Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 Kryqi Channel Ferry
Çmimet e biletave & Reservations

Ju keni zbarkoi në anën Top Secret FerryTO QR Faqe.

Për të marrë një çmim biletë trageteve dhe rezervoni biletën tuaj sigurtë në internet ju lutem, përdorni kohë reale trageteve çmimeve biletë checker dhe prenotim formularin e mëposhtëm.

Për të mësuar më shumë QR Codes dhe për të krijuar rrotull kodin tuaj poshtë këtë faqe - por vetëm pasi ju keni rezervuar biletën tuaj trageteve!

 

FerryTO QR Cow
QR Code Generator

Cilat janë QR Codes?

A QR Code (Ajo qëndron për "përgjigje të shpejtë") është një telefon celular barcode lexueshëm që ka qenë i madh në Japoni përgjithmonë, hynë në Evropë një kohë prapa, dhe tani është duke u tërheqje rreth pjesës tjetër të botës.

Në kuptimin e tij më të thjeshtë mendoni "print bazuar linkun HyperText" - thjesht shifroj një URL në Kodin QR dhe pastaj pikë një telefon celular (ose të tjera kamera-enabled celular) në të. Nëse pajisja ka pasur QR Code deshifrim software të instaluar në të, ajo do të zjarrit deri shfletuesit e saj dhe të shkojnë drejt në këtë URL. Por kjo nuk ka ndaluar atje - një Kod QR mund të përmbajë një numër telefoni, SMS, të dhënat e V-Card ose vetëm tekst të thjeshtë alfanumerike, dhe pajisjen e skanimit do të përgjigjet duke hapur aplikacionin e duhur për të trajtuar të dhënat e koduara në mënyrë të përshtatshme mirësjellje e identifikuesve te aplikimit FNC1 që janë të përfshirë në të dhënat e koduara.

 

FerryTO QR Code

Dobishme FerryTO QR Codes

Këtu janë disa FerryTO QR Codes dobishme që ju mund të dëshironi të kopjoni / të ruajtur në pajisjen tuaj celular për lehtësinë e përdorimit në të ardhmen të jetë në atë për të bërë një rezervim biletë traget, të bëjë traget orarin lookup, libër një dhomë hoteli, libër një biletë treni apo edhe të shkojnë ne pushime!

Thjesht pikë pajisjen tuaj QR Code aktivizuar në Kodin e dëshiruar QR poshtë dhe të gëzojnë.

 

FerryTO QR Code
FerryTO

FerryTO Oraret
oraret e trageteve
Rezervimet Hotel
Rezervimet Hotel
Rezervat hekurudhor Saver Train biletave
Biletat Trajnimi
Cheap Holidays Family
Festa Oferta
FerryTO Oferta të veçanta Mailing List
Oferta FerryTO

Pa pagesë QR Code Generator

Krijoni Tuajën QR Codes

Ferryto.com nuk më pëlqen duke mbajtur diçka të QR kodeve dhe se si ju mund të krijoni tuaj falas QR code një sekret.

Nëse ju dëshironi për të krijuar tuaj kod QR për biznesin tuaj apo edhe vetëm për argëtim ajo është e lehtë dhe të lirë për të bërë sa më shumë QR Codes si ju pëlqen, duke përfshirë SMS Mesazh kodet QR, V-Cards, Email kodet QR dhe madje edhe stuf të ftohtë si QR Codes me WiFi passcodes tuaj pikë e nxehtë për të ndarë me të tjerët. Për të marrë tuaj të Kodit të vet të lirë QR scan Kodi QR për të majtë apo tjetër vetëm Kliko këtu.

 

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel