë peshku e vendosur nuk është një nga më të mëdhatë në Evropë.

Përveç të qënit një terminal pasagjerësh me tragete në Mbretërinë e Bashkuar, port shërben si porti qendror për industrinë e automobilave të Evropës dhe është e rëndësishme për import, trajtimin dhe ruajtjen e produkteve të energjisë, produkteve bujqësore dhe ngarkesave të tjera të përgjithshme. Zeebrugge ka më të madh kompleks LNG terminal në Evropë.

Zeebrugge Ferry Port

Porti belg i Zeebrugge është rritur në portin më të rëndësishëm Flanders 'udhëtarëve për shkak të vendndodhjes së saj qendrore dhe qasje të lehtë.
Kur planifikoni udhëtimin tuaj trageteve, ju lutemi mos harroni se check-in kohë për automjete është minuta 90 para nisjes, si dhe për pasagjerët këmbë, 90 minuta para nisjes.

Zeebrugge Ferry Port Adresa:
Leopold II Dam 13 (Havendam)
B 8380
Belgjikë

Getting atje me makinë:
Terminali i trageteve në Zeebrugge është vendosur në bankën e të akuzuarve e jashtme (Buitenhaven), Leopold II Dam (Havendam). Në Zeebrugge ndiqni shenjat e shënuar "Zone 1 ',' tragetet Car 'dhe' P & O Tragete / Hull '. Ka Qëndrimi objekte të shkurtër dhe të gjatë parkimin e makinave në port, të gjitha për t'u paguar në nivel lokal.

Getting atje me tren:
Bruges Stacioni qendror është shërbim nga linjat kombëtare dhe ndërkombëtare. Belgjika është e lidhur në Francë, Holandë dhe Gjermani nëpërmjet shërbimit TGV Thalys me deri në 3 trajnon çdo ditë nga Parisi në Bruksel. Nga Brukseli ka nisje 4 një orë për të Bryzh. Udhëtimi merr minuta përafërsisht 50.

Getting atje me autobus / trajner:
Ka nisje të përditshme autobus. Marr / ndalem pikë në Bruges është tani pas Carrefour Express në Sheshin e Stacionit.

Sa më shpejt që ju përzënë në bord anije tuaj në Belgjikë, ju mund të freskohem në kabinën tuaj ensuite dhe të pushojnë në bar, ndërsa cruiseferry juaj niset brenda natës. Nuk është koha për të mostrës një zgjedhje të bare dhe restorante fantastike në dispozicion në të dy anijet e P & O të Zeebrugge, plus argëtuese në bord dhe kazino para gjumit një natë të mirë.

P & O Hull për anijet Zeebrugge të ju merr direkt në lidhje të shkëlqyera autostradës të Belgjikës, në Francë dhe më gjerë.

Pas vizituar Zeebrugge, Ju menjëherë do të vini re se ky qytet gjithmonë ka ushqyer me kujdes thesaret e saj arkitektonike dhe artistike nga e kaluara.

Për informacion turistik dhe kulturor:

Në & Uit - Toerisme Brugge
PO Box 744
B-8000 Brugge
Tel. + 32.50.44.46.46
Fax + 32.50.44.46.45
Email: toerisme@brugge.be

Zeebrugge është e vendosur përgjatë plazheve të mëdha me rërë të bregdetit belg dhe është i afërt me të gjitha vendpushimet e mëdha të tilla si Ostend dhe Blankenberge.

Vetëm pak milje larg është qyteti mesjetar i Bruges, me restorante e saj të mëdha dhe çokollatë e famshme belge! Pse të mos shëtitje përgjatë kanaleve Bruges 'dhe rrugët me kalldrëm romantike, ose të gëzojnë një vizitë në sheshin e tregut aktiv? Përndryshe ju mund të shkoni më tutje me Antwerp, Bruksel, Luksemburg, Strasburg apo Ardennes, të gjithë sillen brenda mundësive të lehtë me P & O Tragete për Zeebrugge, Belgjikë.

Çfarë e bën Bruges në mënyrë të veçantë edhe pse, është mënyra ajo merret me këtë sot e kaluar. Populli i Zeebrugge do të doja të ju ftojnë për t'u bashkuar me ta dhe të gëzojë atë sa më shumë që ata e bëjnë.

 


Më të mirë në dispozicion Zeebrugge traget garanci çmimin e biletës

Shkarko Guarantee Zeebrugge Ferry Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion P & O Tragete pasagjerëve dhe anijet e makinave biletë çmim në dhe nga Zeebrugge. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj trageteve Zeebrugge, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse bileta Zeebrugge traget të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Për librin Zeebrugge makinave dhe pasagjerëve bileta trageti, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar me Zeebrugge tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të Zeebrugge jetojnë çmimet e biletave të trageteve, të kontrolluar disponueshmërinë dhe makina libër dhe bileta trageti pasagjerësh në dhe nga Zeebrugge në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve të Zeebrugge dhe mbi 1,200 rrugët e tjera traget të gjithë, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel