Sea Jets - Anijet e pasagjerëve dhe Biletat Ferry Car

Sea Jets Tragete ofron të lirë makinë dhe trageteve të pasagjerëve rezerva biletave me kohë reale krahasim të çmimeve të biletave traget. Ju gjithmonë merrni më e lirë në dispozicion të Detit Jets anijet traget çmimin e biletave kur të rezervoni online në FerryTO - dhe kjo është një garanci.
3.9 yje - bazuar në 872 komente

 

Sea Jets Tragete Ferry Tickets - Tickets lirë Ferry dhe Shërbimi Superb - nga prill 25
5/ 5yjet Pas fantastike shërbimin e kursimeve dhe klientit kam marrë kur të rezervoni Deti Jets tragete bileta trageti mia nga FerryTO Unë vetëm kishte për të le ju e dini se çfarë është një kënaqësi e ajo ishte duke bërë biznes me ju. FerryTO është në internet biletave traget shërbimi i parë dhe vetëm prenotim kam përdorur që do të vënë paratë e tyre ku goja e tyre është me të dy shërbimeve dhe të çmimeve. I shpëtuam gati Euro 100 me prenotim Detit Jets tragete bileta trageti mia me FerryTO, ishte shumë i kënaqur me një transaksion të qetë dhe shërbimin tuaj të shkëlqyer të konsumatorëve - thank you very much të vërtetë!

Sea Jets Tragete

Sea Jets Tragete Car dhe pasagjerëve Trageteve Tickets

Deti Jets Tragete Ticket, oraret trageteve të pasagjerëve dhe informacion për Sea Jets Anijet me vela për në dhe nga porti i Pireut në Heraklion të Kretës, nga Rafinës për Tinos, Paros dhe Mykonos dhe nga Pire të Milos, Amorgos (Katapola), Koufonissi, Santorini dhe Folegandros.

Rezervimet e biletave Sea Jets tragete nuk ka qenë kurrë më e lehtë, krahasuar gjitha çmimet e detit Jets tragetet në kohë reale dhe librin bileta më e lirë në dispozicion Detit Jets tragetet në dhe nga porti i Pireut në Heraklion të Kretës, nga Rafinës në Tinos, Paros dhe Mykonos dhe nga Piraeus të Milos, Amorgos (Katapola), Koufonissi, Santorini dhe Folegandros online me konfirmim të menjëhershëm.

Udhëtimi me të Detit avionët Anijet është një shpejtë, mënyrë të lehtë dhe pa stres për të marrë atje dhe kthehet përsëri. Libër ju Detit Jets tragete bileta makinave apo pasagjerëve tragetet me ne dhe të gëzojnë më shumë zgjedhje dhe fleksibilitet.

Me të fundit Detit Jets Tragete kalimit informacion dhe oraret për të gjitha anijet me vela në dhe nga porti i Pireut në Heraklion të Kretës, nga Rafinës për Tinos, Paros dhe Mykonos dhe nga Pire të Milos, Amorgos (Katapola), Koufonissi, Santorini dhe Folegandros duke përfshirë informacion mbi portet traget dhe informacion të dobishëm rreth destinacionet turistike tonë rrugë dhe qyteti harta të hollësishme do të ju ndihmojë komplot Detit Jets tragete udhëtimin tuaj trageteve.

Nëse jeni të udhëtonte me makinë, me familjen tuaj, ose si një libër pasagjerëve solo këmbë një kalim trageteve me të Detit avionët Anijet dhe të arrijnë në destinacionin tuaj rifreskohen, të qetë dhe të lumtur.

Sea Jets Tragete ofron çmimet fantastike për të dhe nga porti i Pireut në Heraklion të Kretës, nga Rafinës në Tinos, Paros dhe Mykonos dhe nga Pire të Milos, Amorgos (Katapola), Koufonissi, Santorini dhe Folegandros portet traget.

Krahaso, librin dhe të paguajnë më pak për biletat e trageteve në www.ferryto.com
Custom Kërko
 
shtëpi | Kompanitë e trageteve | rrugët | Ports | oraret | Grupet | transport mallrash | festë | hotel | Q&A   

 

Sea Jets Tragete

Sea Jets Tragete
Çmimet e biletave Ferry & Reservations


bileta Sea Book Jets tragete
për dhe nga porti i Pireut në Heraklion të Kretës, nga Rafinës për Tinos, Paros dhe Mykonos dhe nga Pire të Milos, Amorgos (Katapola), Koufonissi, Santorini dhe Folegandros në internet paraprakisht në Ferryto.com dhe ju gjithmonë do të gëzojnë të lirë tonë në dispozicion traget çmimin e biletave.

Çmimi që ju shikoni është çmimi që ju paguani. Nuk ka ekstra të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar me një kartë Visa Electron. Çmimi që ne japin kuotën e ju për të zgjedhur rrugën tuaj Detit Jets Tragete, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani, dhe kjo është një premtim.

Për të marrë një çmim Sea Jets tragete biletë dhe të rezervoni biletën tuaj trageteve sigurt online ju lutem, përdorni tragetet në kohë reale prenotim formularin në të majtë.

Rreth Detit avionët Anijet

Kompania traget Sea Jets ka funksionuar në Greqi me 3 anije me shpejtësi të lartë, Superjet, SeaJet 2 dhe MegaJet. Sea Jets shërbejë itineraret trageteve nga porti i Pireut në Athinë dhe Rafinës në ishujt e Cyclades dhe Kretë.

Më konkretisht janë itineraret traget të Detit avionët që nisen nga porti i Pireut në Heraklion të Kretës, nga Rafinës për Tinos, Paros dhe Mykonos dhe nga Pire të Milos, Amorgos (Katapola), Koufonissi, Santorini dhe Folegandros.

Traget Superjet shpejtësi të lartë të kompanisë traget Detit avionët mund të kryejë vetëm pasagjerë dhe jo automjeteve. Kapaciteti i saj arrin pasagjerë 394 dhe nyjet e saj me shpejtësi të 34.

Sea Jets Tragete

Shpejtësi të lartë traget SeaJet 2 e Detit avionët strehon pasagjerë 386 vetëm dhe jo ndonjë automjeteve dhe shpejtësia e saj maksimale është nyjet 38. Së fundi, me shpejtësi të lartë MegaJet e Detit avionët shërben itineraret trageteve të Heraklion e Kretës, por edhe për Santorini gjatë verës.

Superjet largohet nga porta port Ε9in Pireut (port Athinë) shkon në ishujt e Cyclades. Me shpejtësi të lartë MegaJet e Detit avionët largohet nga Ε2 porta në portin e Pireut (kjo Itinerari traget është e re dhe porta e nisjes mund të ndryshojë), duke pasur si destinacion përfundimtar Heraklion të Kretës.

Sipas rregulloreve det avionëve, të gjithë fëmijët deri në 2 vjet foshnjat e vjetra janë konsideruar dhe nuk kanë nevojë për të nxjerrë një biletë traget. Përveç kësaj fëmijët nga 2 për 10 vjet të vjetra mund të nxjerrë biletën për fëmijë traget me avionët Detit me% zbritje 50.

Sea Jets Rrugët

SEAJET 2 (Në peshk shpatë) është catamaran i dytë i Detit avionët flotës. Ajo niset nga porti i Rafinës për Tinos, Mykonos, Paros dhe.

SEAJET 2 siguron lidhje më të shpejtë me Tinos, Mykonos, Paros dhe; pra, qenia e tij i quajtur si "peshk shpatë" është i justifikuar pasi që është specie më të shpejtë të detit.

Anijet shkruani: catamaran anije / Passenger
Viti i prodhimit: 1998

Sea Jets Swordfish
Vendi i prodhimit: Norway
Length 42
gjerësia 10
Speed ​​38
pasagjerët 386

SUPER JET (Delfin) është anëtari i tretë i Detit avionët flotës dhe niset nga porti i Pireut në Milos, Folegandros, Santorini, Amorgos, dhe Koufonisi.

Anijet shkruani: catamaran anije / Passenger
Viti i prodhimit: 1998
Vendi i prodhimit: Finland
Length 42
gjerësia 10

Sea Jet Dolphin
Speed ​​34
pasagjerët 394

JET MEGA (Peshkaqeni) është anije e Detit avionët flotës, si dhe më e madhe krahasuar me dy catamarans tjera Detit avionët.

Anijet shkruani: anije catamaran / Passenger - trageti
Viti i prodhimit 1996
Vendi i prodhimit Australisë
Length 77.46
gjerësia 26
Speed ​​33
pasagjerët 750
automjetet 100

Sea Jets peshkaqeni

 


Më të mirë në dispozicion GARANCIONIT Detit Jets tragete biletë

Shkarko Sea Jets Tragete Ticket Price Guarantee

Garancia më e mirë Çmimi - Ne gjithmonë ju ofrojmë më të ulët në dispozicion të Detit Jets tragete biletë çmim dhe nuk ka shtesa të fshehura apo surpriza të tilla si shpenzimet e karburantit shtuar ose tarifat prenotim dhe ne gjithashtu kemi nuk do të marrë pagesën nga ju ndonjë gjë shtesë për të paguar për biletën tuaj trageteve me një kartë Visa Electron . Çmimi ne japin kuotën tuaj për të zgjedhur e detit Jets Tragete makinave apo traget pasagjerësh biletë, akomodimi në bord dhe llojin e automjeteve është e gjitha që ju do të paguani për biletën tuaj traget, dhe kjo është një premtim!

Në rast nuk ka gjasa që ju të gjeni të njëjtën gjithë përfshirëse e detit Jets Tragete biletë të lirë në broshurën e çdo operator turne tjetër, ne premtojmë se do të bëjmë çmos për të rrahur atë çmim ose ju ofrojmë zgjedhjen e kërkuar një rimbursim. Të rezervoni biletat Sea Jets tragetet ju lutem Kliko këtu.

 

Grupi Discount traget udhëtimit të Detit avionët Anijet.

Grupi, Rezervime Shkolla & Social Club Sea Jets Tragete Ticket

Zbritur Travel Group me Detit avionët Anijet - Ferryto.com ofrojnë një grup të dedikuar personale dhe të përballueshme Detit Jets trageteve dhe shërbim rezervim partia trajneri traget pasagjerësh ju ofron më të ulët normat në dispozicion trageteve.

specialist Sea Jets Tragete Grupi ekipi ynë udhëtimit do të sigurojë marrëveshje më të mirë për ju dhe pasagjerët tuaj. E vetmja kërkesë që të kualifikohen për normat e zbritur trageteve udhëtimit grupit është që partia juaj duhet të jetë të paktën dhjetë njerëz dhe udhëtimit në të njëjtën kohë. Për më shumë informacion në lidhje me grupin e udhëtimit në Det avionët Anijet ju lutem Kliko këtu.

 

Sea Jets Ferries Commercial Vehicle, mallrash dhe anijet mallrash

Sea Jets tragete Commercial Vehicles & MALLRAVE

Ferry Logjistika ofrojnë një personale dhe të përballueshme Detit Jets tragete mallrash dhe anijet mallrash rezervë të shërbimit të dhe nga porti i Pireut në Heraklion të Kretës, nga Rafinës për Tinos, Paros dhe Mykonos dhe nga Pire të Milos, Amorgos (Katapola), Koufonissi, Santorini dhe Folegandros .

Përveç kësaj për të ofruar norma preferenciale për operatorët tregtare dhe Transportuesit Logistics Ferry tani është gjithashtu në gjendje të ofrojë norma zbritur mallrave trageteve për klientët privatë të tilla si ato që dëshirojnë të marrin furgona tranzit në ndonjë nga rrugët Detit Jets trageteve shërbim. Për më shumë informacion dhe një kuotë çastit online për të automjeteve komerciale traget kalimin tuaj, ju lutem Kliko këtu.

 

Kliko këtu për të kontaktuar Deti Jets tragete konsumatorëve ekip kujdesit në ferryto.com

Kujdesit për Klientin, Telesales & Na Kontaktoni

në ferryto.com ju jeni në gjendje për të marrë e detit Jets tragete jetojnë çmimet e biletave, kontrolloni disponueshmërinë, shikoni tragetet oraret dhe libër Detit Jets tragete makinë dhe bileta trageti pasagjerësh në më të ulët çmimin tonë dispozicion biletave.

Ferryto.com është pjesë e më të madh të trageteve në internet rrjetit botëror të shpërndarjes biletë siguruar aftësinë për të librit mbi 80 operatorë të mëdha evropiane përfshirë trageteve me Anijet Detit avionët në mbi rrugët e trageteve në të gjithë 1,200, Franca, Spanja, Irlanda, Holanda, Evropën Lindore në Mbretërinë e Bashkuar, mesdhetare, baltike dhe Afrikën e Veriut.

Për më shumë informacion, përgjigjet në pyetjet më të shpeshta, ose të na kontaktoni direkt lutem Kliko këtu.

 

 
Harta e Faqes

Projektim dhe Hosting nga Transworld Leisure Limited.. Copyright është rezervuara.

Mundësuar nga The Gateway Travel

Zgjidhni tragetet Deti Jets tragete për të lira çmimet e biletave të trageteve për dhe nga porti i Pireut në Heraklion të Kretës, nga Rafinës për Tinos, Paros dhe Mykonos dhe nga Pire të Milos, Amorgos (Katapola), Koufonissi, Santorini dhe Folegandros.