Qinin (Qin Në) Anijet e pasagjerëve dhe Car Ferry Tickets

Qinin (Qin Në) Tragete Rezervime biletave traget, oraret e trageteve, informacionit të pasagjerëve dhe zbritje Promo kodet kupon
4.2 yje - bazuar në 66 komente

Qinin (Qin Në) Anijet

Qinin (Qin Në) Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Qinin (Qin Në) Anijet ofrojnë të rregullta tragetet dalje në det të planifikuara pasagjerëve midis portit Korean kontinent të Incheon dhe portit kineze e Qinhuangdao

Rezervimet e biletave Qinin (Qin Në) Anijet kurrë nuk ka qenë e lehtë, ne e krahasojmë të gjitha çmimet Qinin (Qin Në) Anijet në kohë reale kuotat sigurimin e shpejtë kështu që ju mund të bleni më e lirë bileta në dispozicion Qinin (Qin Në) trageteve në dhe nga Libri Qinin (Qin bileta në) Anijet midis Kinës dhe Koresë së Jugut.

Pra, nëse ju jeni duke kërkuar për udhëtim traget një ditë pazar jashtë vendit apo një pushim pushime udhëtonte nga Qinin (Qin Në) Anijet është një shpejtë, e lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. Ju Libri Qinin (Qin Në) Tragete makinave apo pasagjerëve tragetet bileta me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me Qinin (Qin Në) Tragete informacionin e fundit kalimit dhe oraret për të gjitha anijet me vela nga Libri Qinin (Qin Në) biletat e trageteve në mes Qinhuangdao (Kinë) dhe Incheon (Korea e Jugut), duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm rreth destinacionet turistike tonë rrugë dhe qyteti harta të hollësishme do të ju ndihmojë komplot udhëtimin tuaj Qinin (Qin Në) anijet traget.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me Qinin (Qin Në) Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

Qin Në Ferry Logo

Qinin (Qin Në) Anijet
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


Book Qinin (Qin Në) Anijet bileta
në mes të Incheon (Korea e Jugut) dhe Qinhuangdao (Kinë).

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Në ferryto.com nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si tarifat e shtuar prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Qinin (Qin Në) Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Shënim: Ferryto.com nuk janë në gjendje të ju ofrojnë bileta Qinin (Qin Në) traget në këtë kohë. Ju lutem, përdorni motor prenotim në të majtë për të librit Incheon / Qinhuangdao biletën tuaj trageteve me një shërbim alternativ trageteve.

Rreth Qinin (Qin Në) Anijet

Qinin (Qin Në) Anijet të sigurojë një shërbim traget dalje në det për të dhe nga qyteti kinez kufitar Qinhuangdao dhe Koresë së Jugut portit kontinent të Incheon.

Qinin Ferry shërbimi Incheon (S. Korea) për Qinhuangdao (Kinë) udhëtarëve dhe mallrave rrugë traget. Qinhuangdao është rreth 280km larg nga Pekini në lindje me lidhje të mira hekurudhore në kryeqytet.

Qinin Tragete lundrojnë nga Incheon në Qinhuangdao çdo të hënë dhe të premten dhe nga Qinhuangdaoto Incheon çdo të mërkurë dhe të dielën.

Qinin (Qin Në) Anijet Anijet traget janë anijet konvencionale mallrave me kabina, vela brenda natës dhe nisen çdo ditë dhe të vijnë herët në mëngjes. Udhëtimi zgjat rreth orë 15. Në bord, anijet kanë tendencë për të pranuar monedhën e vendit të tyre për pazar, makinat shitëse, etj, si dhe SHBA-dollar.

Qinin (Qin Në) Anijet nisjes Procedura

kontrolluar në
përpunimit Nisja jo më herët se 2.5 orë fillon para nisjes dhe përfundon 1 orë para nisjes. Prandaj, udhëtarët duhet të jetë në traget check-in desk jo më vonë se dy orë para nisjes të plotësoni një formular të kalojë konvikt dhe një kartë nisjes për procedurat e nisjes.

Qin Në Ferry ShipQinIn Ferrioes

Kompletimi mbërritjes / nisjes Cards

Ndërsa kartat mbërritjes nevojshme për të hyrë në Japoni janë në dispozicion në traget, ajo është më i përshtatshëm për të mbushur atë në të njëjtën kohë si kartë Korean nisjes para konviktit.

Karta largimi (nga Korea) duhet të plotësohet në koreanisht, ndërsa karta ardhja për hyrjen në Japoni duhet të jetë e shkruar ose në karaktere Chinesee ose anglisht. Për më shumë informacion kontaktoni në kartën e mbërritjes, ju mund të shkruani emrin dhe numrin e telefonit të vendin që ju do të qëndroni në në natën tuaj të parë.

deklaratë dogani

Zonat deklarata doganore janë të vendosura në të dyja anët e counter inspektimit nisjes. Të gjithë udhëtarët që transportojnë mallra të shtrenjtë ose me vlerë (kamera, watches, bizhuteri, produkte lesh) janë të nevojshme për të bërë një deklaratë.

Kur deklaruar, shkruani emrin e sendit, sasinë, çmimin dhe në formën doganor dhe të pranishëm dy pika doganore dhe të formojnë së bashku. Pas deklarata është miratuar, të mbajtur në dokumentin për udhëtimin tuaj të kthimit.

Nëse ju niset pa deklaratë doganore, me vlerë tuaj mund të jetë subjekt i tatimit mbi kthimin, pasi ato do të konsiderohen si blerjet jashtë shtetit. Udhëtarët me asgjë për të deklaruar mund të shkoni direkt në banak inspektimit.

Emigracioni Nisja

Presin në rradhë prapa vijës së verdhë të kundër inspektimit nisjes. Kur është rradha juaj, paraqesin pasaportën tuaj, fletëhyrje, dhe kartën e nisjes.

Për sa kohë që viza juaj është e vlefshme, inspektori nuk do të bëjnë pyetje dhe thjesht vulosë pasaportën tuaj. Karta Largimi do të vuloset dhe ruhet nga inspektori, dhe kartë mbërritjes do të kapëse mbi pasaportën tuaj. Mbani kartën e ardhjes për të, kur ju të ktheheni dhe të kalojnë nëpër procesin e mbërritjes imigracionit.

Ferry Nisja

Pasi ju të kalojë inspektime, ju mund të hyjë në detyrë zonë të lirë për të blerë pije alkoolike, cigare, dhe filmi kamera.


Më të mirë në dispozicion GARANCIONIT Korea çmimin e biletës

Shkarko Qinin Guarantee (Qin Në) Anijet Ticket Price

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion çmimit tona Qinin (Qin Në) tragete biletë dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron. Çmimi ne japin kuotën për të zgjedhur biletën tuaj Qinin (Qin Në) Anijet e makinave apo pasagjerëve traget, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse Qinin (Qin Në) Anijet biletë të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Qinin (Qin Në) Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Discount udhëtimit grup traget në Kore.

Grupi, Shkolla & Social Club Qinin (Qin Në) Rezervime Tragete Ticket

Zbritur Grupi Travel me Qinin (Qin Në) Anijet - Ferryto.com ofrojnë një dedikuar personale dhe të përballueshme Qinin (Qin Në) Anijet grup dhe të shërbimit rezervë partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

Specialist ynë Qinin ekipi (Qin Në) Anijet udhëtimit grup do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Qinin (Qin Në) Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Korea Commercial Vehicle, Freight and Cargo Ferries

Qinin (Qin Në) Anijet Commercial Vehicles & Freight

Ferry Logjistika ofrojnë një Qinin (Qin Në) Anijet e shërbimit personale dhe të përballueshme mallrave dhe ngarkesave tragete rezervim mes Qinhuangdao (Kinë) dhe Incheon (Korea e Jugut).

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Qinin (Qin Në) trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar klientit ekip Korea kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në Ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë të jetojnë çmimet Qinin (Qin Në) Anijet e biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër Qinin (Qin Në) Anijet makinë dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Qinin (Qin In) Tragete në mbi rrugët e trageteve në të gjithë Mbretërinë e Bashkuar 1,200, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropa Lindore, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel